» نگاهی به تبلیغات محیطی شهر تهران- تیر 96
» مانیار یک شبکه اجتماعی پیام رسان
» نگاهی شرقی به جهانی از جنس تبلیغات
» پنج درس بزرگ بازاریابی از کوبا
» رباتی که تصاویر واقعیت مجازی را قابل لمس می کند
» روش های صرفه جویی در بودجه بندی مبتنی بر نیاز بازاریابی
» مشارکت صدا و سیما و dnaunion جهت اثر بخش تر کردن بودجه های تبلیغاتی
» آگاهی برای همه
» سرمایه گذاران ایرانی ریسک پذیر و صبور نیستند
» حمله وان پلاس ۵ به اینستاگرام

» کمپپین شیلا ”بنشان به لبش لبخند” برای حمایت از کودکان کار
» محصولات 2016 هوآوی: میت 8، یک تبلت و یک ساعت هوشمند
» غول‌ها جایزه می‌دهند!
» چالش سال 2016 مارک زاکربرگ: ساخت یک پیش خدمت هوش مصنوعی
» محصولات ضدلک Scotchgard
» نصب CarPlay اپل روی تمام خودروهای شرکت فورد
» 9 فرمان جدید گوگل برای Google Now
» لوازم خانگی Miele
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو
» منتشر شد: کتاب “تکنیکهای بازاریابی در بازار ایران”

 

 
مایکروسافت بازار تبلیغات برای فروش موبایل را راه اندازی می کند
ام بی ای نیوز-مایکروسافت تحت عنوان یک ابر قدرت در حوزه نرم افزار با ارائه تکنولوژی جدید خود تغییرات عمده ای پیدا می کند. این کار با ارائه اولین طرح این شرکت برای فروش نوآوری در تبلیغات برای موبایل در قالب یک مدل پیشنهادی به مزایده گذاشته شده است.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Brand Week پرده برداری از این طرح دقیقا قبل از عرضه سیستم اپراتوری " Windows Phone seven " توسط مایکروسافت در ماه اکتبر انجام شد.
ادامه این خبر
 
 
 
بحران در تبلیغات محیطی 2؛ایجاد انحصار در بیلبورد ها نسنجیده بود
ام بی ای نیوز- با یک اقدام نسنجیده مارک های داخلی از روی بیلبوردها محو و مارکهای خارجی نیز به سختی امکان تبلیغات محیطی را پیدا می کنند.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز معصومه حصاری مدیر عامل شرکت ایده پردازان سبز با بیان اینکه دراین واگذاری غیر معقول تنها سازمان زیبا سازی شهرداری مقصر نبوده ،اظهار داشت: به زعم من خود شرکت های تبلیغاتی با عملکرد ضعیف شان و عدم هماهنگی در برنامه ها و منسجم نبودنشان زمینه را برای حضوربرخی افراد فرصت طلب فراهم نموده تا عرصه بر بخش تبلیغات از این هم که هست تنگ تر شود.
ادامه این خبر
 
 
 
آمار رسمی درباره سرانه تبلیغات در کشور وجود ندارد
ام بی ای نیوز-دسترسی به آمار جامع سرانه تبلیغات در ایران امکانپذیر نیست.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،علیرضا کریمی مدیر کل دفتر تبلیغات وزارت ارشاد درباره آمار ارایه شده مبنی بر این که سرانه تبلیغات در ایران 7 دلار است اظهار داشت:آمار رسمی درباره سرانه تبلیغات در ایران نداریم و نمی توان به آمار های اعلامی نیز استناد کرد.
ادامه این خبر
 
 
 
سطح پوشش خدمات بیمه ای کاهش یافت
ام بی ای نیوز – تقاضای انواع خدمات بیمه از سوی جامعه شهرنشين کشور در 6 ماه منتهی به خرداد 89 نسبت به دوره مشابه سال گذشته با کاهش دو درصدی به 78 درصد رسید.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز ، نتایج تحقیقات صورت گرفته به روش cluster درخصوص میزان پوشش انواع بیمه بر روی جمعیت بالای 15 سال شهرنشین کشور نشان می دهد که 49 درصد دارندگان انواع بیمه در دوره مورد نظر از این نوع خدمات بهره مند شده اند.
ادامه این خبر
 
 
 
امکان صادرات پودرپروتئینی تغليظ شده شير براي اولين بار از خاورميانه   فراهم شد
ام بی ای نیوز- براي اولين بار در كشور و خاورميانه پودرهاي پروتئيني تغلیظ شده شیر(milk protein concentrate ) توسط شرکت صنایع شیر ایران « پگاه » توليد شد .
به گزارش ام بی ای نیوز، شرکت صنایع شیر ایران اعلام کرد که سالیانه بالغ بر 10 میلیون دلار پودر های پروتئینی با درصد پروتئین متفاوت از 45 تا 80 درصد از کشورهای اروپايي و نیوزیلند و ساير كشورها وارد می شود که علاوه بر صنایع لبنی در سایر صنایع غذایی از جمله فرآورده هاي گوشتی ، شکلات سازی ، بیسکویت ، نانهای صنعتی و دسرها کاربرد دارد .
ادامه این خبر
 
 
 
تصمیم Gillette مبنی بر ایجاد بزرگترین بازار FMCG در انگلستان
ام بی ای نیوز- شرکت دارویی Procter & Gamble اعلام کرد که تیغ اصلاح حرفه‌ای جدید Gillette در نیمه اول سال 2011 به بازار خواهد آمد.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Brand Republic پس از فروش موفق این محصول در آمریکا، شرکت Procter & Gamble امیدوار است تا بتواند به رکورد ایجاد بزرگترین بازار FMCG ( کالاهای مصرفی با رشد سریع ) در انگلستان دست پیدا کند.
ادامه این خبر
 
 
 
حضوربازرگانان60 کشور درنوزدهمین نمایشگاه فرش دستباف ایران
ام بی ای نیوز- تعداد شرکتهای حاضر در نوزدهمین نمایشگاه فرش دستباف کشور با 15 درصد افزایش از 436 شرکت در سال گذشته به 504 شرکت رسیده است .
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،نوزدهمین نمایشگاه فرش دستباف کشور با هدف معرفی توانمندیها ، ایجاد فضای تعامل بیشترمیان تولید کنندگان و بازرگانان و نیز توسعه صادرات فرش ایران تا هفتم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران دائر است.
ادامه این خبر
 
 
 
یک ادعا :برگزاری همایش برند نیاز به مجوز ندارد
ام بی ای نیوز-برگزار کننده همایش برند در واکنش به اظهار نظرمعاون سازمان توسعه تجارت مبنی بر غیرقانونی بودن برگزاری این همایش تاکید کرد که همایش برند را برگزار می کنیم و نیازی هم به مجوز سازمان توسعه تجارت نداریم.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،پیروز ملک زاده مدیرعامل شرکت گسترش رهیاب (اینوویت) در خصوص برگزاری پنجمین همایش بین المللی برند با بیان اینکه برگزاری این همایش نیازی به مجوز از سوی هیچ سازمانی ندارد اظهار داشت:نه تنها این همایش بلکه هر همایشی که ریشه علمی داشته باشد نیازی به مجوز ندارد.
ادامه این خبر
 
 
 
فروشگاه هایی که با نام برندهای معروف و بدون مجوز فعالیت می کنند
ام بی ای نیوز- فروشگاه هایی که تحت عنوان برندهای معروف ورزشی جهان در ایران فعالیت می کنند، هیچ مجوزی از اتحادیه پوشاک ایران ندارند.
رئیس اتحادیه لوازم ورزشی کشور در گفتگو با خبرنگار ام بی ای نیوز در پاسخ به این سوال که چرا برخی برندهای معتبر بین المللی مثل آدیداس و نایک در ایران بدون داشتن نمایندگی به فعالیت مشغولند؟ گفت:اتحادیه لوازم ورزشی فقط جواز کسب فروشگاه صادر می کند و به مارک یا برندی که در این فروشگاه ها عرضه می شود کاری ندارد.
ادامه این خبر