» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
فروشگاه شهروند هنوزفروش اینترنتی ندارد
ام بی ای نیوز: در حالی که دولت تلاش دارد فضاهای فروش مجازی را در کنار فروشگاههای زنجیره ای به عنوان یکی از محورهای ساماندهی شبکه توزیع توسعه دهد فروشگاه شهروند برای ایجاد سامانه فروش اینترنتی برنامه ریزی می کند.
ادامه این خبر
 
 
 
حسابداری، به آسانی خوردن هلو
ام بی ای نیوز: در حالیکه در کشور ما بر روی برند سازی و بازارسازی نرم افزارهای کامپیوتری، کار زیادی صورت نگرفته است در سال های اخیر شاهد برند سازی یک نرم افزار جامع حسابداری با نام "هلو" بوده ایم که نام آن نه تنها برای جامعه مصرف این کالا آشناست ، بلکه کمتر کسی است که نام این این نرم افزار به گوشش نخورده باشد.
ادامه این خبر
 
 
 
توزیع سنتی در بقالی ها و برند هایی قربانی می شوند
ام بی ای نیوز: چیدمان سنتی در سوپر مارکتهای کوچک و خاروبار فروشی ها که آخرین جزء زنجیره شبکه توزیع مویرگی محسوب می شوند بسیاری از برندهای ایرانی را قربانی کرده است.
ادامه این خبر
 
 
 
پیروز ملک زاده: پرداختن به مسائل روز برندهاي ايراني، اولويت همايش امسال است
ام بی ای نیوز:دبير پنجمين كنفرانس بين المللي برند از توجه ويژه اين رويداد علمي در سال جاري به مسائل تخصصي حوزه برند در صنايع ايراني خبر داد.
ادامه این خبر
 
 
 
گروه صنعتی انتخاب ازالكترولوكس سوئد برد
"گروه انتخاب"به عنوان بزرگترين توليدكننده لوازم خانگي كشور در رقابت با گروه صنعتی الکترولوکس سوئد توانست شركت "دوو الكترونيك" كره جنوبي را به قيمت 518ميليون دلار خريداری کند.
ادامه این خبر
 
 
 
موبایل و راههای تازه عرضه کالا به خانمها
ام بی ای نیوز: امروزه بر تعداد شرکتها به خصوص خرده فروشانی که به عنوان یک استراتژی دیجیتالی از کاربردهای مختلف موبایل بهره برده و در بعضی مواقع از شبکه های اینترنتی در موبایل نیز استفاده می کنند روز به روز در حال افزایش است.
ادامه این خبر
 
 
 
جدول دوره های آموزش «مرکزآموزش و تحقیقات صنعتی ایران»
ام بی ای نیوز:مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با سابقه 24 ساله است در عرصه های آموزش مرتبط با اقتصاد وبازرگانی جدول دوره های آموئزشی خود را برای نیمه دوم سال 89 اعلام کرد.
ادامه این خبر
 
 
 
ورود فناوری نانو به صنعت نان
ام بی ای نیوز: محققین نانون فناوری اوکراینی توانسته اند با فن آوری نانو از گندم بی کیفیت محصولی با کیفیت بالا تولید کنند.
ادامه این خبر
 
 
 
عرضه خودروهای الکتریکی و درسهایی راجع به نوآوری
ام بی ای نیوز: انتظار مردم از خودروهای الکتریکی یک سوال اساسی است که شرکتهای اتومبیل سازی هم اکنون درباره آن بحث می کنند. شیوه پاسخ به این سوال درسهای مهمی درباره نوآوری به ما می آموزد.
ادامه این خبر