» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
استفاده از جذابیت های تبلیغاتی برای بالا بردن بهره وری
ام بی ای نیوز- تکراری بودن آگهی های تبلیغاتی در رسانه های ایرانی و استفاده نکردن از جذابیت های تبلیغاتی، بیشتراز آن که مخاطب جذب کند باعث از دست دادن مخاطب می شود.
سعید سالاری مدیرعامل شرکت تبلیغاتی نقشبند در گفت و گو با خبرنگار ام بی ای نیوز با اشاره به اینکه استفاده ازشیوه های جدید تبلیغاتی که دارای جذابیت برای مردم و یا مخاطب باشد تقریبا به فراموشی سپرده شده تا آنجا که در چند سال اخیر مردم حتی از تبلیغات تلویزیون هم رویگردان شده اند .
ادامه این خبر
 
 
 
گروه بهمن  محصول جدید به بازار عرضه می کند
ام بی ای نیوز- گروه بهمن قصد دارد محصول جدید خود-مزدا2- را تا اسفندماه امسال به بازار عرضه کند.
مهرداد امینی مدیر ارتباطات گروه خودروسازی بهمن در گفتگو با خبرنگار ام بی ای نیوز در خصوص سیاست های گروه بهمن درتوسعه بازار ،گفت:مسئولیت بخش مدیریت کسب و کار نوین گروه ،رصد کردن بازار برای ورود محصولات جدید است.
ادامه این خبر
 
 
 
برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کف پوش، موکت و فرش ماشینی
ام بی ای نیوز- دومین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی از تاریخ 23 تا26 مهر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
داوود کاشفی مجری برگزاری این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ام بی ای نیوزدر توضیح جزئیات برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی ، با اشاره به این که امسال این نمایشگاه در سطح بین المللی برگزار می شود ،گفت:تاکنون حضور 86 شرکت داخلی و خارجی درنمایشگاه قطعی شده که در این میان حدود 9 شرکت خارجی از 6 کشور حضور دارند.
ادامه این خبر
 
 
 
بزرگان نوآوری تبلیغات در Reklama 2010
ام بی ای نیوز- نوآوری های موجود در تبلیغات Reklama ،تمام شرکت های بزرگ فعال در این عرصه را در مسکو گرد هم آورده است.
به گزارش ام بی ای نیوز،این نمایشگاه نقش عمده ای در توسعه این صنعت ایفا می کند. ارائه اطلاعات نوین، انتقال تجربیات، همکاری های جدید و استفاده از این فرصت در عرضه خدمات از سوی شرکت های مختلف از فواید بزرگ آن به شمار می رود.
ادامه این خبر
 
 
 
برگزاری کنفرانس انتخاب برترین تبلیغ ایرانی لغو شد
ام بی ای نیوز- به دلیل عدم همکاری یک سازمان دولتی ،برگزاری کنفرانس تبلیغات برتر لغو و یک کارگاه علمی جایگزین آن شد.
یه گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،اخیرا شرکت همایش فرازان اعلام کرده بود که قصد دارد کنفرانس تبلیغات برتر را برگزار کند اما اکنون به دلیل عدم همکاری یکی از ارگان های دولتی با برگزارکنندگان ،این کنفرانس با تعویق در برگزاری و یا احتمالا لغو رو به رو شده است.
ادامه این خبر
 
 
 
سومین مرحله کمپین تبلیغاتی مک دونالد
ام بی ای نیوز- مک دونالد سومین مرحله از کمپین تبلیغاتی خود را با یاد آوری این نکته به مردم شروع کرده است که مطابق با سلیقه هر نفر یک نوع مک دونالد وجود دارد.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Brand Republic این کمپین جدید با عنوان " نشانه هایی از یک دوران طلایی " روز نهم اکتبر با پخش دو آگهی شصت و چهل ثانیه ای شروع شده است. طراح این آگهی ها " لئو بورنت " نام دارد.
ادامه این خبر
 
 
 
تحول در صنعت نساجی با نگرش نو به بازار
ام بی ای نیوز ـ از آذر ماه امسال تولیدات کارخانه ای جدید در صنعت نساجی آغاز می شود که قصد دارد با نگرش جدید خود به بازار، صنعت پوشاک را متحول کند.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز، عباس رضاییان مدیر عامل گروه صنعتی سه ماز سبز در این رابطه گفت: با آغاز به کار کارخانه آذران جامه از ابتدای آبان ماه امسال در 4 شیفت کاری طی 24 ساعت شبانه روز 200 میلیون قطعه لباس با حداقل قیمت ممکن و با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار می شود که 70 میلیون قطعه آن تی شرت و الباقی اجناس لی ،جین و کتان است.
ادامه این خبر
 
 
 
 نوآوری پپسی درتولید وتبلیغات
ام بی ای نیوز- شرکت پپسی در پی توسعه یک بخش جدید با عنوان مواد غذایی و نوشیدنی های سالم و مغذی ، محصولات جدید خود را در این حوزه معرفی می کند.
به گزرش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Marketing Week این شرکت آمریکایی مدعی است که می تواند با فروش محصولات غنی از مواد مغذی درآمد حاصل از فروش آن را از 10 میلیارد دلار در سال جاری تا سی میلیارد دلار در سال 2020 افزایش دهد.
ادامه این خبر
 
 
 
حضورتبلیغاتی در جام های ورزشی با هدف کسب منفعت
ام بی ای نیوزـدرایران سرمایه گذاری بر روی جام های ورزشی در کمپ های تبلیغاتی کمپانی های بزرگ با هدف کسب منفعت و شهرت صورت می گیرد.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،اخیرا شرکت زرماکارون اقدام به برگزاری جام فوتبال با سرمایه گذاری بالایی نموده که هدف از این مسابقات تبلیغاتی و حمایت از ورزش اعلام شده است اما به نظر می رسد که این حضورتبلیغاتی بیشتر به دلیل معافیت های مالیاتی صورت گرفته باشد.
ادامه این خبر