» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
" FHC 2010 " ،مهمترین نمایشگاه مواد غذایی چین، 11 نوامبر برگزار می شود
ام بی ای نیوز- چین به بزرگترین بازار وارد کننده مواد غذایی در جهان تا سال 2018 تبدیل می شود.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت fhc china ،در پی مشاهده عدم ثبات اقتصادی در چین در سال 2009، در سه ماهه نخست سال جاری اقتصاد چین با نرخ رشد حیرت آور 12 درصدی در کشور رو‌به‌رو شد.
ادامه این خبر
 
 
 
استراتژی توسعه بازار صنعت دکوراسیون "خودکفایی"اعلام شد
ام بی ای نیوز- مهمترین استراتژی در تولید،توسعه بازار و برون رفت ازبحران در صنعت دکوراسیون،خودکفایی در تولید و راه رسیدن به خودکفایی نیز توجه دولتمردان به بخش صنعت است.
به گزارش خبرنگارام بی ای نیوز،مهران علی قارداشی عضو هیات مدیره شرکت بهینه با اشاره به وابستگی صنعت به کشورهای آسیایی و اروپایی گفت:در صنعت دکوراسیون منزل و اداری مهمترین مشکل ما وابستگی در بخشی از تولیدات به تجهیزات وارداتی است.
ادامه این خبر
 
 
 
برگزاری بزرگترین نمایشگاه برند های جواهرسازی در خاورمیانه
ام بی ای نیوز- نوزدهمین نمایشگاه طلا، جواهرات و ساعت در خاورمیانه بیست و ششم تا سی ام اکتبر سال 2010 در بحرین برگزار خواهد شد.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Jewellery Arabia 2010 این نمایشگاه بزرگترین نمونه در حوزه برند های موفق جواهرسازی در خاورمیانه به شمار می‌رود.
از زمان شروع به کار این نمایشگاه در سال 1992 تا کنون مکانی برای دسترسی مستقیم به خریداران، بازرگانان و کلکسیونرهای خصوصی فراهم شده است.
ادامه این خبر
 
 
 
چریک ها به بازار آمدند
ام بی ای نیوز- کتاب بازاریابی چریکی به قلم جی کنراد لونیسون و ترجمه همایون رکنی قاجار توسط انتشارات سیته منتشر گردیده است.
به گزارش ام بی ای نیوز،جی کنراد لونیسون مدیر سابق قسمت خلاقیت شرکت تبلیغاتی جی والتر تامسون و شرکت تبلیغاتی لئوبرنت بوده است و اکنون رئیس بازاریابی چریکی بین المللی است که شرکت مشاوره ای برای خدمت به تجارت های کوچک و بزرگ در سراسر جهان است.
ادامه این خبر
 
 
 
دوو ایرانی شد
ام بی ای نیوز – شرکت انتخاب موفق شد برند دوو را با مبلغ 441 میلیون دلار از آن خود کند.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز ،شرکت انتخاب با حضور در مناقصه فروش برند محصولات خانگی دوو توانست رقیبان بزرگی مانند الکترو لوکس و آاگ را حذف و برنده مناقصه شناخته شود.
ادامه این خبر
 
 
 
10 پیشنهاد برای برگزاری یک حراج موفق
ام بی ای نیوز- با وجود بحران جهانی برگزاری حراج در فصل تعطیلات فرصت خوبی برای کسب درآمدهای بیشتر به شمار می رود.
به گزارش وب سایت " business know how " علی رغم وقوف به اهمیت بالای ارائه خدمات به مشتری توجه به این موضوع در شرایط پر اضطرابی نظیر تعطیلات بسیار حیاتی به نظر می رسد. در این شرایط افزایش تمایل مصرف کنندگان به پس انداز بیشتر یکی از بهترین راههایی است که شرکت ها می توانند در راستای ارتقا سطح ارائه خدمات به مشتری از آن استفاده کنند.
ادامه این خبر
 
 
 
اولين نمايشگاه تخصصي ايران در كابل 28 مهر برگزار می شود

ام بی ای نیوز_اولين نمايشگاه تخصصي صادراتي ايران در كابل ،28 مهر تا یکم آبان ماه 89 مطابق با 20 تا 23 اكتبر 2010 برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز ،بر اساس اطلاعات اوليه مشاركت در اولين نمايشگاه تخصصي صادراتي ايران در افغانستان ،گروه هاي كالايي شرکت کننده در این نمایشگاه مشتمل برفرآورده هاي صنايع غذايي ، كشاورزي و ماشين آلات مرتبط ، مصالح ساختماني ، لوازم خانگي و مصرفي ، دارويي ، بهداشتي وآرايشي ، صنايع پلاستيك ، پتروشيمي ، خدمات فني مهندسي ، خدمات شهري و حمل و نقل و . . .اعلام شده است.
ادامه این خبر
 
 
 
مدیا ها؛ مهمترین ابزار برای عبور از بحران فروش
ام بی ای نیوز- در شرایط بحران استفاده از مدیاها و فضای مجازی با هزینه بسیار کم می توان تاثیر گذاری عمیقی بر روی مصرف کننده داشت.
به گزارش خبر نگار ام بی ای نیوز،پژمان نبوی مدیر یک شرکت تبلیغاتی و سازنده کلیپ های تبلیغاتی با بیان اینکه روانشناسی و رفتار شناسی انسانی یکی از مهمترین راههای توفیق در کار بازار یابی است گفت: اولین قدم در تحقیق بازار شناخت روحیات مخاطب و نگرش آن در شرایط مختلف است.دانستن اینکه مخاطب در هر شرایطی چگونه با محصول بر خورد می کند و اثر گذاری بر روی آن با پایین ترین هزینه ها بهترین استراتژی برای توسعه بازار محسوب می شود.
ادامه این خبر
 
 
 
معرفی برندهای برتر در میان زنان
ام بی ای نیوز- قدرت خرید مصرف کنندگان زن یک نیروی تغییرناپذیر است که هزینه های اختصاصی برای خرید کالا را در جهان افزایش می دهد. اما برخورداری از نگاهی عمیق به تاثیر آن ها بر روی بازار به خصوص در عصر دیجیتال کنونی کاری سخت است.
به گزارش ام بی ای نیوز به نقل از سایت Brand week، زنان در موسسه تحقیقات بازاریابی و آگهی های بازرگانی " NBCU " امیدوار هستند تا بتوانند شاخص جدید ماهیانه تمایل زنان به سوی برندهای مختلف را تغییر دهند. این شاخص داده های اطلاعاتی از انستیتو تحقیقاتی " comScore " را گردآوری می کند.
ادامه این خبر