» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
امکان صادرات پودرپروتئینی تغليظ شده شير براي اولين بار از خاورميانه   فراهم شد
ام بی ای نیوز- براي اولين بار در كشور و خاورميانه پودرهاي پروتئيني تغلیظ شده شیر(milk protein concentrate ) توسط شرکت صنایع شیر ایران « پگاه » توليد شد .
به گزارش ام بی ای نیوز، شرکت صنایع شیر ایران اعلام کرد که سالیانه بالغ بر 10 میلیون دلار پودر های پروتئینی با درصد پروتئین متفاوت از 45 تا 80 درصد از کشورهای اروپايي و نیوزیلند و ساير كشورها وارد می شود که علاوه بر صنایع لبنی در سایر صنایع غذایی از جمله فرآورده هاي گوشتی ، شکلات سازی ، بیسکویت ، نانهای صنعتی و دسرها کاربرد دارد .
ادامه این خبر
 
 
 
تصمیم Gillette مبنی بر ایجاد بزرگترین بازار FMCG در انگلستان
ام بی ای نیوز- شرکت دارویی Procter & Gamble اعلام کرد که تیغ اصلاح حرفه‌ای جدید Gillette در نیمه اول سال 2011 به بازار خواهد آمد.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Brand Republic پس از فروش موفق این محصول در آمریکا، شرکت Procter & Gamble امیدوار است تا بتواند به رکورد ایجاد بزرگترین بازار FMCG ( کالاهای مصرفی با رشد سریع ) در انگلستان دست پیدا کند.
ادامه این خبر
 
 
 
حضوربازرگانان60 کشور درنوزدهمین نمایشگاه فرش دستباف ایران
ام بی ای نیوز- تعداد شرکتهای حاضر در نوزدهمین نمایشگاه فرش دستباف کشور با 15 درصد افزایش از 436 شرکت در سال گذشته به 504 شرکت رسیده است .
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،نوزدهمین نمایشگاه فرش دستباف کشور با هدف معرفی توانمندیها ، ایجاد فضای تعامل بیشترمیان تولید کنندگان و بازرگانان و نیز توسعه صادرات فرش ایران تا هفتم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران دائر است.
ادامه این خبر
 
 
 
یک ادعا :برگزاری همایش برند نیاز به مجوز ندارد
ام بی ای نیوز-برگزار کننده همایش برند در واکنش به اظهار نظرمعاون سازمان توسعه تجارت مبنی بر غیرقانونی بودن برگزاری این همایش تاکید کرد که همایش برند را برگزار می کنیم و نیازی هم به مجوز سازمان توسعه تجارت نداریم.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،پیروز ملک زاده مدیرعامل شرکت گسترش رهیاب (اینوویت) در خصوص برگزاری پنجمین همایش بین المللی برند با بیان اینکه برگزاری این همایش نیازی به مجوز از سوی هیچ سازمانی ندارد اظهار داشت:نه تنها این همایش بلکه هر همایشی که ریشه علمی داشته باشد نیازی به مجوز ندارد.
ادامه این خبر
 
 
 
فروشگاه هایی که با نام برندهای معروف و بدون مجوز فعالیت می کنند
ام بی ای نیوز- فروشگاه هایی که تحت عنوان برندهای معروف ورزشی جهان در ایران فعالیت می کنند، هیچ مجوزی از اتحادیه پوشاک ایران ندارند.
رئیس اتحادیه لوازم ورزشی کشور در گفتگو با خبرنگار ام بی ای نیوز در پاسخ به این سوال که چرا برخی برندهای معتبر بین المللی مثل آدیداس و نایک در ایران بدون داشتن نمایندگی به فعالیت مشغولند؟ گفت:اتحادیه لوازم ورزشی فقط جواز کسب فروشگاه صادر می کند و به مارک یا برندی که در این فروشگاه ها عرضه می شود کاری ندارد.
ادامه این خبر
 
 
 
برنامه یکساله ترویج و توسعه برند در کشورتدوین شد
ام بی ای نیوز- در اولین جلسه کارگروه برند،برنامه یکساله ترویج و توسعه فرهنگ برند در کشور با حضور اعضاء تدوین شد.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز، فتح الله کرمانشاهی معاون کمک های تجاری سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه برای ساماندهی برند در ایران طبق مصوبه هیات دولت کار گروهی تشکیل شده است گفت : اعضای این کارگروه کسانی هستند که در حوزه برند صاحب نظر بوده و قراراست با این جدول یک ساله ساماندهی برند که طراحی و تدوین شده را عملیاتی کنیم.
ادامه این خبر
 
 
 
اتاق تهران خواستار اصلاح آيين‌نامه جديد صدور كارت بازرگاني شد
ام بی ای نیوز - آيين نامه جديد نحوه صدور و تمديد كارت بازرگاني مصوب كميسيون موضوع اصل 138 قانون اساسي داراي ايرادهايي است كه اين امر اعتراض گسترده اتاق هاي بازرگاني، تشكل ها و فعالان اقتصادي كشور را به دنبال داشته است.
به گزارش ام بی ای نیوز ، به نظر مي رسد ماجراي آيين نامه جديد نحوه صدور و تمديد كارت بازرگاني كه با اعتراض فعالان اقتصادي در مطبوعات و رسانه ها دنبال مي شد، با نامه دبير كل اتاق تهران وپيشنهاد براي اصلاح اين آيين نامه، ابعاد تازه اي پيدا كند. در همين ارتباط،دبيركل اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تهران آخرين منتقد رويه جديد است كه به معاون وزير بازرگاني نامه نوشته و خواستار اصلاح آيين نامه جديد شده است.
ادامه این خبر
 
 
 
فولاد هرمزگان آذرماه به توليد مي‌رسد
ام بی ای نیوز - دست‌اندركاران طرح فولاد هرمزگان اعم از پيمانكاران، مشاوران و غيره بايد تلاش كنند تا بخش باقيمانده طرح را به اتمام برسانند و در آذرماه شاهد توليد نخستين اسلب از اين كارخانه باشيم.
به گزارش ام بی ای نیوز،حسن پلارك - رئيس هيات عامل ايميدرو -در جريان بازديد از طرح فولاد هرمزگان با بيان اين مطلب افزود: با توجه به مساعد شدن وضعيت جوي در اين منطقه بايد يك برنامه روزانه گذاشته شود تا كار به سرعت پايان يابد.
وي ادامه داد: اجراي اين طرح عظيم فولادي در شرايط سخت آب‌وهوايي منطقه خليج فارس يك هنر محسوب مي‌شود.
ادامه این خبر
 
 
 
پیش بینی بحران دربازار لوازم آرايشي ايران
ام‌بي‌اي‌نيوز – با توجه به این که ايران جزو 10 كشور اول جهان در استفاده از مواد آرايشي و گريم قرار گرفته ، پیش بینی می شود محدودیت واردات این لوازم که عمدتا از آلمان و فرانسه وارد می شود در بازار لوازم آرایشی بحران ایجاد کند.
ادامه این خبر