» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 

سونی ، سنت تماشای اخبار در اماکن عمومی را ترویج می‌کند
ام بی ای نیوز- در زمانی که میلیون ها نفر از اهالی نیویورک ترجیح می‌دهند که از طریق رادیو اخبار را شنیده و یا با استفاده از رسانه های دیجیتالی شخصی خود آنها را دریافت کنند، یادآوری این نکته ضروری است که بزرگترین رخداد رسانه‌ای در قرن حاضر توسط جمعیت بزرگی از شنوندگان اخبار در پیاده‌رو‌های شهر برگزار می‌شود.
ادامه این خبر
 
 
 
یک ماهه16 میلیارد تومان صرف تبلیغات 5 بانک شد
ام بی ای نیوز- 5 بانک تجارت، صادرات، ملی، ملت وبانک سرمایه مجموعا یک ماهه 16 میلیارد تومان صرف تبلیغات خود نمودند.
یه گزارش خبرنگارام بی ای نیوز، تحقیقات انجام شده بر روی تبلیغات صورت گرفته از سوی بانک ها در مرداد ماه نشان می دهد بانک تجارت با 4 میلیاردو 202 میلیون تومان پرتبلیغ ترین بانک در این ماه معرفی شده است.
ادامه این خبر
 
 
 
اختصاص 100 ميليون يورو تسهيلات براي حمايت ازنساجي مازندران
ام بی ای نیوز- امروز مبلغ يكصد ميليون يورو تسهيلات براي حمايت مجدد از صنعت نساجي مازندران تصويب شد.
به گزارش ام بی ای نیوز ، علي اكبر محرابيان وزير صنايع و معادن با اشاره به این که وزارت صنايع و معادن از كشاورزي صنعتي و صنايع تبديلي وابسته به اين بخش با ارائه تسهيلات مناسب سرمايه گذاران حمايت ويژه خواهد كرد ،افزود : مسير توسعه استان مازندران مي تواند با توليد انواع محصولات كشاورزي و بازار بسيارخوبي كه درداخل بر اثر حضور گردشگران و مسافران ايجاد شده شدت گيرد.
ادامه این خبر
 
 
 
عدم موفقیت تبلیغات جام جهانی در جذب مصرف کنندگان
ام بی ای نیوز- فقط یک پنجم از تبلیغات پخش شده در جام جهانی 2010 در جذب مصرف کنندگان موثر بوده است.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت MarketingWeek بر اساس گزارشات رسیده از آژانس تحقیقاتی " Ipsos ASI " مصرف کنندگانی که در دوره های قبلی تحت تاثیر شیوه های بازاریابی شگفت انگیز جام جهانی قرار می گرفتند در این دوره چندان آنها را باور نکرده اند. این امر شک و تردید مصرف کنندگان را نسبت به هویت برندهای مختلف برانگیخته است. آنها ممکن است نام این برندها را به یاد بیاورند اما پیامشان برای آنها آشنا نیست.
ادامه این خبر
 
 
 
بخشي از سهام بزرگترين هلدينگ سفر واگذار مي شود
ام بی ای نیوز- براي اولين بار بخش محدودي از سهام بزرگترين هلدينگ سفر در هفته پاياني مهرماه امسال واگذار خواهد شد.
به گزارش خبرنگارام بی ای نیوز ، حسن انصاري مديرعامل شرکت توسعه گردشگري مارکوپولو آسيا، در جمع رسانه هاي خبري با اعلام اين خبر گفت: اين واگذاري محدود با حمايت سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري صورت مي گيرد.
ادامه این خبر
 
 
 
مدل های تحقیقات بازار متناسب با نیاز جامعه نیست
ام بی ای نیوز- مدل های استفاده شده در تحقیقات بازار، متناسب با نیاز بازار ایران نیست.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،رضا گنجوی کارشناس تحقیقات بازار در پاسخ به این پرسش که آیا تحقیقات بازار در ایران نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود یا خیر، اظهار داشت: هرتحلیلی که در این زمینه انجام می شود باید از نگاه ذی نفعان بررسی شود چرا که نگاه واقعی جامعه با دید تحقیقاتی کاملا متفاوت است، این تفاوت حتی در میان صنف و کاربران نهایی که تولید کننده و یا عرضه کننده هستند نیز به چشم می آید .
ادامه این خبر
 
 
 
راز موفقیت فورد در مواجهه با بحران اقتصادی
ام بی ای نیوز- راز موفقیت فورد در مواجهه با بحران اقتصادی جهان آن بود که " آلن مولالی " رییس شرکت فورد تولید را رها کرد و بودجه شرکت را با استفاده از اعتبار نام فورد افزایش داد.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Marketing Week ، " آلن مولالی " با 65 سال سن ریاست شرکت فورد را بر عهده دارد، با وجود مشکلات ناشی از کاهش میزان فروش، افزایش مالیات های دولتی و اقدامات اخیر اتحادیه اروپا ممکن است حفظ این سمت و انجام وظایف مربوط به آن کاری سخت به نظر برسد اما در مورد فورد این واقعیت صدق نمی‌کند. علت اصلی این تفاوت حضور " آلن مولالی " به عنوان رییس هیئت مدیره در این شرکت است.
ادامه این خبر
 
 
 
سه نکته مهم در خصوص چگونگی رفتار با مشتری
ام بی ای نیوز- شرکت هایی که به رشد می‌اندیشند باید دریابند که در کجا می‌توانند بهترین مشتریان خود را در آینده پیدا کنند.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت بلومبرگ ،ذکر سه نکته در خصوص چگونگی رفتار با مشتری ضروری به نظر می‌رسد. در وهله نخست مبنای مشتری مداری شما مشتمل بر " بهترین مصرف کننده ها " همواره در حال تغییر بوده و هیچگاه از حرکت باز نمی‌ایستد. بهترین مشتری های شما در آینده ممکن است شرکت ها یا افرادی باشند که تا به حال هرگز باآنها همکاری نداشته‌اید.
ادامه این خبر
 
 
 
میزان تبلیغات یک ماهه 10 شرکت به 37میلیارد تومان رسید
ام بی ای نیوز- میزان تبلیغات 10 شرکت اول پر تبلیغ در رسانه ها درمرداد سال جاری به 37 میلیارد تومان رسید.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز، بررسی انجام شده از سوی یک موسسه تحقیقاتی در ایران نشان می دهد شرکت مدیریت منابع آب ایران در این ماه در صدر 10 شرکت اول پر تبلیغ قرار گرفت. این شرکت با صرف 7 میلیارد تومان برای تبلیغات خود توانست گوی سبقت را از ایرانسل برباید.
ادامه این خبر