» روزجهانی ارتباطات با تلگرام فیلتر شده گرامی داشته شد
» نرم افزار کمکی برای افراد دست به گریبان با افسردگی
» ملک‌مطیعی؛ پرسنال‌برندی که که خودش را بازی کرد
» ترندهای شبکه‌های اجتماعی در سال ۲۰۱۸ (قسمت چهارم)
» غایبان بزرگ عروسی سلطنتی در کمپینی که اجرا نشد
» امن‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی کدام‌ها هستند؟ (قسمت دوم)
» نیوتن نمی‌تواند نفس بکشد؛ کمپین چریکی محیط زیست
» ارواح سربازان جنگ جهانی اول در خیابان‌های انگلستان
» فیلترینگ، کسب و کارهای تلگرامی را خانه نشین کرد
» شیر ESL رامک؛ تازه‌تر برای روزهای بیشتر

» کمپپین شیلا ”بنشان به لبش لبخند” برای حمایت از کودکان کار
» محصولات 2016 هوآوی: میت 8، یک تبلت و یک ساعت هوشمند
» غول‌ها جایزه می‌دهند!
» چالش سال 2016 مارک زاکربرگ: ساخت یک پیش خدمت هوش مصنوعی
» محصولات ضدلک Scotchgard
» نصب CarPlay اپل روی تمام خودروهای شرکت فورد
» 9 فرمان جدید گوگل برای Google Now
» لوازم خانگی Miele
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو
» منتشر شد: کتاب “تکنیکهای بازاریابی در بازار ایران”

 

 
هزینه های اصلی برای دستیابی به کیفیت برتر
ام بی ای نیوز- الگو های برنامه ریزی و ایجاد سیستم هایی برای کنترل رضایت مصرف کنندگان ،ساخت و مدیریت یک وب سیات برای صاحبان تجارت های کوچک با نیاز های کم را آسان می‌کند.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Business On Main ، شما می‌توانید به عنوان یک شرکت تجاری کوچک کمتر از صد و پنجاه دلار هزینه برای ساخت و حفظ یک وب سایت اختصاص دهید.
ادامه این خبر
 
 
 
جایگزینی اشتباه "نام و نشان تجاری" به جای" برند" در میان عوام
ام بی ای نیوز- اشتباه رایج در ایران واکثر کشورهایی که برند در میان آنها جا نیفتاده تفاوت قائل نشدن بین برند و نام تجاری و یا مارک است.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،کیومرث صابری کارشناس بازاریابی با بیان اینکه در ایران جایگزین کردن معادل فارسی به جای لغات وارداتی مرسوم است گفت:از آنجا که برند در فارسی جایگزینی ندارد و نزدیک ترین شناسه به آن نام و نشان تجاری است، این اشتباه در میان عموم مردم و حتی مسئولان پیش می آید که از نام تجاری و یا مارک به عنوان برند یاد می کنند.
ادامه این خبر
 
 
 
ورود به شبکه های اجتماعی اینترنتی تا آوریل سال آینده ، 240 درصد افزایش می یابد
ام بی ای نیوز- افزایش حضور شبکه های اجتماعی در گوشی های موبایل، رشد استفاده از داده های اینترنتی و استقبال فزاینده از آگهی های تبلیغاتی از سوی کاربران ،تمایل شرکت های تجاری را برای تبلیغات در این شبکه ها توسعه داده است.
به گزارش ام بی ای نیوز، به نقل از سایت emarketing ،با نفوذ 80 درصدی موبایل در آمریکا در سال جاری میلادی و جذابیت روز افزون گوشی های تلفن همراه، بازار فروش موبایل با هجوم بالای کاربران رونق یافته است،با توسعه این فضا برندهای بازار نیز باید خود را با تغییر شرایط تطبیق دهند.
ادامه این خبر
 
 
 
زیرساخت های بازار یابی مدرن در کشور فراهم نیست
ام بی ای نیوز- لازمه بازار یابی مدرن ،استفاده از تبلیغات محلی ساده و کشف موقعیت فیزیکی فرد با استفاده از تکنولوژی های مدرن و گوشی تلفن همراه است.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز ،رضا گنجوی کارشناس بازاریابی با بیان اینکه محصول و خدمات باید به شکلی طراحی و ارایه شود تا احساس شخصی بودن استفاده از آن محصول و یا خدمات ،کاربر را به مصرف تشویق نماید ،گفت: لازمه این نوع بازار یابی استفاده از تبلیغات محلی ساده و کشف موقعیت فیزیکی فرد با استفاده از تکنولوژی های مدرن و گوشی تلفن همراه است.
ادامه این خبر
 
 
 
رشد میزان خرده فروشی در آمریکا
ام بی ای نیوز- انتشار یک گزارش عجیب از رشد وضعیت خرده فروشی در آمریکا از قدرت خرید نا گفته مشتریان و افزایش نگرانی از توسعه بحران خبر می‌دهد اما برخی کارشناسان اقتصادی هنوز نسبت به ثبات این نوع سود دهی ها مشکوک هستند.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت smartmoney ،با توجه به آمار دریافتی از سازمان تجارت آمریکا میزان فروش خرده‌فروشان در مقایسه با ماه جولای با سه دهم درصد افزایش در ماه آگوست چهار دهم درصد رشد داشت. بر این اساس این رقم در ماه آگوست به 363 میلیارد دلار رسید.
ادامه این خبر
 
 
 
بازاریابی محصولات کشاورزی در ایران مهجور مانده است
ام بی ای نیوز- دنیا بر روی بازاریابی محصولات کشاورزی سرمایه گذاری کلان نموده در حالی که این مقوله در ایران مهجور واقع شده است.
به گزارش خبر نگار ام بی ای نیوز، سیدرضا نورانی رییس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی در باره بازار یابی و برند سازی بر روی محصولات کشاورزی گفت :برند سازی می تواند مسیر را برای صادرات هموار و تحول نوینی را در بخش صادرات محصولات کشاورزی بوجود آورد.
ادامه این خبر
 
 
 
سازمان توسعه تجارت "همایش برند "را غیرقانونی می داند
ام بی ای نیوز-امسال هیچ همایش و نمایشگاهی در زمینه برند ،از سازمان توسعه تجارت مجوز برگزاری دریافت نکرده است.
معاون کمک های فنی سازمان توسعه تجارت در گفتگو با خبرنگار ام بی ای نیوز گفت:امسال هنوز برای برگزاری هیچ نمایشگاه و همایش برندی مجوز ندادیم و آنها را قانونی نمی دانیم.این در حالی است که برخی شرکت های کوچک برای کسب درآمدهای میلیونی اقداماتی در رابطه با برگزاری همایش ویا نمایشگاه برند برای سال جاری انجام داده اند که این موارد به هیچ وجه مورد تایید ما نبوده است.
ادامه این خبر
 
 
 
حباب قیمت طلا نمی شکند
ام بی ای نیوز-با توجه به آمارهای کنونی و رسیدن قیمت هر انس طلا در بازار جمعه 26 شهریور ماه به 1283 دلار ،قیمت هر انس طلا تا پایان امسال به بالاتر از 1300 دلار خواهد رسید.
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با خبرنگار ام بی ای نیوز گفت:به دلیل کاهش 3 درصدی استخراج طلا در آفریقا و همچنین افزایش هزینه های استخراج و انرژی، قیمت طلا رو به رشد است و امکان اینکه به بیش از 1300 دلار تا پایان امسال برسد زیاد است.
ادامه این خبر
 
 
 
رشد منفی استفاده از بيمه مسئوليت در کشور
ام بی ای نیوز – هرچند حدود 80 درصد جامعه شهرنشين کشور تحت پوشش انواع بيمه اند اما حدود 20 درصد اين جامعه از هيچ نوع خدمات بيمه اي بهره ای نمي برند.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز ، نتایج تحقیقات صورت گرفته به روش cluster بر روی میزان پوشش انواع بیمه بر روی جمعیت بالای 15 سال شهرنشین کشورنشان می دهد که از شهريور 85 تا ارديبهشت سال 88 ميزان استفاده از بيمه درماني که معمولا يکي از دغدغه هاي مهم افراد جامعه است سير نزولي داشته است
ادامه این خبر