» هدف شبکه جم از تخریب برند سمیه چیست؟
» مدیریت هزینه‌ها مهترین فاکتور رهایی از بحران اقتصادی
» برندینگ مجدد Uber به سرعت از یاد می رود
» تشویق به جای تعدیل نیروهای انسانی
» همراهی برند طبیعت با مخاطبان در شرایط سخت بازار
» "پت واش" اولین شرکت خدمات شستشو و آرایش حیوانات خانگی
» بهینه سازی سیستم‌های درونی، ضامن بقا در شرایط سخت بازار
» اولویت برتر قبل از قیمت، کیفیت است
» بازگشایی مدارس با "زنگ رفاه"
» سر و جان فدای OREO

» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
کپی برداری از نماد یک جشنواره در برگزاری همایش برترین شرکت های تبلیغاتی
ام بی ای نیوز- درحالی که معیار برگزاری کنفرانس تبلیغات برتر، انتخاب برترین شرکت های تبلیغاتی با ملاک علمی و فرهنگی اعلام شده اما برگزار کننده این همایش با کپی برداری ازنماد یک جشنواره جهانی( شیر طلایی ) بدون هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ،با این دیدگاه که ایران عضو سازمان کپی رایت نبوده و الگو برداری ما از لوگوی یک جشنواره محدودیت و ضعف به حساب نمی آید ،اقدام به عملی کاملا غیر فرهنگی نموده است.
ادامه این خبر
 
 
 
طرح حمایت از تولید کننده در صنعت تبلیغات اجرا نشد
ام بی ای نیوز- شهرداری یا سازمان زیبا سازی برای کسب درآمد می تواند برنامه ریزی خود را در واگذاری تبلیغات محیطی به هر مجموعه ذی صلاحی داشته باشد و نمی توان برای آن محدودیت ایجاد کرد.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،علیرضا کریمی مدیر کل دفتر تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد در پاسخ به این سوال که چرا سازمان زیبا سازی شهرداری بیلبوردهای سطح شهر را با قیمت بالایی به یک شرکت تبلیغاتی واگذار کرده و با این کار باعث افزایش قیمت تبلیغات شده است، گفت: ما متولی نظارت بر امور فرهنگی هستیم ، ماموریت ما در وزارت ارشاد مشخص است و تنها رسیدگی به امور فرهنگی بر روی بیلبورد ها برعهده ماست
ادامه این خبر
 
 
 
چالش هایی در راه خرده فروشان مستقل
ام بی ای نیوز- بحران اقتصادی تاثیر خود را بر روی کسب و کار فروشگاه های کوچک گذاشته است. این امر مصرف کنندگان را وادار کرده است تا صرف هزینه برای خرید کالاهای جدید را قطع کرده و در این راستا شرایط سختی را برای بسیاری از خرده فروشان خصوصی به وجود بیاورند.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت USA Today ،فروشگاه های زنجیره ای با این مشکل مواجه نشده اندو فقط خرده فروشان کوچک ازاین موضوع رنج می برند.
ادامه این خبر
 
 
 
پیشگامان تکنولوژی در سال 2011
ام بی ای نیوز- هر ساله مجله " World Economic " فهرستی از یک سری شرکت های مختلف منتشر می کند که نوآوری های آنها می تواند جهان را تغییر دهد. در این اسامی تنوع زیادی مشاهده می شود.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت بلومبرگ، این لیست روز اول سپتامبر با عنوان پیشگامان تکنولوژی در سال 2011 منتشر شد. این لیست کمپانی هایی را معرفی می کند که محصولات مدرن آنها تاثیر زیادی بر روی آینده جهان خواهد گذاشت.
ادامه این خبر
 
 
 
مصرف آدامس درکشور 3درصد افزایش یافت
ام بی ای نیوز- میزان مصرف آدامس در جامعه شهرنشین کشور از 79 به 82 درصد رسید .
به گزارش ام بی ای نیوز، نتایج بررسی های صورت گرفته به روش chaidبر روی میزان مصرف آدامس توسط افراد بالای 15 سال ساکن شهرهای بزرگ کشور نشان می دهد که 82 درصد این جامعه در 6 ماهه منتهی به خرداد89 آدامس مصرف کرده اندو این در حالی است که این رقم در مدت مشابه سال قبل 79 درصد بوده است.
ادامه این خبر
 
 
 
افزایش24 درصدی فروش کالا با تبلیغ در بازی های ویدیویی
ام بی ای نیوز- موسسه تحقیقاتی Nielsen اخیرا تحقیقی درباره تاثیر تبلیغات در بازی های ویدیویی انجام داده است که بر اساس آن تبلیغات در بازی های ویدیویی فروش کالاهای تبلیغ شده را تا 24 درصد افزایش داده است .
ادامه این خبر
 
 
 
مایکروسافت بازار تبلیغات برای فروش موبایل را راه اندازی می کند
ام بی ای نیوز-مایکروسافت تحت عنوان یک ابر قدرت در حوزه نرم افزار با ارائه تکنولوژی جدید خود تغییرات عمده ای پیدا می کند. این کار با ارائه اولین طرح این شرکت برای فروش نوآوری در تبلیغات برای موبایل در قالب یک مدل پیشنهادی به مزایده گذاشته شده است.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Brand Week پرده برداری از این طرح دقیقا قبل از عرضه سیستم اپراتوری " Windows Phone seven " توسط مایکروسافت در ماه اکتبر انجام شد.
ادامه این خبر
 
 
 
بحران در تبلیغات محیطی 2؛ایجاد انحصار در بیلبورد ها نسنجیده بود
ام بی ای نیوز- با یک اقدام نسنجیده مارک های داخلی از روی بیلبوردها محو و مارکهای خارجی نیز به سختی امکان تبلیغات محیطی را پیدا می کنند.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز معصومه حصاری مدیر عامل شرکت ایده پردازان سبز با بیان اینکه دراین واگذاری غیر معقول تنها سازمان زیبا سازی شهرداری مقصر نبوده ،اظهار داشت: به زعم من خود شرکت های تبلیغاتی با عملکرد ضعیف شان و عدم هماهنگی در برنامه ها و منسجم نبودنشان زمینه را برای حضوربرخی افراد فرصت طلب فراهم نموده تا عرصه بر بخش تبلیغات از این هم که هست تنگ تر شود.
ادامه این خبر
 
 
 
آمار رسمی درباره سرانه تبلیغات در کشور وجود ندارد
ام بی ای نیوز-دسترسی به آمار جامع سرانه تبلیغات در ایران امکانپذیر نیست.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،علیرضا کریمی مدیر کل دفتر تبلیغات وزارت ارشاد درباره آمار ارایه شده مبنی بر این که سرانه تبلیغات در ایران 7 دلار است اظهار داشت:آمار رسمی درباره سرانه تبلیغات در ایران نداریم و نمی توان به آمار های اعلامی نیز استناد کرد.
ادامه این خبر