» هدف شبکه جم از تخریب برند سمیه چیست؟
» مدیریت هزینه‌ها مهترین فاکتور رهایی از بحران اقتصادی
» بیمه‌ بازار؛ بیمه‌ی طنزپرداز
» برندینگ مجدد Uber به سرعت از یاد می رود
» اسنپ مارکت؛ با اسنپ از هایپراستار خرید کنید
» تشویق به جای تعدیل نیروهای انسانی
» همراهی برند طبیعت با مخاطبان در شرایط سخت بازار
» "پت واش" اولین شرکت خدمات شستشو و آرایش حیوانات خانگی
» بهینه سازی سیستم‌های درونی، ضامن بقا در شرایط سخت بازار
» سر و جان فدای OREO

» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
عدم موفقیت تبلیغات جام جهانی در جذب مصرف کنندگان
ام بی ای نیوز- فقط یک پنجم از تبلیغات پخش شده در جام جهانی 2010 در جذب مصرف کنندگان موثر بوده است.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت MarketingWeek بر اساس گزارشات رسیده از آژانس تحقیقاتی " Ipsos ASI " مصرف کنندگانی که در دوره های قبلی تحت تاثیر شیوه های بازاریابی شگفت انگیز جام جهانی قرار می گرفتند در این دوره چندان آنها را باور نکرده اند. این امر شک و تردید مصرف کنندگان را نسبت به هویت برندهای مختلف برانگیخته است. آنها ممکن است نام این برندها را به یاد بیاورند اما پیامشان برای آنها آشنا نیست.
ادامه این خبر
 
 
 
بخشي از سهام بزرگترين هلدينگ سفر واگذار مي شود
ام بی ای نیوز- براي اولين بار بخش محدودي از سهام بزرگترين هلدينگ سفر در هفته پاياني مهرماه امسال واگذار خواهد شد.
به گزارش خبرنگارام بی ای نیوز ، حسن انصاري مديرعامل شرکت توسعه گردشگري مارکوپولو آسيا، در جمع رسانه هاي خبري با اعلام اين خبر گفت: اين واگذاري محدود با حمايت سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري صورت مي گيرد.
ادامه این خبر
 
 
 
مدل های تحقیقات بازار متناسب با نیاز جامعه نیست
ام بی ای نیوز- مدل های استفاده شده در تحقیقات بازار، متناسب با نیاز بازار ایران نیست.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،رضا گنجوی کارشناس تحقیقات بازار در پاسخ به این پرسش که آیا تحقیقات بازار در ایران نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود یا خیر، اظهار داشت: هرتحلیلی که در این زمینه انجام می شود باید از نگاه ذی نفعان بررسی شود چرا که نگاه واقعی جامعه با دید تحقیقاتی کاملا متفاوت است، این تفاوت حتی در میان صنف و کاربران نهایی که تولید کننده و یا عرضه کننده هستند نیز به چشم می آید .
ادامه این خبر
 
 
 
راز موفقیت فورد در مواجهه با بحران اقتصادی
ام بی ای نیوز- راز موفقیت فورد در مواجهه با بحران اقتصادی جهان آن بود که " آلن مولالی " رییس شرکت فورد تولید را رها کرد و بودجه شرکت را با استفاده از اعتبار نام فورد افزایش داد.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Marketing Week ، " آلن مولالی " با 65 سال سن ریاست شرکت فورد را بر عهده دارد، با وجود مشکلات ناشی از کاهش میزان فروش، افزایش مالیات های دولتی و اقدامات اخیر اتحادیه اروپا ممکن است حفظ این سمت و انجام وظایف مربوط به آن کاری سخت به نظر برسد اما در مورد فورد این واقعیت صدق نمی‌کند. علت اصلی این تفاوت حضور " آلن مولالی " به عنوان رییس هیئت مدیره در این شرکت است.
ادامه این خبر
 
 
 
سه نکته مهم در خصوص چگونگی رفتار با مشتری
ام بی ای نیوز- شرکت هایی که به رشد می‌اندیشند باید دریابند که در کجا می‌توانند بهترین مشتریان خود را در آینده پیدا کنند.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت بلومبرگ ،ذکر سه نکته در خصوص چگونگی رفتار با مشتری ضروری به نظر می‌رسد. در وهله نخست مبنای مشتری مداری شما مشتمل بر " بهترین مصرف کننده ها " همواره در حال تغییر بوده و هیچگاه از حرکت باز نمی‌ایستد. بهترین مشتری های شما در آینده ممکن است شرکت ها یا افرادی باشند که تا به حال هرگز باآنها همکاری نداشته‌اید.
ادامه این خبر
 
 
 
میزان تبلیغات یک ماهه 10 شرکت به 37میلیارد تومان رسید
ام بی ای نیوز- میزان تبلیغات 10 شرکت اول پر تبلیغ در رسانه ها درمرداد سال جاری به 37 میلیارد تومان رسید.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز، بررسی انجام شده از سوی یک موسسه تحقیقاتی در ایران نشان می دهد شرکت مدیریت منابع آب ایران در این ماه در صدر 10 شرکت اول پر تبلیغ قرار گرفت. این شرکت با صرف 7 میلیارد تومان برای تبلیغات خود توانست گوی سبقت را از ایرانسل برباید.
ادامه این خبر
 
 
 
هزینه های اصلی برای دستیابی به کیفیت برتر
ام بی ای نیوز- الگو های برنامه ریزی و ایجاد سیستم هایی برای کنترل رضایت مصرف کنندگان ،ساخت و مدیریت یک وب سیات برای صاحبان تجارت های کوچک با نیاز های کم را آسان می‌کند.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Business On Main ، شما می‌توانید به عنوان یک شرکت تجاری کوچک کمتر از صد و پنجاه دلار هزینه برای ساخت و حفظ یک وب سایت اختصاص دهید.
ادامه این خبر
 
 
 
جایگزینی اشتباه "نام و نشان تجاری" به جای" برند" در میان عوام
ام بی ای نیوز- اشتباه رایج در ایران واکثر کشورهایی که برند در میان آنها جا نیفتاده تفاوت قائل نشدن بین برند و نام تجاری و یا مارک است.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،کیومرث صابری کارشناس بازاریابی با بیان اینکه در ایران جایگزین کردن معادل فارسی به جای لغات وارداتی مرسوم است گفت:از آنجا که برند در فارسی جایگزینی ندارد و نزدیک ترین شناسه به آن نام و نشان تجاری است، این اشتباه در میان عموم مردم و حتی مسئولان پیش می آید که از نام تجاری و یا مارک به عنوان برند یاد می کنند.
ادامه این خبر
 
 
 
ورود به شبکه های اجتماعی اینترنتی تا آوریل سال آینده ، 240 درصد افزایش می یابد
ام بی ای نیوز- افزایش حضور شبکه های اجتماعی در گوشی های موبایل، رشد استفاده از داده های اینترنتی و استقبال فزاینده از آگهی های تبلیغاتی از سوی کاربران ،تمایل شرکت های تجاری را برای تبلیغات در این شبکه ها توسعه داده است.
به گزارش ام بی ای نیوز، به نقل از سایت emarketing ،با نفوذ 80 درصدی موبایل در آمریکا در سال جاری میلادی و جذابیت روز افزون گوشی های تلفن همراه، بازار فروش موبایل با هجوم بالای کاربران رونق یافته است،با توسعه این فضا برندهای بازار نیز باید خود را با تغییر شرایط تطبیق دهند.
ادامه این خبر