» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
ناتوانی نیمی از بازاریابان اینترنتی در ارتباط با مشتری
ام بی ای نیوز- فقط 46 درصد از بازاریابان اینترنتی ایمیل های دریافتی را بررسی کرده و به تقاضای خرید این نوع مشتریان پاسخ می دهند.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Brand Week بر اساس آمار و ارقام دریافتی از مجمع ملی بازاریابی اینترنتی در آمریکا ( DMA ) تمایل به دریافت ایمیل های تحسین آمیز، استفاده از این ابزار را برای ردیابی تاثیر یک پیام بر روی میزان فروش ،کمرنگ کرده است.
ادامه این خبر
 
 
 
 اجرای شیوه های نوین فروش  در فروشگاه رفاه
ام بی ای نیوز- فروشگاه‌ رفاه به عنوان بزرگ‌ترين شبکه توزيع نوين کالا در کشور، فروش اينترنتي خود را در شهرهاي سمنان و رشت با هدف ارايه خدمات الکترونيکي به مشتريان راه‌اندازي کرد.
ادامه این خبر
 
 
 
« پگاه »30 هزار تن محصولات لبني صادرکرد
ام بی ای نیوز-شركت صنايع شير ايران « پگاه » در راستاي پرشدن نسبي شكاف بين عرضه و تقاضا و رسيدن به خودكفايي در تأمين نيازهاي بازار داخلي و در راستاي اهداف توسعه اجتماعي ، اقتصادي و فرهنگي كشور حركت بسوي توسعه صادرات را طي کرد .
ادامه این خبر
 
 
 
برگزاری چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال
ام بی ای نیوز- چهارمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 15مهرماه به مدت یک هفته در تهران شروع به فعالیت کرده است.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،نمایشگاه رسانه های دیجیتال با هدف معرفی و عرضه آخرین تولیدات رسانه ای داخل کشور از قبیل نرم افزارهای آموزشی و کاربردی و همچنین بازیهای رایانه ای که بخش عمده ای از محصولات نمایشگاه امسال را شامل می شود آغاز به کار نموده است.
ادامه این خبر
 
 
 
توییتر از استراتژی توسعه بازار خود عقب افتاد
ام بی ای نیوز- عجیب ترین نکته در نمودار کاربران توییتر در سومین فصل از سال 2010 حاکی از ان است که تعدداد کاربران این شبکه اجتماعی از رقم پیش بینی شده صد میلیون نفر فراتر نرفته است.
ادامه این خبر
 
 
 
برگزاری بزرگترین  مجمع جهانی مدیران mba درتهران
ام بی ای نیوز- بزرگترین مجمع جهانی مدیران mba در تاریخ 19 و20 آبان ماه در سالن همایشهای رازی در تهران برگزار می شود.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از ستاد برگزاری همایش ،این مجمع با هدف معرفی و شناسایی و تشریح نیازمندیهای این حوزه و افزایش سطح علمی مدیران کارشناسان و محققان در حوزه مدیریت اجرایی با حضور 6 سخنران خارجی (Bob Pritchard،kevin Kelly،derek Cheshire،larry hochman،paul solane،sylvia perreault)تشکیل می گردد.
ادامه این خبر
 
 
 
سرعت بالا در فروش محصول؛ استراتژی فروش JVC
ام بی ای نیوز- تلویزیون های سری ZوE برند JVC تا آخر مهر ماه و دوربین مدل GZ-HM1 از همین برند هفته آینده وارد بازار ایران می شود.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،علی نادمی مدیر فروش محصولات JVC در ایران گفت :سری جدید Z ، E و A تلوزیون های JVC با توجه به کوچک بودن فضای مسکونی مجهز به خروجی منحصر به فرد ساب ووفروهمچنین دارای قابلیت کارا اوکه یعنی حذف صدا از روی تصویر و جایگزین کردن صدا بر روی آن را دارد .
ادامه این خبر
 
 
 
عدم اعتماد، مخل شکل گیری فروشگاه های اینترنتی
ام بی ای نیوز-درحالی که فروش اینترنتی یکی از مهمترین روش های بازاریابی نوین در جهان است اما نبود زیر ساخت و امنیت در فضای مجازی در ایران ،مهمترین مانع برای توسعه فروشگاه های اینترنتی در کشوراست.
ادامه این خبر
 
 
 
برگزاری دهمين نمايشگاه بين المللي رنگ ، رزين ، پوششهاي صنعتي و مواد كامپوزيت
ام بی ای نیوز-دهمين نمايشگاه بين المللي رنگ ، رزين ، پوششهاي صنعتي و مواد كامپوزيت با حضور جمعی از شركت هاي داخلي و خارجي و صاحبان صنايع از اول تا چهارم دي ماه در تهران افتتاح مي شود .
ادامه این خبر