» ترویج سبک زندگی سالم رسالت؛ کاله-پرو
» آیا با آمدن مسعود اسعدی؛ صنعت تبلیغات اتحادیه دار می‌شود؟
» روزهای سخت صنعت تبلیغات با ممنوعیت تبلیغ 36 قلم کالا
» ادوارد برنیز؛ شیطانی که فکرها را دستکاری می‌کرد
» زیبان؛ مسابقه عکاسی از زیبایی های تهران
» لگو بازی کنید تا استرستان کم شود
» گُل‌های کریستیانو رونالدو را برایم به آن دنیا بفرستید
» اپل گوشی فقرا در چین
» داستان دنباله دار John Lewis و التون جان
» آجیل اعتماد: طلوع خورشید نوید آغاز دوباره

» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
پیشگامان تکنولوژی در سال 2011
ام بی ای نیوز- هر ساله مجله " World Economic " فهرستی از یک سری شرکت های مختلف منتشر می کند که نوآوری های آنها می تواند جهان را تغییر دهد. در این اسامی تنوع زیادی مشاهده می شود.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت بلومبرگ، این لیست روز اول سپتامبر با عنوان پیشگامان تکنولوژی در سال 2011 منتشر شد. این لیست کمپانی هایی را معرفی می کند که محصولات مدرن آنها تاثیر زیادی بر روی آینده جهان خواهد گذاشت.
ادامه این خبر
 
 
 
مصرف آدامس درکشور 3درصد افزایش یافت
ام بی ای نیوز- میزان مصرف آدامس در جامعه شهرنشین کشور از 79 به 82 درصد رسید .
به گزارش ام بی ای نیوز، نتایج بررسی های صورت گرفته به روش chaidبر روی میزان مصرف آدامس توسط افراد بالای 15 سال ساکن شهرهای بزرگ کشور نشان می دهد که 82 درصد این جامعه در 6 ماهه منتهی به خرداد89 آدامس مصرف کرده اندو این در حالی است که این رقم در مدت مشابه سال قبل 79 درصد بوده است.
ادامه این خبر
 
 
 
افزایش24 درصدی فروش کالا با تبلیغ در بازی های ویدیویی
ام بی ای نیوز- موسسه تحقیقاتی Nielsen اخیرا تحقیقی درباره تاثیر تبلیغات در بازی های ویدیویی انجام داده است که بر اساس آن تبلیغات در بازی های ویدیویی فروش کالاهای تبلیغ شده را تا 24 درصد افزایش داده است .
ادامه این خبر
 
 
 
مایکروسافت بازار تبلیغات برای فروش موبایل را راه اندازی می کند
ام بی ای نیوز-مایکروسافت تحت عنوان یک ابر قدرت در حوزه نرم افزار با ارائه تکنولوژی جدید خود تغییرات عمده ای پیدا می کند. این کار با ارائه اولین طرح این شرکت برای فروش نوآوری در تبلیغات برای موبایل در قالب یک مدل پیشنهادی به مزایده گذاشته شده است.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Brand Week پرده برداری از این طرح دقیقا قبل از عرضه سیستم اپراتوری " Windows Phone seven " توسط مایکروسافت در ماه اکتبر انجام شد.
ادامه این خبر
 
 
 
بحران در تبلیغات محیطی 2؛ایجاد انحصار در بیلبورد ها نسنجیده بود
ام بی ای نیوز- با یک اقدام نسنجیده مارک های داخلی از روی بیلبوردها محو و مارکهای خارجی نیز به سختی امکان تبلیغات محیطی را پیدا می کنند.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز معصومه حصاری مدیر عامل شرکت ایده پردازان سبز با بیان اینکه دراین واگذاری غیر معقول تنها سازمان زیبا سازی شهرداری مقصر نبوده ،اظهار داشت: به زعم من خود شرکت های تبلیغاتی با عملکرد ضعیف شان و عدم هماهنگی در برنامه ها و منسجم نبودنشان زمینه را برای حضوربرخی افراد فرصت طلب فراهم نموده تا عرصه بر بخش تبلیغات از این هم که هست تنگ تر شود.
ادامه این خبر
 
 
 
آمار رسمی درباره سرانه تبلیغات در کشور وجود ندارد
ام بی ای نیوز-دسترسی به آمار جامع سرانه تبلیغات در ایران امکانپذیر نیست.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،علیرضا کریمی مدیر کل دفتر تبلیغات وزارت ارشاد درباره آمار ارایه شده مبنی بر این که سرانه تبلیغات در ایران 7 دلار است اظهار داشت:آمار رسمی درباره سرانه تبلیغات در ایران نداریم و نمی توان به آمار های اعلامی نیز استناد کرد.
ادامه این خبر
 
 
 
سطح پوشش خدمات بیمه ای کاهش یافت
ام بی ای نیوز – تقاضای انواع خدمات بیمه از سوی جامعه شهرنشين کشور در 6 ماه منتهی به خرداد 89 نسبت به دوره مشابه سال گذشته با کاهش دو درصدی به 78 درصد رسید.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز ، نتایج تحقیقات صورت گرفته به روش cluster درخصوص میزان پوشش انواع بیمه بر روی جمعیت بالای 15 سال شهرنشین کشور نشان می دهد که 49 درصد دارندگان انواع بیمه در دوره مورد نظر از این نوع خدمات بهره مند شده اند.
ادامه این خبر
 
 
 
امکان صادرات پودرپروتئینی تغليظ شده شير براي اولين بار از خاورميانه   فراهم شد
ام بی ای نیوز- براي اولين بار در كشور و خاورميانه پودرهاي پروتئيني تغلیظ شده شیر(milk protein concentrate ) توسط شرکت صنایع شیر ایران « پگاه » توليد شد .
به گزارش ام بی ای نیوز، شرکت صنایع شیر ایران اعلام کرد که سالیانه بالغ بر 10 میلیون دلار پودر های پروتئینی با درصد پروتئین متفاوت از 45 تا 80 درصد از کشورهای اروپايي و نیوزیلند و ساير كشورها وارد می شود که علاوه بر صنایع لبنی در سایر صنایع غذایی از جمله فرآورده هاي گوشتی ، شکلات سازی ، بیسکویت ، نانهای صنعتی و دسرها کاربرد دارد .
ادامه این خبر
 
 
 
تصمیم Gillette مبنی بر ایجاد بزرگترین بازار FMCG در انگلستان
ام بی ای نیوز- شرکت دارویی Procter & Gamble اعلام کرد که تیغ اصلاح حرفه‌ای جدید Gillette در نیمه اول سال 2011 به بازار خواهد آمد.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Brand Republic پس از فروش موفق این محصول در آمریکا، شرکت Procter & Gamble امیدوار است تا بتواند به رکورد ایجاد بزرگترین بازار FMCG ( کالاهای مصرفی با رشد سریع ) در انگلستان دست پیدا کند.
ادامه این خبر