» داستان سفر جوجه اردک بامزه به دیزنی لند
» بسته بندی شکلات باراکا با الهام از طراحی ایرانی سنتی
» داستان گویی در تبلیغات و برندینگ: نکاتی که باید در داستان گویی رعایت ...
» استی اکسپرس؛ کمک می‌کنیم که حقیقت را ببینید
» برندسازی و تبلیغات دو چالش عمده ی بازار لوازم خانگی
» گیمرها، گزینه استخدام ارتش بریتانیا
» با ظرف های غذای KFC اصلاح سر رایگان را تجربه کنید
» همگام با پناهجویان 2 میلیارد کیلومتر در سال پیاده روی کنید
» نگاهی به فناوری های نمایشگاه CES 2019 (قسمت دوم)
» نگاهی به فناوری های برجسته نمایشگاه CES 2019 (قسمت اول)

» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
ایران از لحاظ آمادگی دیجیتالی درانتهای جدول جهانی قرار دارد
ام بی ای نیوز- بر اساس مطالعات تحقيقاتي اكونوميست ،ایران توانسته از لحاظ سنجش میزان کیفیت و آمادگی دیجیتالی از میان 70 کشور جهان رتبه 69 را به خود اختصاص بدهد.
به گزارش خبرنگارام بی ای نیوز، مسعود ریاضیات رییس انجمن شرکت های اینترنتی ایران با بیان اینکه آمادگي ديجيتالي برای فراهم شدن شرایط ایجاد دولت الکترونیک ،مجازی شدن و یا حتی شهروند الکترونیک ، تاثير بسزايي بر امور اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و سياسي جوامع بشري دارد و يكي از مهمترين عوامل تاثير گذاربرپيشرفت پايدار و رفاه جمعي است گفت: به همين دليل سنجش ميزان و كيفيت آمادگي ديجيتالي كشورها يكي از فاكتورهاي تعيين كننده درجه پيشرفت و تمدن ملت هاست .
ادامه این خبر
 
 
 
توليد انبوه دومين  برند ايران خودرو ازشهريوماه سال آينده آغاز مي شود
ام بی ای نیوز-مجموعه قالب هاي خط توليد رانا ، دومين محصول با برند ايران خودرو در شرکت قالب هاي صنعتي ايران خودرو ساخته مي شود.
به گزارش ام بی ای نیوز،مير جواد سليماني قائم مقام مدير عامل ايران خودرو درکيفيت و توسعه محصول با بيان اين مطلب، گفت: اين پروژه شروع شده و فاز طراحي قالب ها در حال انجام است.
وي ساخت قالب هاي خط توليد خودروسازي را يک رويداد بي سابقه در ايران خواند و گفت: ميزان صرفه جويي حاصل از ساخت اين قالب ها در داخل کشور در مقايسه با تهيه آن ها از خارج، بالغ بر پنج ميليارد تومان است.
ادامه این خبر
 
 
 
هفت نکته کلیدی برای شروع یک سرمایه گذاری موفق
ام بی ای نیوز - سایتAbout ، به منظور اجتناب از برخورد با مشکلات سرمایه گذاران جهان در رابطه با تخمین نرخ رشد کمپانی ها ،نحوه ریسک برای تجارت های پر بازده ومدیریت خرید سهام ،هفت نکته کلیدی را پیشنهاد کرده است.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت About.com راهنمایی های معرفی شده برای آغاز یک سرمایه گذاری موفق به شرح زیر است:
1.در ارزیابی های خود ،رفتاری محافظه کارانه در پیش بگیرید.
سرمایه گذاران معمولا رفتاری ویژه در برقراری ارتباط میان حوادث جدید و آینده در پیش می‌گیرند. وقتی شرایط خوب باشد آنها به آینده خوشبینانه می‌نگرند. ریسک اصلی، پرداخت هزینه بیش از حد برای تجارت های پر بازده نیست بلکه صرف هزینه ای فراوان برای شرکت هایی با سود دهی متوسط در روزهای خوب احتمال خطر را افزایش می‌دهد.
به منظور اجتناب از برخورد با چنین مشکلاتی باید احتیاط را رعایت کنید. این امر به خصوص در رابطه با تخمین نرخ رشد یک کمپانی در آینده در کنار بررسی احتمال بازگشت سرمایه اهمیت زیادی پیدا می‌کند.
ادامه این خبر
 
 
 
پیش بینی کاهش رشد اقتصادی آمریکا و تاثیر آن بر بازارهای جهانی
ام بی ای نیوز - رشد اقتصادی پایین آمریکا میزان سرمایه گذاری در بازار های جهانی را کاهش داده و در نتیجه تاثیر منفی بر روی عملکرد آنها گذاشته است.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از روزنامه Guardians ،ترس از عواقب بحران اقتصادی در آمریکا بانک مرکزی ژاپن را وادار کرد تا پس از برگزاری یک جلسه اضطراری با هیات مدیره خود شاهد رشد سه درصدی در بازار توکیو باشد. داده های دریافتی در هفته گذشته حاکی از تسلط یک فضای بسیار بد در اقتصاد آمریکا است. این امر نوعی نگرانی در سرمایه گذاران به وجود آورده و یک رکود فاحش در بازار های مالی سرتاسر جهان را موجب شده است.
آمار پایین استخدام در آمریکا و یک مرور کلی بر روی فعالیت بخش های تولیدی در این کشور ترس از ایجاد یک بحران عمیق تر در قدرتمند ترین اقتصاد جهان را ایجاد کرده است.
ادامه این خبر
 
 
 
ضرورت سرمایه گذاری عظیم برای ایجاد برند درلوازم خانگی
ام بی ای نیوز- تبلیغات گسترده به صورت علمی یکی از مهمترین ارکان ساخت برند در صنایع لوازم خانگی است.
حبیب ا... انصاری دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در گفتگو با خبرنگار ام بی ای نیوز با اعلام این مطلب ،گفت:برند به طور کلی باید دارای مزیت پایدار در دراز مدت باشد یا به تعبیری دیگر باید نسبت به رقبا دارای دست یابی به ایجاد آگاهی عمیق در افراد و تقویت احساسات نسبت به کالا باشد.
وی با تاکید بر این که به برند باید به عنوان یک استراتژی فراتر از بازاریابی نگاه کرد وآن را یک موقعیت ممتاز و انحصاری در مورد کالا دانست ،گفت:برند در حقیقت مفهوم سازی برای هویت بخشی به ایجاد زمینه حسی و روانی بین شی و انسان است.
ادامه این خبر
 
 
 
ثبت‌نام دو طرح از طرح‌هاي بسته حمايتي واحدهای صنعتی آغاز شد
ام بی ای نیوز – ثبت‌نام دو طرح ديگر از طرح‌هاي بسته حمايتي وزارت صنايع و معادن از بخش صنعت و معدن در راستاي اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها، با عنوان "آسيب‌پذيري بنگاه‌ها" و "تجربيات موفق" آغاز شد.
به گزارش ام بی ای نیوز ، نبوي مدير برنامه انرژي ستاد تحول صنايع و معادن گفت: رشته فعاليت‌هايي كه با قيمت‌هاي فعلي انرژي، سهم انرژي در ارزش ستانده (قيمت فروش) محصول آنها بيشتر از سه درصد باشد، جزو رشته‌هاي آسيب‌پذير محسوب مي‌شود كه فهرست آنها در وبگاه ستاد تحول صنايع ومعادن به آدرس www.stsm.ir قابل مشاهده است.
ادامه این خبر
 
 
 
تشکیل کمیته بررسی واردات کالا
ام بی ای نیوز- نمايندگان وزارتخانه هاي بازرگاني و صنايع و معادن با امضاي تفاهمنامه اي نخستين گام عملياتي را براي اجراي مديريت واردات برداشتند .
به گزارش ام بی ای نیوز ، اين تفاهمنامه پنج ماده اي به امضاي ' بابك افقهي '‌رييس كل سازمان توسعه تجارت و '‌ نظام الدين برزگري ' رئيس موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران رسيد .
اين تفاهمنامه در خصوص مديريت واردات و در راستاي حمايت از حقوق توليدكنندگان و مصرف كنندگان و عمل به ماده سه قانون ارتقاي كيفي توليد خودرو و ساير توليدات صنعتي داخلي به امضا رسيد.
ادامه این خبر
 
 
 
مصرف آب معدنی در دنیا دو برابر شده است
ام بی ای نیوز- در فاصله بین سالهای 1997 تا 2005 میلادی میزان مصرف بطری های آب معدنی در دنیا دو برابر شده است.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت Consumer Statistics ، پنجاه سال قبل افراد به سختی خود را قانع می‌کردند که یک بطری آب نوشیدنی بخرند اما امروزه تولید بطری های آب نوشیدنی در دنیا بسیار رواج یافته و برند هایی نظیر Aquafina، Fiji، Dasani و Evian جای خود را در میان خانواده ها باز کرده‌اند.
در سال 2008 بطری های آب نوشیدنی بیشترین آمار را در میان فروش نوشیدنی های رایج در بازار آمریکا به دست آورده‌اند. این در حالی است که میزان فروش نوشابه های صنعتی در فاصله بین سال های 2006 تا 2007 میلادی کاهش چشمگیری یافته است. در سال 2005 پس از نوشیدنی هایی مثل قهوه، شیر و نوشابه های شیمیایی ،بطری های آب نوشیدنی در جایگاه پنجم پر مصرف ترین نوشیدنی ها در آمریکا قرار گرفته‌اند.
ادامه این خبر
 
 
 
حضورايران در نمايشگاه بين المللي خودروي روسيه
ام بی ای نیوز- نمايشگاه بين المللي خودروي روسيه 2010 با حضور شركت هاي بزرگ خودروساز جهان از جمله ايران در مجموعه نمايشگاهي "كروكوس اكسپو مسكو " آغاز بكار كرد.
به گزارش ام بی ای نیوز ، در نمايشگاه بين‌المللي خودروي روسيه 600 مدل از انواع خودروهاي سواري و تجاري ساخت‌ شركت‌هاي معتبر جهان در معرض ديد علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
در اين نمايشگاه بيش از 80 شركت معتبر از 12 كشور ايران ، انگليس، ‌آلمان، ‌ايتاليا ، چين ،‌ كره ‌جنوبي ، روسيه ‌، امريكا ، اوكراين ، فرانسه، جمهوري چك و ژاپن حضور دارند.
شركت سايپا دومين شركت بزرگ خودورساز ايران در اين نمايشگاه توليدات خود را عرضه كرده است.
ادامه این خبر