» ترویج سبک زندگی سالم رسالت؛ کاله-پرو
» روزهای سخت صنعت تبلیغات با ممنوعیت تبلیغ 36 قلم کالا
» لگو بازی کنید تا استرستان کم شود
» اپل گوشی فقرا در چین
» گُل‌های کریستیانو رونالدو را برایم به آن دنیا بفرستید
» داستان دنباله دار John Lewis و التون جان
» مشتریان‌ در تیم کدام سلبریتی قرار می‌گیرند؟
» امسال جان‌لوییس نتوانست اشک مردم را دربیاورد
» تدوین استراتژی‌های نوین بازاریابی در "عظیم خودرو"
» لاکوست و دیزنی با هم شمع های تولد را فوت می کنند

» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
تحصیل کرده ها" در سرمایه گذاری ریسک نمی کنند
ام بی ای نیوز - بررسی رفتارهای مالی جمعیت شهرنشین کشور نشان می دهد که فقط یک درصد افراد با تحصیلات فوق لیسانس وبالاتر از آن ازریسک درسرمایه گذاری استقبال می کنند.
به گزارش ام بی ای نیوز تحقیقات صورت گرفته از سوی یک موسسه تحقیقات داخلی بر روی رفتارهای مالی جمعیت بالای 15 سال شهر های بزرگ کشور نشان می دهد که 49 درصد افراد با تحصیلات دیپلم وفوق دیپلم ،39 درصد افراد زیر دیپلم وفقط یک درصد افراد با تحصیلات فوق لیسانس وبالاتر از آن درشهر های بزرگ کشور برای سرمایه گذاری به دنبال راههای پرمنفعت هستند.
این تحقیق درمیان گروه های سنی مختلف نشان داد که 15 تا 24 ساله ها 31 درصدبیشتر از گروه های سنی دیگر به دنبال راههای پرمنفعت برای سرمایه گذاری وریسک در آن هستند.
این درحالی است که هر چه سن افراد بالا می رود گرایش به ریسک در سرمایه گذ اری نیز کاهش می یابد تا آنجا که فقط 12 درصد افراد بالای 55 سال حاضر به ریسک در سرمایه گذاری هستند.
همچنین نتایج به دست آمده از بررسی رفتارهای مالی مردم در شهرهای بزرگ ایران نشان می دهد که 48 درصد مردم تهران برای سرمایه گذاری به دنبال راههای پرمنفعت هستند ،مردم مشهد با 14 درصد در رتبه دوم این رده بندی قراردارند واصفهانی ها با 11 درصد رتبه سوم این رده بندی را به خود اختصاص داده اند.
ادامه این خبر
 
 
 
اعزام هیئت تخصصی تجاری، بازاریابی به سه کشور اروپایی
دو هیئت تخصصی تجاری بازاریابی به جهت بازدید از نمایشگاه های صنایع غذایی به سه کشور فرانسه، آلمان و ایتالیا اعزام میشوند.
این سفرها در دو مرحله انجام میشود که مرحله اول از تاریخ 27 مرداد ماه سال جاری لغایت دوم ابان ماه امسال و مرحله دوم 27 مهر ماه لغایت هفتم ابان ماه صورت می گیرد.
هدف از این سفرها بازدید از سه نمایشگاه بزرگ جهانی صنایع غذایی است.
ادامه این خبر
 
 
 
افزایش صادرات مواد غذایی در سال گذشته
ام بی ای نیوزـ در سال 88 صادرات مواد غذایی نسبت به سال 87 هم از نظر ارزشی و هم از نظر وزنی افزایش داشته است.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز، طبق آمارهای اعلام شده در 12 ماه سال گذشته مقدار 732هزار تن مواد غذایی به ارزش هزارو 200 میلیون دلار صادر گردیده که این آمار نسبت به سال 87 به ترتیب 21 و 57 درصد رشد داشته است.این در حالیست که بیشترین صادرات مواد غذایی در سال گذشته به شیرینی و شکلات اختصاص یافته که به تنهایی 181هزار تن از کل صادرات مواد غذایی را در بر گرفته که دارای ارزش مالی 435 میلیون دلاری بوده است .
ادامه این خبر
 
 
 
بررسی آمار صادرات فرش ایران در 4 سال اخیر
ام بی ای نیوز- بر اساس آمار اعلام شده از سوی گمرک صادرات فرش و سایر کف پوش های نسجی از پشم یا موی نرم گره باف در چهار سال اخیر با افزایش رو برو بوده است.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز، بر اساس این آمار جمعا صادرات فرش ایران به کشورهای جهان از سال 85 تا 88 بیش از یک میلیارد و سیصدو سی و هشت میلیون دلار برآورد شده که از این رقم سهم صادرات فرش در سال 86 نسبت به سایر سالها از کاهش چشمگیری بر خوردار بوده است.
ادامه این خبر
 
 
 
امسال صادرات فرش ایران کاهش می یابد
ام بی ای نیوز- صادرات فرش ایران در سال 88 ؛ 500 میلیون دلار اعلام شد.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،مختارزاده عضو هیات مدیره اتحادیه صادر کنندگان فرش ایران گفت:ازابتدای سال تا کنون آماری از میزان صادرات فرش از سوی گمرک اعلام نشده است .
وی گفت :متاسفانه امسال نیزبه دلیل تحریم که از 7 مهر ماه آغاز می شود صادرات فرش به آمریکا متوقف می شود که بدون شک بر روی بازار اروپا نیز تاثیر می گذارد وبا اینکه صادر کنندگان سعی در افزایش صادرات خود تا قبل از شروع تحریم دارند اما امسال شاهد افزایش صادرات فرش نخواهیم بود و انتظار می رود مانند سال قبل به 500 میلیون برسد.
ادامه این خبر
 
 
 
نيمي ازشهروندان کشور در طراحی دكوراسيون از مجلات ایده می گیرند
ام‌بي‌اي نيوز- بیش از از نيمي از جامعه شهري کشور برای طراحی دكوراسيون منازل خود از مجلات ایده می گیرند.
به گزارش "ام‌بي‌اي نيوز"، دراين بررسي که از سوي يك مؤسسه تحقيقاتي داخلی انجام شده مشخص شد 53 درصد مردم شهر نشین کشور همه ايده‌هاي تغيير دكوراسيون منازل خود را از طرح‌هاي دكوراسيون مجلات می گیرندو در مقابل 47 درصد این افرادترجيح مي‌دهند طراحی منزل و يا محل كار خود را براساس ذوق و سليقه شخصی انجام دهند.
ادامه این خبر
 
 
 
خبری از افزایش قیمت فولاد نیست
قیمت فولاد در تابستان امسال افزایش نخواهد یافت.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز، خلیفه سلطانی رییس انجمن تولیدکنندگان فولاد در خصوص امکان تحقق پیش بینی ها ی صورت گرفته مبنی بر احتمال افزایش قیمت فولاد در تابستان امسال ،بدون اشاره به قیمت فعلی فولاد و میزان تغییرات آن در چند ماه گذشته گفت:افزایش قیمت بستگی به میزان بالا رفتن تقاضا دارد و در تابستان امسال به دلیل این که تقاضا بالا نرفت، افزایش قیمت هم نخواهیم داشت.
ادامه این خبر
 
 
 
نمایشگاه فرش ایران مهر ماه بر گزار می شود
ام بی ای نیوز- نمایشگاه فرش ایران از اول مهر ماه به مدت 7 روز در نمایشگاه بین المللی ایران برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،صادق زاده دبیر اتحادیه صادر کننده فرش ایران گفت: تا کنون استقبال از این نمایشگاه خوب بوده و امیدواریم مانند سال گذشته شاهد نمایشگاه خوبی در این صنعت باشیم.
این نمایشگاه از اول مهر ماه از ساعت 10 صبح برای بازدید عموم باز می باشد.
ادامه این خبر
 
 
 
34 درصد شهروندان ایرانی تمایلی به سرمایه گذاری در بورس ندارند
ام بی ای نیوز - 34 درصد جامعه شهرنشینی کشور نسبت به سرمایه گذاری در بورس نامطمئن هستند.
به گزارش "ام بی ای نیوز" آمار بدست آمده از تحقیقات یک مرکز مطالعاتی در داخل کشورنشان می دهد، 34 درصد شهرنشینان کشور هیچ گونه تمایلی برای سرمایه گذاری در بورس ندارند که این می تواند به دلیل نااطمینانی در معاملات بورسی کشورباشد.
ادامه این خبر