» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
نمایشگاه فرش ایران مهر ماه بر گزار می شود
ام بی ای نیوز- نمایشگاه فرش ایران از اول مهر ماه به مدت 7 روز در نمایشگاه بین المللی ایران برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،صادق زاده دبیر اتحادیه صادر کننده فرش ایران گفت: تا کنون استقبال از این نمایشگاه خوب بوده و امیدواریم مانند سال گذشته شاهد نمایشگاه خوبی در این صنعت باشیم.
این نمایشگاه از اول مهر ماه از ساعت 10 صبح برای بازدید عموم باز می باشد.
ادامه این خبر
 
 
 
34 درصد شهروندان ایرانی تمایلی به سرمایه گذاری در بورس ندارند
ام بی ای نیوز - 34 درصد جامعه شهرنشینی کشور نسبت به سرمایه گذاری در بورس نامطمئن هستند.
به گزارش "ام بی ای نیوز" آمار بدست آمده از تحقیقات یک مرکز مطالعاتی در داخل کشورنشان می دهد، 34 درصد شهرنشینان کشور هیچ گونه تمایلی برای سرمایه گذاری در بورس ندارند که این می تواند به دلیل نااطمینانی در معاملات بورسی کشورباشد.
ادامه این خبر
 
 
 
بازار تن ماهي در ايران پر تقاضا است
ام‌بي‌اي‌نيوز- تقاضا برای مصرف تن ماهی در میان شهروندان کشور دهد 80 درصد گزارش شد.
به گزارش "ام‌بي‌اي‌نيوز"، بررسی های صورت گرفته از سوی یک مرکز تحقيقات داخلي نشان می دهد 80 درصد شهر نشینان ايران تن ماهي مصرف می کنند.
اما از نظر دوره زمانی مصرف بیشترین مصرف کنندگان گفته‌اند كمتر از يكبار در ماه كنسرو ماهي مي‌خورند.
ادامه این خبر
 
 
 
بازاریابی کالاهای ایرانی در دستور کارشرکت سرمایه گذاری خانه صنعت و معدن قرار گرفت
با هدف بکارگیری ظرفیت های خالی واحدهای تولیدی و تسریع در توسعه صنعتی کشور، شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن ایران تحت حمایت خانه های صنعت و معدن استان های کشور تاسیس می شود.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز، محسن شرکا - دبیر کل خانه صنعت و معدن ایران - در نوزهمین مجمع عمومی شورای مرکزی خانه های صنعت و معدن ایران با بیان این مطلب از تمامی تولید کنندگان خواست در صورت تمایل نسبت به گرفتن سهام این شرکت اقدام کنند.
ادامه این خبر
 
 
 
تقاضای بالقوه برای خرید تلویزیون از سوی 98درصد شهرنشینان ایران
ام بی ای نیوز- تلويزيون‌هاي ارزان قيمت در کشور از پايين ترين ميزان تقاضا در بازار برخوردار‌اند.
به گزارش ام بی ای نیوز، در بررسي انجام شده از سوي يك مؤسسه تحقيقات داخلي در ميان شهروندان ايراني بر روي ميزان تقاضا براي تلويزيون مشخص شد که 98 درصد ايراني ها در منزل خود تلويزيون دارند واين بازار بالقوه براي خريد مجدد نيز در ميان جامعه مذکور مهيا است، به طوري که 74 درصد افرادي که در اين تحقيق شرکت کرده اند اظهار داشته اند که در منزل خود يك دستگاه تلويزيون دارند،21 درصد صاحب 2 دستگاه تلويزيون هستند و3 درصد اين افراد نيز 3 دستگاه يا بيشتر تلويزيون دارند.
ادامه این خبر
 
 
 
نيمي از شهروندان ايران هر روز پنير مي‌خورند
ام‌بي‌اي نيوز- بيش از نيمي از جامعه شهري ايران هر روز پنير مي‌خورند و اين محصول لبني پاي ثابت در وعده صبحانه آنها به حساب مي‌آيد.
به گزارش "ام‌بي‌اي‌نيوز"، بررسي انجام شده بر روي جامعه شهرنشين کشور از سوي يك مؤسسه تحقيقاتي نشان مي‌دهد در سال گذشته مصرف پنير در سبد غذايي 99 درصد ايراني‌ها قرار داشته است و تنها يك درصد افراد در اين بررسي اظهار کرده‌اند که پنير نمي‌خورند.تحقیقات انجام شده حاکی است 90 درصد مصرف کنندگان پنیر، پنیر سفید را به سایر انواع آن ترجیح می دهند.
ادامه این خبر
 
 
 

ايران خودرو  فعلا برنامه اي براي تعديل EPS ندارد
با توجه به روند افزايش سريع قيمت سهام شركت ايران خودرو ، اين شركت درشرايط فعلي برنامه اي براي تعديل سود هر سهم ( EPS ( اعم از تغيير در فعاليت هاي عملياتي يا درآمد هاي غير عملياتي ندارد .
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز،علي مهري معاون اقتصادي شركت ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت : چنانچه تعديل EPS ضروري باشد ، شركت به موقع و بطور رسمي از طريق بورس اطلاع رساني نموده و با بستن نماد شركت اقدام خواهد شد.
وي در رابطه با فروش سهام پارسيان تاكيد كرد : سياست اصلي شركت فروش سهام مذكور است كه البته تحقق اين موضوع مستلزم فراهم شدن زمينه اجرايي آن است كه با توجه به تغييرات مداوم قيمت سهام مذكور در بازار شرايط مذاكره با خريداران بالقوه تغيير مي کند.
ادامه این خبر
 
 
 
فقط 11 درصد ایرانی ها هنگام سفربه هتل می روند!
ام بی ای نیوز- 89 درصد از ایرانی ها هنگام سفر به اقامتگاهایی غیراز هتل مراجعه می کنند.
به گزارش ام بی ای نیوز،تحقیقات انجام شده از سوی یک موسسه تحقیقاتی بر روی اقامت ایرانی ها در هتل ها هنگام مسافرت های داخلی نشان می دهد تنها 11درصد از جامعه شهر نشین ایرانی هنگام مسافرت ترجیح می دهند برای اقامت از هتل ها استفاده نمایند.بر اساس بررسی های صورت گرفته درایران بر خلاف بسیاری از کشورهای غربی ، مردم برای انجام سفر های داخلی خود ازهتل استفاده نمی کنند و بیشتر اوقات مسافران ترجیح می دهند در منزل اقوام خود اقامت نموده و یا به مسافر خانه ها بروند .
ادامه این خبر
 
 
 
84 درصد ايراني‌ها غذاي خارجي نمی خورند
ام‌بي‌اي‌نيوز- 84 درصد شهروندان ایران غذای خارجی نمی خورند.
به گزارش "ام‌بي‌اي نيوز"، در بررسي انجام شده توسط يك مؤسسه تحقیقات داخلي درخصوص گرايش ايراني ها به غذاهاي خارجي مشخص شد تنها 16 درصد جامعه شهرنشین کشور غذاهای خارجی می خورند و از آن لذت می برند و در مقابل 84 درصد ايراني‌ها اظهار داشته‌اند که خوردن غذاهای بومی ایران را به غذای خارجی ترجیح می دهند .
ادامه این خبر