» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

 

 
بنياد بيل گيتس 20 ميليون دلار صرف آموزش‌هاي آنلاين مي كند
بنياد بيل و مليندا گيتس اعلام كرد 20 ميليون دلار كمك هاي خيريه را به ارتقاي آموزش هاي دانشگاهي آنلاين با استفاده از جديدترين فناوري ها اختصاص خواهد داد.
به گزارش فارس به نقل از پي سي مگ، بيل گيتس رئيس سابق و بنيانگذار شركت مايكروسافت كه حدود 4 سال است يك بنياد خيريه را هم راه اندازي كرده قصد دارد از طريق اين سرمايه گذاري خيريه فرايند استفاده از خدمات آموزش الكترونيك را در نقاط مختلف جهان تسريع كند.
وي اعلام كردكه كه تمركز اصلي موسسه خيريه تحت مديريت وي در سال آينده ميلادي ارائه برنامه هاي آموزشي آنلاين براي دانش آموزان دبيرستاني و دانشجويان سال هاي پايين است.
ادامه این خبر
 
 
 
كتاب «تعادل عمومي بازار‌ها» انتشار يافت
كتاب «تعادل عمومي بازار‌ها» (نگاهي فلسفي و روش‌شناختي) نوشته محمدحسين كرمي منتشر شد.
به گزارش ايسنا، اين كتاب با بخش‌هايي همچون: تعادل عمومي از نظر طبيعت‌گرايان، تعادل عمومي از نظر آدام اسميت، ژان باتيست سه، مارشال والراس و هايك، پيوند تعادل عمومي والراس با توزيع ثروت و درآمد، و پيوند تعادل عمومي با رفاه اقتصادي - اجتماعي همراه است. «تعادل عمومي بازار‌ها» در 173 صفحه با شمارگان يك‌هزار نسخه و قيمت دوهزار تومان از سوي پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به چاپ رسيده است.
ادامه این خبر
 
 
 
مركز آموزش مديريت هتل‌داري گروه هتل‌هاي هما افتتاح شد
مركز آموزش مديريت هتل‌داري گروه هتل‌هاي «هما» با هدف برگزاري دوره‌هاي مديريت هتل‌داري و ارائه‌ي آخرين دستاوردهاي تجربي و علمي در اين صنعت، افتتاح شد.
به گزارش ايسنا، حميد بهبهاني - وزير راه و ترابري در اين مراسم كه عصر روز گذشته (شنبه، 17 مهرماه) در مركز آموزش مديريت هتل‌داري گروه هتل‌هاي «هما» برگزار شد، گفت: با انتخاب مديريت- جديد براي گروه هتل‌هاي هما، دو كار مهم در اين زمينه انجام شد؛ نخست يك مداربسته شكسته شد. من به‌عنوان وزير راه تا كنون در اين هتل پا نگذاشته بودم، حتا مراسمي در اين مكان برگزار نشده بود و به‌جز يك‌بار، اين دومين‌بار است كه در اين قلعه‌ي بسته، شكسته شده است.
ادامه این خبر
 
 
 
چریک ها به بازار آمدند
ام بی ای نیوز- کتاب بازاریابی چریکی به قلم جی کنراد لونیسون و ترجمه همایون رکنی قاجار توسط انتشارات سیته منتشر گردیده است.
به گزارش ام بی ای نیوز،جی کنراد لونیسون مدیر سابق قسمت خلاقیت شرکت تبلیغاتی جی والتر تامسون و شرکت تبلیغاتی لئوبرنت بوده است و اکنون رئیس بازاریابی چریکی بین المللی است که شرکت مشاوره ای برای خدمت به تجارت های کوچک و بزرگ در سراسر جهان است.
ادامه این خبر
 
 
 
آغاز آموزش طلافروشان براي اخذ ماليات برارزش افزوده طي روز‌هاي آينده
برگزاري كلاس‌هاي توجيي براي صنف طلا و جواهر از چند روز آينده آغاز مي‌شود.
احمد وفادار - رئيس هيت مديره اتحاديه طلا و جواهر تهران- در گفت‌وگو با فارس با بيان اين كه اجرا و تمكين به قانون ماليات بر ارزش افزوده بسيار ضروري است، گفت: به دليل پيچيدگي و تعدد مراحل از واردات تا توليد و فروش طلا و جواهر، براي اجراي مناسب اين قانون به كار كارشناسي بيشتري نياز است.
وي خاطرنشان كرد: با توجه به تعداد زياد مراحل توليد و فروش طلا و جواهر در صورتي كه در هر مرحله سه درصد ماليات اخذ دريافت شود هزينه‌ها افزايش خواهد يافت.
ادامه این خبر
 
 
 
آموزش کارآفريني درسازمان همياري اشتغال دانش آموختگان
از تيرماه سال گذشته تاکنون دو هزار نفر از سوي اين سازمان در شهرهاي تهران و کرج آموزش کارآفريني کسب کردند.
به گزارش ايرنا،محمد کيا - معاون کارآفريني و توانمند سازي سازمان همياري اشتغال دانش آموختگان - در مراسم جشنواره طرحهاي برتر کسب و کار و کارآفريني استان تهران که در محل ساختمان گيو برگزار شد، افزود: افرادي که آموزشهاي کارآفريني را کسب کردند ، يک درصد زير ديپلم، 18درصد ديپلم ،10درصد فوق ليسانس،60درصد ليسانس ،9درصد فوق ليسانس و حدود 2درصد هم داراي مدرک دکتري بودند.
ادامه این خبر
 
 
 
دوره آموزشی تقسیم کار ملی و آسیب‌شناسی واردات، ویژه خبرنگاران
ششمین دوره آموزشی آشنایی با مبانی و کلیات بازرگانی نوین ویژه خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های گروهی برگزار می‌شود.
به گزارش شابا، سید علیرضا شجاعی - مدیرکل روابط عمومی وزارت بازرگانی - گفت: این دوره آموزشی با موضوع تقسیم کار ملی و آسیب‌شناسی واردات، در موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی برپا خواهد شد.
وی افزود: این دوره آموزشی توسط روابط عمومی وزارت بازرگانی وبا همکاری موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و سازمان توسعه تجارت، اجرا می‌شود.
ادامه این خبر
 
 
 
برگزاری پنجمین دوره جامع کاربردی مدیریت بازاریابی
پنجمین دوره جامع کاربردی مدیریت بازاریابی با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر(پلی تکنیک) برگزار می شود.
به گزارش ام بی ای نیوز، پنجمین دوره جامع کاربردی مدیریت بازاریابی و اولین دوره آموزش جامع کاربردی مدیریت فروش و فروش حرفه ای از سوی شرکت توسعه مهندسی بازارگستران آتی و با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر 12 و 18 مردادماه سال جاری برگزار و در پایان گواهینامه دانشگاه صنعتی امیرکبیر به شرکت کنندگان ارایه می شود.هدف از برگزاری اين دوره ،آموزش اصول و مباني بازاريابي، به صورت كاربردي و با نگرش به بازار ايران طراحي شده است. در اين دوره، فراگيران مي توانند در يك فضاي آموزشي پويا به طرح مسائل خاص بازار ايران پردازند.
ادامه این خبر
 
 
 
برگزاري دوره "ام.بي.اي " براي افزايش كارآيي كارآفرينان
اتاق بازرگاني وصنايع و معادن تهران با همكاري دانشگاه صنعتي شريف معتبرترين دوره MBA در كشور را برگزار مي كنند.
به گزارش فارس به نقل از سايت اتاق تهران، براساس اين قرارداد، بازرگانان، كارآفرينان و صنعتگران و اعضاي اتاق تهران مي توانند در دوره اي يك ساله، تازه ترين متدهاي مديريت را از اساتيد مطرح كشور فرا گيرند.
براساس این قرار داد، دانشكده مديريت واقتصاد دانشگاه شريف پذيرفت كه براي مديران بخش خصوصي و كارآفرينان كشور با معرفي اتاق بازرگاني وصنايع ومعادن تهران، دوره MBA برگزار كند.
ادامه این خبر