» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
آغاز جشنواره سفره رمضان شهروند

دوشنبه 10 تیر 1392

ایلنا: مدیر عامل فروشگاه شهروند از آغاز جشنواره سفره رمضان شهروند خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، "قدرت الله گودرزی" در نشست خبری امروز از آغاز جشنواره سفره رمضان شهروند خبر داد و گفت: این جشنواره از ۱۶ تیر ماه سه روز جلو‌تر از آغاز ماه رمضان آغاز و تا ۲۰ مرداد ماه ادامه دارد. در این جشنواره دو هزار بارکد کالا مشمول تخفیف ۵ تا ۲۵ درصدی می‌شود.

وی با بیان اینکه در جشنواره سفره رمضان شهروند ۱۰ کالای مورد نیاز شهروندان به وفور تامین شده و با تخفیف قابل ملاحظه‌ای عرضه می‌شود تصریح کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان ساعات کار فروشگاه‌های شهرند یک ساعت افزایش می‌یابد همچنین ۷ فروشگاه دیگر از جمله آل احمد، فرمانیه، صادقیه، آزادگان، بهروز، شهر ری، بهاران نیز همانند بیهقی شبانه روزی می‌شوند.

مدیرعامل فروشگاه‌های شهروند با اشاره به اینکه عرضه اقلام پروتئینی و روغن در فروشگاه‌های شهروند با قیمتی مناسب‌تر از بیرون عرضه می‌شود تاکید کرد: به هیچ عنوان به دنبال رقابت منفی با کسی نیستیم و هدفمان جلب رضایت مشتری است.

گودرزی همچنین در باره واگذاری فروشگاه‌های شهروند به بخش خصوصی نیز اعلام کرد: این مساله مصوبه شورای شهر تهران بود که به دلیل رضایت شهروندان و ارائه خدمات خوب شورای شهر دیگر به صورت مصرانه پیگیر آن نیست اگرچه این مصوبه باز است و هنوز مختومه نشده اما رضایت شهروندان به گونه‌ای است که رضایت نمایندگان آنان را نیز جلب کرده است.

وی با بیان اینکه میزان فروش کالاهای شهروند در مقایسه با سال گذشته ۴۵ درصد افزایش یافته گفت: ماه خرداد در مقایسه با سال گذشته نیز ۱۲ درصد رشد داشته است و مفتخریم روزانه ۱۵۰ هزار نفر از فروشگاه‌های شهروند خرید می‌کنند که با آغاز جشنواره ماه رمضان قطعا تعداد آن نیز افزایش می‌یابد.

وی همچنین از افتتاح فروشگاه شهروند ۱۷ شهریور ماه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: هم اکنون در ۸ منطقه شهرداری تهران فروشگاه شهروند نداریم و قرار است به زودی فروشگاه‌های زنجیره‌ای در این مناطق نیز ایجاد شود تا مجموع فروشگاه‌های شهروند به ۳۳ فروشگاه برسد.

گودرزی همچنین از افزایش فروش کالاهای شهروند از طریق سامانه اینترنتی و خرید تلفنی خبر داد و گفت: هم اکنون خرید اینترنتی و تلفنی از مرز ۸۰ هزار نفر گذشته است. شهروندان می‌توانند با شماره تلفن ۴۸۸۴ برای خرید تلفنی اقدام کنند. همچنین با مراجعه به سایت www.Shahrvand.ir نیز خرید اینترنتی انجام دهند.

مدیرعامل فروشگاه‌های شهروند تهران با تاکید بر اینکه همچنان عرضه محصولات داخلی در فورشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند اولویت دارد تاکید کرد: در ماه رمضان مشکلی برای عرضه تمامی اقلام مورد نیاز شهروند نداریم و اعلام می‌کنیم که در این زمینه نگران نباشند.

وی با بیان اینکه کمتر از ۸ درصد فروش‌ محصولات شهروند از طریق بن صورت می‌گیرد گفت: بالای ۵۰ درصد از فروش نیز از طریق بن کارت است و مابقی به صورت نقدی انجام می‌شود. البته اگر توان مردم افزایش یابد و دوستان ما در بانک شهر همکاری کنند ما آمادگی افزایش خرید به صورت بن کارت هستیم.

گودرزی در پایان گفت: در روز ۲۱ تیر ماه که روز بدون نایلکس نام گذاری شده است خوشبختانه در هیچ کدام از فروشگاه‌های شهروند عرصه محصولات از طریق نایلکس پلاستیکی صورت نمی‌گیرد.

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • استقبال شهروندان از فروشگاه های شهروند 24 ...
 • استقبال شهروندان از جشنواره مهر فروشگاه ...
 • افزایش فروش مجازی در فروشگاههای شهروند
 • برپایی جشنواره شهروند از اول شهریور ماه
 • استقبال چشمگیر شهروندان از سامانه فروشگا ...
 • جشنواره گل یاس در فروشگاه‌های شهروند
 • جشنواره نوروزی در فروشگاه شهروند
 • فروش مجازی اجناس شهروند
 • برگزاری جشنواره نسیم نوروزی شهروند از اب ...
 • افتتاح طلافروشی در فروشگاه شهروند
 •