» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
برگزاری یازدهمین نمایشگاه هتلداری ، گردشگری و صنایع دستی در مشهد

سه‌شنبه 22 مرداد 1392

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل میراث فرهنگی خراسان‌رضوی گفت: یازدهمین نمایشگاه هتلداری ، گردشگری و صنایع دستی مشهد با حضور شرکت‌های سر مایه‌گذاری و گردشگری ، تجهیزات هتلداری و صنعتگران صنایع دستی و دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی سرا سر کشور برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره‌‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌رضوی، فریدون فعالی اظهار کرد: نمایشگاه بین المللی هتلداری، گردشگری و صنایع دستی مشهد از 28 مرداد ماه تا یکم شهریور ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با حضور شرکت‌ها و تشکل‌های سرمایه‌گذاری، گردشگری، تجهیزات هتلداری و صنعتگران صنایع دستی و دفاتر خدمات مسافرتی از سراسر کشور برگزار می‌شود.

فعالی با اشاره به شرکت برخی از نشریات تخصصی حوزه گردشگری در این نمایشگاه افزود: پیش‌بینی می‌شود این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 7 هزار متر برگزار شود.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بالغ بر 3 هزارو 200 متر در بخش گردشگری و صنایع و تجهیزات وابسته و بالغ بر هزار متر مربع در حوزه صنایع دستی و هنرهای سنتی غرفه نمایشگاهی واگذار شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌رضوی با اشاره به حضور بیش از 26 میلیون گردشگر داخلی و 2 میلیون گردشگر خارجی در مشهد مقدس در سال گذشته گفت: حضور این خیل عظیم گردشگر در مشهد این شهر را به قطب صنعت گردشگری در کشور تبدیل کرده واز این رو به بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری در این صنعت به شمار می‌آید.

وی افزود: همچنین همسایگی مشهد با کشورهای آسیای میانه، فرصت ویژه‌ای ر ابرای جهانی شدن صنعت هتلداری جمهوری اسلامی فراهم می‌کندکه برگزاری این قبیل نمایشگاه‌ها برای رسیدن به این مهم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
فعالی تصریح کرد: از همین رو شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد با حمایت اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و اتحادیه‌های زیر پوشش اقدام به برگزاری یازدهمین نمایشگاه هتلداری، گردشگری و صنایع دستی و صنایع وابسته کرده که امید می‌رود مورد استقبال فعالان حوزه‌ای یاد شده و مردم قرار گیرد.

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • حضور 4 کشور خارجی در یازدهمین نمایشگاه بی ...
 • حضور ۲۵۶ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه گ ...
 • معرفی جاذبه‌های گردشگری و فرصت‌های سرما ...
 • نمایشگاه بین المللی تخصصی-صادراتی صنایع ...
 • افتتاح هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات ...
 • برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی خدمات ...
 • برگزاری نخستین نمایشگاه ملی صنایع دستی، ...
 • ساماندهی 2 میلیون فعال صنایع دستی در کشور
 • نمایشگاه صنایع دستی در هتل های تهران برپا ...
 • چهارمین نمایشگاه گردشگری بازار سفر برگزا ...
 •