» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
لزوم تبلیغات و بازاریابی در بحث گردشگری سلامت

پنجشنبه 19 دی 1392

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: بهره‌گیری از توانمندی‌های گردشگری سلامت در شیراز توسط بخش‌های دولتی و خصوصی به وسیله تبلیغات و بازاریابی میسر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس مصیب امیری در دومین سمینار «گردشگری سلامت و روش‌های توسعه در استان فارس» که با همکاری این اداره کل و دانشکده علوم پزشکی شیراز با حضور دستگاه‌های اجرایی دولتی و دست‌اندرکاران بخش خصوصی ذیربط توسط شرکت توسعه گردشگری همگامان و بانیان گردشگری در هتل پارس شیراز برگزار شد. اظهار داشت: شهر مقدس شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) دارای ظرفیت‌ها و جاذبه‌های بالقوه فراوانی در حوزه‌های تاریخی، فرهنگی، گردشگری و مذهبی است و از طرفی نیز به عنوان یکی از قطب‌های مهم و برتر پزشکی در سطح کشور مطرح است که با تلفیق این دو موضوع مهم می‌توان در حوزه گردشگری سلامت استان فارس و به ویژه شهر مقدس شیراز گام‌های مؤثری برداشت.

وی با اشاره به وجود دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی فعال در شیراز و همچنین وجود سه فرودگاه بین‌المللی در سطح این استان بیان کرد: یکی از مباحث مهم در استفاده بهینه و بالفعل کردن ظرفیت‌های بالقوه گردشگری و پزشکی در شیراز، توجه ویژه به بحث تبلیغات و بازاریابی در زمینه گردشگری سلامت است که دستیابی به این امر با تعامل صحیح و مناسب دو بخش دولتی و خصوصی در این زمینه فراهم می‌شود.
مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: سهم به‌سزای بخش خصوصی در پیشبرد اهداف گردشگری سلامت این استان موضوع مهمی است که باید به طور ویژه در دستور کار برنامه‌های توسعه گردشگری سلامت فارس قرار گیرد.

امیری برگزاری سمینارهای مرتبط در شهرها و کشورهای هدف را مؤثر دانست و ابراز داشت: با معرفی مناسب و صحیح از توانمندی‌های گردشگری سلامت استان فارس و شهر مقدس شیراز، از طریق نهادهای مرتبط از جمله دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی و استقرار مراکز اطلاع‌رسانی گردشگری سلامت در مبادی ورودی این استان از جمله فرودگاه بین‌المللی شیراز شاهد افزایش ورود گردشگران سلامت به فارس و شهر شیراز خواهیم بود.

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • برگزاری سمینار مدیریت برند گردشگری در شی ...
 • گردشگری سلامت در جزایر و سواحل خلیج فارس
 • ترکیش‌ایرلاینز گردشگران بیشتری به ایران ...
 • دعوت از بخش خصوصی و بانک‌ها برای تولید اق ...
 • خوانا سازی تابلوها و بیلبوردهای گردشگری ...
 • ارائه تخفیف 30 درصدی به گردشگران تابستانی
 • برگزاری یازدهمین نمایشگاه هتلداری ، گردش ...
 • راه‌اندازی دفاتر اطلاع‌رسانی گردشگری د ...
 • پیش‌بینی ورود 15 میلیون گردشگر نوروزی به ...
 • ممنوعیت دستگاه‌های اجرایی برای توزیع بس ...
 •