» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
برگزاری جشنواره نسیم نوروزی شهروند از ابتدای اسفند ماه

دوشنبه 28 بهمن 1392

مدیر عامل شرکت شهروند از برگزاری جشنواره نسیم نوروزی از اول اسفند تا 15 فروردین سال 93 خبر داد و گفت : در این جشنواره بیش از 10 هزار کد قلم کالا از 5 تا 35 درصد مشمول تخفیف می شوند .
به گزارش خبرنگار تهران سما ، قدرت الله گودرزی در نشست خبری جشنواره نسیم نوروزی شهروند با اشاره به ویژه برنامه های پیش بینی شده برای رفاه حال مشتریان در خرید از فروشگاه های شهروند گفت : جشنواره نوروزی شهروند از اول اسفندماه لغایت 15 فرودین 93 با شعار نسیم نوروزی و اختصاص 10هزار بارکد و قلم کالا برای تخفیف 5 تا 35درصد اجرا می شود .

وی با اشاره به اینکه عمده کالاهای جشنواره نوروزی کالاهایی هستند که بیشتر مورد استفاده شهروندان در نوروز است افزود : پوشاک، قندوشکر، مرغ ، ماهی و برنج ازجمله کالاهایی هستند که با تخفیف 5 تا 35 درصد به فروش می رسند ، ضمن آن که ساعت کاری فروشگاه ها نیز از نیمه اول اسفند از ساعت 8:30 الی 11 شب و از نیمه دوم از ساعت 7:30 صبح تا 12شب است و در 5 فروشگاه بیهقی ، بهاران ، حکیمیه ، بوستان و بهرود نیز خدمات 24 ساعته خواهد بود .

گودرزی تصریح کرد : 15 دستگاه خودرو که 7 دستگاه ان را شهروند و 8 دستگاه را تامین کننده های دیگر پیش بینی کردند جزو جوایز است و همچنین 1393 جوایز نوروزی نیز از قبیل کالا و لوازم منزل نیز به شهروندان هدیه داده می شود و این در حالی است که قرعه کشی روزانه در تمامی فروشگاه ها وجود دارد .
وی همچنین ادامه داد: کف خرید فروشگاه 4 درصد است و از 50 هزار تومان تا 200 هزار تومان امتیازدهی خواهد شد .

مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای شهروند از توزیع سبدکالا با ارایه کارت ملی شهروندان در جشنواره نوورزی خبر داد و گفت: در این خصوص و در ایام توزیع سبدکالا به گونه ای عمل شد که شهروندان با مشکلی مواجه نباشند و مسئولان نیز در بازدید از نحوه توزیع از این کار ابرزا رضایت داشتند .
وی افزود : کارت مشتریان وفادار برای شهروندانی که به صورت دائمی از شهروند خرید می کنند صادر می شده که به تازگی الکترونیک شده و به این ترتیب تسویه طلب ها و سایر امتیازات سریع تر و بهتر صورت خواهد گرفت .

گودرزی درباره برنامه پنج ساله شهروند که به شورا ارایه شده خاطر نشان کرد: دراین برنامه شهروند غنی تر دیده شده و در محیط زیست و معاونت خدمات شهری نیز این موضوع مطرح شده که اگر در شورا تصویب شود در تهران و استان ها شاهد اتفاقات خوبی هستیم ، ضمن آن که در مبادی ورودی پایتخت زمینه ایجاد فروشگاه برای امکانات خدماتی و رفاهی به شهروندان درنظر گرفته شده و قرار است در صورت تصویب شورادر محلات نیز شهروند محله ایجاد شود .

مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای شهروند با اشاره به جابه جایی فروشگاه فرمانیه گفت : تا یک سال آینده 3 هزار مترمربع فروشگاه قبلی به 6 هزار مترمربع افزایش پیدا می کند و سه طبیقه پاکینگ نیز برای آن پیش بینی شده و برای رفاه حال مشتریان رستوران و سایر فضاها مانند تالار در نظر گرفته شده است .

وی با اشاره به فروش تلفنی و اینترنتی که از دو سال قبل آغاز شده خاطر نشان کرد : این میزان فروش حدود یک درصد از فورش شهروند است اما می خواهیم به 5 درصد افزایش دهیم . متاسفانه امروز استقبال چندانی از فروش اینترنتی و تلفنی نشده است و این در حالی است که هنوز هزینه ای بابت حمل کالا از شهروندان دریافت نشده است .

گودرزی با اشاره به 15درصد از فروش شهروند را که کالاهای خارجی را شامل می شوند، اضافه کرد: تمان آنچه که در فروشگاه های شهروند انجام می شود به منظور کمک به اقتصاد خانواده هاست و در چند سال گذشته فروش شهروند از بن کاهش یافته و این به دلیل توجهی است که این فروشگاه برای شهروندان قائل است .

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • جشنواره نوروزی در فروشگاه شهروند
 • استقبال شهروندان از جشنواره مهر فروشگاه ...
 • فروشگاه‌های زنجیره‌ای "شهروند" کشوری م ...
 • جشنواره گل یاس در فروشگاه‌های شهروند
 • آغاز جشنواره سفره رمضان شهروند
 • استقبال شهروندان از فروشگاه های شهروند 24 ...
 • افزایش فروش مجازی در فروشگاههای شهروند
 • برپایی جشنواره شهروند از اول شهریور ماه
 • استقبال چشمگیر شهروندان از سامانه فروشگا ...
 • اجرای طرح‌های ویژه نوروزی در فروشگاه‌ها ...
 •