» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
افزایش فروش مجازی در فروشگاههای شهروند
دوشنبه 25 فروردین 1393

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند از افزایش فروش مجازی در فروشگاه شهروند طی برنامه 5 ساله دوم شهرداری تهران خبر داد.
به گزارش خبرگزاري مهر، قدرت الله گودرزی با تاکید بر افزایش فروش غیرحضوری و مجازی در فروشگاه های شهروند گفت: یک درصد از میزان فروش شهروند را فروش اینترنتی و تلفنی شامل می شود که قصد داریم در برنامه 5 ساله دوم شهرداری تهران این میزان را افزایش دهیم.

وی با اشاره به فروش تلفنی و اینترنتی که از دو سال قبل در مجموعه شهروند آغاز شده است، خاطرنشان کرد: هزینه ای بابت حمل کالا از شهروندان دریافت نشده است و انتظار داریم در سال جدید استقبال چشمگیری را از شهروندان ببینیم.
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند درباره تاثیر فروش مجازی شهروند در کاهش بار ترافیکی شهر تهران اظهار کرد: با گسترش میزان فروش اینترنتی و تلفنی می توانیم محصول مورد نظر شهروندان را در اسرع وقت با پیک های موتوری که سریع تر از خودروها به مقصد می رسند، به دست مشتری برسانیم تا در کاهش سفرهای درون شهری نیز موثر واقع شود.

گودرزی درباره خرید شهروندان از طریق فروشگاه مجازی تصریح کرد: خریداران می توانند از طریق سایت فروشگاه مجازی شهروند و کاتالوگ محصولات عرضه شده در این سایت نسبت به خرید خود اقدام کنند و در صورت نیاز برای خرید از فروشگاه، ابتدا به عضویت فروشگاه مجازي درآیند و از آن پس محصولات و کالاهای مورد نیاز خود را از این طریق تامین کنند.
وی همچنین ادامه داد: سفارش کالاها از طریق کاتالوگ و با کمک مرکز سفارشات تلفنی ۴۸۸۴ فروشگاه مجازی شهروند انجام می شود و کافی است با سفارش کالای مورد نظر، در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان محصول را به محل ارسال کنند.
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با اشاره به اینکه سامانه فروش مجازی و تلفنی شهروند اولین فروشگاهی است که در بین فروشگاه های زنجیره ای مجوز دریافت کرده است، ادامه داد: این فروشگاه اولین مجموعه ای است که مجوز فروش مجازی و تلفنی را دریافت کرد و از آن پس پیک های موتوری را در اکثر فروشگاه ها فعال کردیم.

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • فروش مجازی اجناس شهروند
 • استقبال چشمگیر شهروندان از سامانه فروشگا ...
 • آغاز جشنواره سفره رمضان شهروند
 • افتتاح طلافروشی در فروشگاه شهروند
 • استقبال شهروندان از جشنواره مهر فروشگاه ...
 • استقبال شهروندان از فروشگاه های شهروند 24 ...
 • فروشگاه شهروند هنوزفروش اینترنتی ندارد
 • فروشگاه‌های زنجیره‌ای "شهروند" کشوری م ...
 • برگزاری جشنواره نسیم نوروزی شهروند از اب ...
 • جشنواره گل یاس در فروشگاه‌های شهروند
 •