» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
فروشگاه‌های زنجیره‌ای "شهروند" کشوری می‌شوند

یکشنبه 31 فروردین 1393

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند،گفت: تحویل فروشگاه‌های استیجاری در اولویت ماست و توسعه فروشگاه‌ها در استان‌ها نیز پیش‌بینی شده که بعد ابلاغ، اجرایی می‌شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- گودرزی در مراسم قرعه‌کشی جشنواره نسیم نوروزی برگزار شد با اشاره به رضایتمندی مشتریان شهروند گفت: این رضایتمندی و تغییر نگاه مردم و اعتماد آنان به شهروند بالاترین ارزش برای ماست و همواره فروشگاه شهروند سعی داشته تا در تنظیم بازار و تهیه کالا با قیمت و کیفیت مناسب پیشتاز باشد.

وی افزود: تهیه کالا برای اقشار آسیب‌پذیر و کاهش قیمت در شهروند طی سال‌های اخیر دنبال شده است و چالش هایی که در این زمینه نیز وجود داشت برطرف شده که در نهایت به تنظیم بازار و تثبیت قیمت‌ها کمک کرد.
گودرزی با اشاره به این که در توزیع سبد کالا، شهروند نقش خود را به بهترین شکل ایفا کرد، تصریح کرد: بر اساس نظر وزارت صنایع و معادن فروشگاه‌های شهروند در تسریع و تکریم شهروندان در توزیع سبد کالای خانوار مقام نخست را داشته است.

وی با بیان این که سود عملیاتی فروش شهروند یک درصد بوده است، گفت: تنوع کالا به تناسب توانمندی و اقتضائات زندگی مردم و تکریم مشترین دو موضوع مهم در این فروشگاه هاست.
گودرزی در ادامه با اشاره به وضعیت فروشگاه فرمانیه، گفت: این فروشگاه نیز به شکل مجموعه در حال احداث است و در مدت یک سال برنامه زمان‌بندی برای تکمیل آن پیش‌بینی شده است.
مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند تصریح کرد: توسعه فروشگاه های شهروند نیز در دستور کار است و از سال 92 این کار آغاز شده است و یکی از این فروشگاه ها در دارآباد تا مرداد ماه افتتاح می شود.

وی افزود: تحویل فروشگاه‌های استیجاری در اولویت ماست و توسعه فروشگاه‌ها در استانها نیز پیش‌بینی شده که بعد ابلاغ، اجرایی می‌شود.
گودرزی با اشاره به قرعه‌کشی نوروزی فروشگاه‌های شهروند، گفت: در این دوره 7 دستگاه رانا و 8 خودروی دیگر در نظر گرفته شده است و 1393 قلم لوازم منزل نیز در نظر گرفته شده، ضمن آنکه در این مدت روزانه هزار قرعه‌کشی نیز انجام می شده است.
وی تصریح کرد: در اسفند 92 نزدیک به شش میلون نفر مراجعه و فروش اسفند ماه سال گذشته 120 میلیارد تومان بوده است که نسبت به اسفند سال 91 ، 16 درصد رشد داشته است.
گودرزی خاطرنشان کرد: فروش مجازی شهروند نیز طبق برنامه در حال انجام است و که رشد قابل توجهی را در این بخش پیش‌بینی می‌کنیم.

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • افتتاح طلافروشی در فروشگاه شهروند
 • استقبال شهروندان از جشنواره مهر فروشگاه ...
 • جشنواره نوروزی در فروشگاه شهروند
 • افزایش فروش مجازی در فروشگاههای شهروند
 • برگزاری جشنواره نسیم نوروزی شهروند از اب ...
 • جشنواره گل یاس در فروشگاه‌های شهروند
 • استقبال شهروندان از فروشگاه های شهروند 24 ...
 • اجرای طرح‌های ویژه نوروزی در فروشگاه‌ها ...
 • استقبال چشمگیر شهروندان از سامانه فروشگا ...
 • برپایی جشنواره شهروند از اول شهریور ماه
 •