» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
بهترین عکس‌های کاور توییتر از برندهای واقعی- قسمت اول


ام بي اي نيوز:شما هنگام مواجهه با عکس تخم‌مرغی که به عنوان عکس پروفایل پیش‌فرض توییتر انتخاب می‌شود، چه فکری می‌کنید؟ احتمالا حدس می‌زنید کاربر موردنظر فعال نیست، حساب پیش‌ رو تقلبی‌ست و یا ارزش دنبال کردن ندارد.

درحالی که تقریبا همه‌ی کسب‌وکارها می‌دانند که به کارگیری عکس‌های تخم‌مرغی توییتر تبعات خوبی ندارد، غالبا متوجه نمی‌شوند که استفاده از یک عکس ساده و تخت به عنوان کاور نیز دنباله‌روهایشان را ناامید می‌کند.
به این سوال فکر کنید: ترجیح می‌دهید با یک کمپانی درگیر شوید که عکس کاورش را کارمندان شاد آن کمپانی در حال کار مشترک روی یک پروژه تشکیل می‌دهند یا یک کمپانی که به یک مستطیل آبی بسنده کرده‌است؟

با وجود اصلاحات انجام‌شده توسط توییتر درمورد اندازه‌ی عکس کاور (که حالا برابر است با 500*1500 پیکسل)، بسیاری از کمپانی‌ها از این موقعیت عالی برای معرفی خود به اندازه‌ی کافی بهره نمی‌برند. ما معتقدیم آن‌ها فقط به ذره‌ای الهام احتیاج دارند.
در زیر، تعدادی از بهترین عکس‌های کاور برندها که از سراسر دنیا جمع‌آوری شده‌است، دیده می‌شود.

1-Uber: این کمپانی در سال 2016 پس از ریبرندینگ خود، درباره‌ی چهره و احساس جدید خود نوشت تا دو چیز را جشن بگیرد: یکی تکنولوژی و دیگری شهرهایی که در آن‌ها خدمات خود را ارائه می‌دهد. عکس کاور Uber یک بازتاب زیرکانه‌ی بصری از هر دوی این دو ارزش بنیادین است. این عکس نیز مانند سایر بخش‌های بصری برند، یعنی اپلیکیشن و وبسایت، با رنگ‌های درخشان و طرح‌های هندسی تصویر شده‌است.

بهترین عکس‌های کاور توییتر از برندهای واقعی- قسمت اول


2-Canva: Canva یک اپلیکیشن است که استفاده از آن ساده است و تمامی عناصر موجود در عکس کاور آن، برند را حمایت می‌کند. این اپلیکیشن حتی کسانی را که طراح نیستند، به خلاق بودن دعوت می‌کند و از این طریق مشتری‌های موقت را به استفاده از محصولاتش دعوت می‌کند. سرگرم‌کننده‌بودن، استفاده از رنگ‌های متنوع و دوستانه بودن فضای عکس، همه‌ی چیزهایی است که از طریق وبسایت Canva نیز منتقل می‌شود. آخرین نکته و مهم‌ترین آن این که احتمالا عکس کاور به وسیله‌ی خود Canva درست شده‌است.

بهترین عکس‌های کاور توییتر از برندهای واقعی- قسمت اول


3-Target: تارگت از عکسی استفاده کرده که تا حدی قابلیت هیبنوتیزم کردن مخاطب را دارد، درحدی که نمی‌تواند نگاهش را از آن برگیرد. هم طرح سفید و قرمز پس‌زمینه و هم لباس سفید و قرمز دختران وسط تصویر، هر دو لوگوی تارگت را به خوبی احیا می‌کنند و تصویر و حسی جذاب پدید می‌آورند. ما به تارگت برای این هماهنگی نمره‌ی A+ می‌دهیم.

بهترین عکس‌های کاور توییتر از برندهای واقعی- قسمت اول


4-SlideShare: کلاژ SlideShare که برای عکس کاور این کمپانی تهیه شده، یک روش جذاب برای معرفی خدماتی‌ست که این کمپانی از طریق پلتفرم خود می‌تواند به مردن ارائه دهد. در حالی که مدل کلاژ می‌تواند درهم‌ریختگی را تداعی کند، این کلاژ استراتژیک اذیت‌کننده نیست.

بهترین عکس‌های کاور توییتر از برندهای واقعی- قسمت اول


5-British Airways: عکس کاور این کمپانی به طرز شگفت‌آوری ساده است. در حالی که تصویر با کیفیت هواپیما بر فضا غالب است، بخش موردعلاقه‌ی ما در سمت چپ تصویر قرار دارد که نام سایر حساب‌های شبکه‌های اجتماعی این کمپانی آورده شده‌است. با به کارگیری این نام‌ها، British Airways برای مخاطبان خود راه استفاده از سایر پلتفرم‌های مورد علاقه‌ی خود باز می‌کند.

بهترین عکس‌های کاور توییتر از برندهای واقعی- قسمت اول


بهترین عکس‌های کاور توییتر از برندهای واقعی- قسمت اول

مترجم: افروز مصلایی پور
www. blog.hubspot.com
دوشنبه 5 مهر 1395

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • بهترین عکس‌های کاور توییتر از برندهای وا ...
 • بهترین عکس‌های کاور توییتر از برندهای وا ...
 • 10 برند برتر توییتر و دلیل موفقیتشان (قسمت ...
 • توییتر؛ هنگامی که کمپانی شما مشهور است، ا ...
 • خلاقیت برندها با پروفایل‌های جدید توییت ...
 • نوآورترین کمپانی‌های 2016؛ فیس‌بوک
 • Uber پاسخ داد: ما شما را تعقیب نکردیم
 • برقراری ارتباط با مشتری: چیزهایی که از بر ...
 • نقش انتخاب برند، نام و علائم در موفقیت تج ...
 • ده برند برتر توییتر و دلیل موفقیتشان (قسم ...
 •