» درمان در امان با Roche
» چشم‌انداز گوسفندی گوگل
» اولین کاتالوگ خودرو کاملا زیست محیطی در جهان
» با پرچم داران سامسونگ از نو ببینید
» جادوی چشم‌های یک دلال معاملات ملکی
» ژاکت کاغذی تبلیغاتی Old Spice با قابلیت دور انداخته شدن
» کمپین هایی که به پیشواز بهار رفتند
» 4 نمونه خارق العاده از داستان سرایی برند (قسمت اول)
» درک مشکلات مهاجران با حضور در اتاقک شیشه ای
» ورقه های سس کچاپ در راهند

» کمپپین شیلا ”بنشان به لبش لبخند” برای حمایت از کودکان کار
» محصولات 2016 هوآوی: میت 8، یک تبلت و یک ساعت هوشمند
» غول‌ها جایزه می‌دهند!
» چالش سال 2016 مارک زاکربرگ: ساخت یک پیش خدمت هوش مصنوعی
» محصولات ضدلک Scotchgard
» نصب CarPlay اپل روی تمام خودروهای شرکت فورد
» 9 فرمان جدید گوگل برای Google Now
» لوازم خانگی Miele
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو
» منتشر شد: کتاب “تکنیکهای بازاریابی در بازار ایران”

 

 
بازاریابی ایمیلی در 2017


ام بي اي نيوز:2016 سال موفقی برای بازاریابی مبتنی بر ایمیل بود. این رسانه به عنوان یک کانال بازاریابی به رشد خود ادامه می‌دهد و بخش مهمی از آمیزه‌ی بازاریابی است. در حالی که در سایر پلتفرم‌ها (به خصوص شبکه‌های اجتماعی) رشد چشمگیری وجود دارد، بازاریابی ایمیلی به عنوان راهی کامل برای درگیری و رسیدن به مشتریان باقی می‌ماند.

شخصی‌سازی، خودکار بودن و بهینه‌سازی، سه موردی است که بیشترین توجه را در بازاریابی ایمیلی می‌طلبد. با نگاهی به سال 2017، هر سه مورد به شد خود ادامه می‌دهد، اما کاربرد هر کدام تغییر می‌کند تا ترندها و تکنولوژی جدید را بازبتاباند.

شخصی‌سازی:
این مقوله تاثیرگذاری بیشتری پیدا کرده‌است، اما همچنان راهی طولانی برای طی کردن پیش رو دارد. جایی که تمرکز بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد، پیشنهاد محصول است. به طور مثال آمازون از طریق فعالیت‌های گذشته‌ی شما از محصولات مورد علاقه‌‌تان اطلاع پیدا می‌کند و مشتریان رو مورد هدف قرار می‌دهد. هرچند که هنوز به هدف اصلی خود نرسیده‌اند. به طور مثال کنسول Xbox را به کسی که بازی آن را خریداری کرده پیشنهاد می‌دهد، حال آنکه مشتری کنسول را دارد.
در سال 2017 انتظار داریم که تکنولوژی از شخصی‌سازی فوق پیشرفته و حالت مطلوب تجربه‌ی مشتری بهره گیرد. تامین‌کنندگان تکنولوژی در حال حاضر مشغول به غلبه کردن بر این چالش‌ها هستند و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در سال آینده شاهد عملکرد بهتر آن‌ها باشیم.

خودکارسازی (اتوماسیون):
اتوماسیون بی‌وقفه ترند بزرگی در 2017 خواهدبود. اتوماسیون بی‌وقفه برای درگیر کردن مشتریان و جلب کردن نظر آن‌ها به محتوا، بسیار مهم خواهدبود. برندها می‌توانند با استفاده از تکنولوژی بی‌وقفه، محتوای خود را سازگار کنند که در تناسب با نیاز مشتریان باشد. در eBay، محتوای ایمیل در لحظه تولید می‌شود و مطابق با چیزی است که مشتری جست و جو می‌کرده و خریداری کرده‌است؛ حتی برای جست‌وجوهایی که پس از ارسال ایمیل انجام شده‌است. این رویکرد از رویکرد گذشته‌ی برندها دور است و آن‌ها باید از روش بی‌وقفه برای جذب مشتریان آینده و نگه داشتن مشتریان کنونی بهره گیرند.

بهینه‌سازی:
رشد هوش مصنوعی در بحث پیرامون بهینه‌سازی علی‌الخصوص با وجود خطوط موضوع، غیر قابل چشم‌پوشی است. هوش مصنوعی از طریق فهم اینکه چه احساساتی منجر به کلیک کردن، تغییر و باز کردن می‌شود، میتواند برای تولید خطوط موضوع که بهترین نتایج را برای کمپین‌ها به بار می‌آورد، استفاده شود.

با افزایش استفاده از هوش مصنوعی، اعتماد به فرمت‌های آزمایشی ایمیل از خطوط موضوع تا محتوا از طریق خود ایمیل کم شده‌است. برای مثال اگر شما به اجرای تست‌های دوبخشی AB عادت داشته‌باشید، شاید فکر کنید که نسخه‌ی A بهتر از نسخه‌ی B کار می‌کند، اما در حقیقت B موثرتر است. اینجا جایی است که یادگیری ماشین می‌تواند بسیار موثر باشد، چرا که احتمال خطای انسانی را کمتر می‌کند. این قضیه به بهینه‌سازی محتوای شما می‌انجامد و در نهایت به افزایش درگیری مخاطب می‌انجامد.
حالا صنعت گام‌های رو به جلوی بزرگی را برداشته‌است و بازاریابی ایمیلی به عنوان کانال بازاریابی به شکوفایی خود ادامه می‌دهد و در سال 2017 قدم‌های خود را محکم‌تر می‌کند.
اما چیزی که صنعت همچنان در انجام موثر آن قاصر است، تخصیص دادن است.ما اهمیت دادن بیشتری به کانال ایمیل نیازمندیم تا بتوانیم هزینه‌ی مصرفی آن را در مقایسه با سایر ترکیبات بازاریابی درآوریم و بدانیم برندها چقدر باید هزینه کنند.

بازاریابی ایمیلی در 2017

مترجم: افروز مصلایی پور
www.digitaldoughnut.com
چهارشنبه 22 دی 1395

به اشتراک بگذارید

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • چرا ایمیل‌مارکتینگ هنوز هم روش پربازدهی ...
 • مقاله: چهار مرحله برای اجرای درست بازاریا ...
 • شکاف نسل‌ها در منتشر کردن محتوای شخصی
 • ترکیب دو روش بازاریابی ایمیلی و بازاریاب ...
 • ابزارهای تکنولوژی محبوب برای کارآفرینان
 • تفاوت بین سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی چیست؟
 • چگونه ایمیلی بنویسیم که مردم دوست دارند ب ...
 • اهمیت تایپوگرافی در ایمیل (اینفوگرافیک)
 • معیارهای ارزیابی اثربخشی کمپین‌های تبلی ...
 • چگونه در بازاریابی اینترنتی تحول ایجاد ک ...
 •  
   

   

   
   
  ارسال نظر