» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
بانک سامان در راه ساماندهی مدارس


ام بی ای نیوز: امسال رمضان در میان تبلیغات مختلف برندها شاهد کمپین رمضان بانک سامان بودیم که رویکرد متفاوتی را در این کمپین شاهد هستیم، این کمپین شامل برنامه بلند مدتی برای کمک رسانی به کودکان محروم منطقه دشتیاری سیستان و بلوچستان بود، بانک سامان درتلاش است که احتیاجات این کودکان را با هزینه های که برای افطاری در ماه رمضان درنظرگرفته شده بود تأمین کند.

این کمپین در راستای مسئولیت های اجتماعی این بانک شکل گرفته است، بانک سامان طی چند نوبت این کمک ها را به این منطقه ارسال کرده که همچنان هم ادامه دارد تا بتوانند یاری رسان این فرزندان ایران زمین باشد. درهمین راستا نیز ویدیویی جهت اطلاع رسانی در مورد این کمپین به سفارش این بانک توسط آژانس کرگدن تولید شد است.

منصور مومنی مدیر روابط عمومی بانک سامان در این مورد گفت: "این کمپین که برای رمضان در نظر گرفته شد حرکتی متناسب با فرهنگ رمضان بود، ما تصمیم گرفتیم که بجای برگزای مهمانی های افطار این هزینه را صرف تهیه امکانات از جمله صندلی برای مدارس منطقه محروم دشتیاری کنیم که قصد از تهیه ویدیوی اطلاع رسانی هم این بود که به گوش جامعه برسانیم که می شود به جای مهمانی های پرخرج دست یاری رسان باشیم برای افرادی که به کمک ما نیاز دارند و همچنین اثرماندکارتری هم بجای خواهد گذاشت."

بانک سامان در راه ساماندهی مدارس


وی اضافه کرد: "ما ابتدا با آموزش و پرورش منطقه در راستای میزان نیاز دانش آموزان صحبت هایی داشتیم و با توجه به مشخص شدن میزان نیاز اقدام به تهیه این صندلی ها نمودیم که این پروسه همچنان هم ادامه دارد و بخش اول این تجهیزات در رمضان و بخش دوم آن در روزهای آخر تیرماه ارسال شد و تا پایان شهریور مدارس را برای سال تحصیلی جدید تجهیز می کنیم.

این پروژه شامل بخش های دیگری نیز بود، ما علاوه بر 4000 صندلی، 400 تخته وایت بورد و 2000 بسته لوازم التحریر را نیز تدارک دیدیم که به کودکان این مدارس اهدا خواهد شد. در مجموع فعالیت هایی که در این منطقه انجام شده علاوه بر تجهیزات مدارس و وسایل مورد نیاز دانش آموزان شامل ساخت یک مدرسه هم می شود که ساخت آن سال گذشته آغاز شده و بر اساس برنامه ها ماه مهر امسال قابل بهره برداری خواهد بود که آن هم در منطقه باهوکلات در دشتیاری قراردارد.


بانک سامان در راه ساماندهی مدارس


بانک سامان در راه ساماندهی مدارس

mbanews.ir- ندا عزيزي
شنبه 7 مرداد 1396

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • بودجۀ هدایای نوروزی بانک سامان صرف بازسا ...
 • رایحه‌ برند سامان رونمایی شد
 • #ایران_بالا؛ صعود عظیم سامان
 • بانک سامان حامی فدراسیون و تیم‌های ملی و ...
 • کوله پشتی من، از مهر تو پر می شود
 • افطاری با طعمِ بی تی ال کاله
 • بانک سامان حامی فدراسیون و تیم‌های ملی و ...
 • ارسال‌کمک‌های بانک‌گردشگری‌به زلزله‌ ...
 • بانک سامان به مشتریان برتر و خاص خود خدما ...
 • راه‌اندازی واحدهای سیار بانک سامان
 •