» ترویج سبک زندگی سالم رسالت؛ کاله-پرو
» آیا با آمدن مسعود اسعدی؛ صنعت تبلیغات اتحادیه دار می‌شود؟
» روزهای سخت صنعت تبلیغات با ممنوعیت تبلیغ 36 قلم کالا
» زیبان؛ مسابقه عکاسی از زیبایی های تهران
» ادوارد برنیز؛ شیطانی که فکرها را دستکاری می‌کرد
» لگو بازی کنید تا استرستان کم شود
» گُل‌های کریستیانو رونالدو را برایم به آن دنیا بفرستید
» اپل گوشی فقرا در چین
» آجیل اعتماد: طلوع خورشید نوید آغاز دوباره
» داستان دنباله دار John Lewis و التون جان

» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
سرویس رایگان، فرش قرمز "شهرفرش" برای مشتریان


ام بی ای نیوز: تجمیع کالا و خدمات درمجموعه های بزرگ راهکار گریز از مشکلات ترافیکی شهری و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه ها به شمار می آید که طی سالهای اخیر در کشور احرایی شده است.
مجموعه های بزرگ نظیر فروشگاه های زنجیره ای وهایپر مارکت ها درتمام دنیا برای ایجاد شرایط مناسب خرید امکانات رفاهی متعددی را به مشتریان ارائه میکنند. مجموعه شهرفرش یکی از بخش هایی است که علاوه برتجمیع انواع فرش های دستبافت و ماشینی و تابلو فرش ها که سلایق گسترده ای را دربرمیگیرد، خدمات رفاهی متنوعی را برای تسهیل خرید دراختیارمشتریانش قرارداده است.

شهر فرش طی چند سالی که فعالیت خود را آغاز کرده اقدامات متعدد در حوزه ی مارکتینگ صورت داده است که به معرفی مجموعه و جذب مشتریان بیشتر کمک کرده است.
موقعیت مکانی این مجموعه ومسافتی که برای رسیدن به آن باید طی شود یکی از مشکلات اصلی برای رسیدن مشتریان به شهرفرش است، بر همین اساس در تبلیغات اخیراین مجموعه خدمت سرویس دهی و ایاب و ذهاب رایگان مورد توجه قرار گرفته است.
مدیرعامل شهرفرش می گوید: این خدمت که جهت رفاه و تسهیل تردد مخاطبان به مجموعه شهرفرش انجام شده برای کسانی که حتی تمایل به بازدید از کالاها و محصولات را داشته باشند، این امکان را فراهم میکند، تا در موقعیت تصمیم گیری برای خرید قرار گیرند.
سرویس رایگان رفت و برگشت خدمتی است که شهرفرش برای بازدیدکنندگان و مشتریان ارائه کرده است البته این خدمت برای کسانی که اقدام به خرید نکنند، فقط در مسیر رفت رایگان است و مسیر بازگشت برعهده ی مخاطب است.

مشتریان برای استفاده ازاین سرویس ده دقیقه بعد از اولین تماس با مجموعه شهرفرش از درب منزل توسط خودروهای مخصوص به این مرکزمنتقل شده و درصورت خرید با هماهنگی که بخش فروش انجام می دهد با ارائه ی فاکتور، کالای خریداری شده همراه مشتری به مقصد مورد نظر او ارسال می شود.

سید مهدی موسوی معتقد است احداث چنین مرکزیت بزرگی علاوه بر کاهش تردد درون شهری به دلیل افزایش مشتریان تقاضای خرید را بالا برده به شکلی که درگذشته مشتریان هر 10 یا 15 سال اقدام به تعویض یا خرید فرش میکردند اما با تنوعی که درطرح و رنگ و تسهیلات اقساط و... در نظر گرفته شده است، این زمان به 5 سال یکبار کاهش یافته است.
همچنین تولید و اشتغال دررونق این بخش افزایش چشمگیری داشته است و البته تنوع کالای تولیدی و قیمت مناسبت تر برای اقشار مختلف دراین موضوع تاثیرگذار است.
وی با اشاره به در نظر گرفتن جوایز ارزنده درقرعه کشی های دوره ای و همچنین تسهیلات خرید برای اقشار مختلف نظیر فرهنگیان گفت: خدمات ویژه ای برای بازنشستگان و فرهنگیان درمورد خرید اقساطی و تخفیف های دوره ای و... به منظوررضایتمندی و بالا بردن قدرت خرید مخاطبان اجرا شده است.

همچنینی امکانات رفاهی نظیر پارکینگ و سرویس رفت و برگشت و مساحت بزرگ و امکان خرید انواع فرش ماشینی متنوع ودست بافت و تابلو فرش های نفیس عامل انتخاب این مجموعه توسط مشتریان است.
او درمورد بازخورد طرح ایاب و ذهاب رایگان اظهارداشت: بر اساس اطلاعاتی که در دسترس است از زمان ارائه ی سرویس های رایگان تعداد مراجعات به این مجموعه درطول روز افزایش داشته و این موضوع جه منجر به خرید بشود یا حتی خرید صورت نگیرد برای شهر فرش نقطه ی عطف محسوب می شود.

سرویس رایگان، فرش قرمز "شهرفرش" برای مشتریان

mbanews.ir - مريم غضنفري
شنبه 2 دی 1396

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • صفردرصد افزایش قیمت در شهری پر از فرش
 • اسنپ مارکت؛ با اسنپ از هایپراستار خرید کن ...
 • فراز و نشیب‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای ...
 • مگامال (بازار بزرگ)؛ با نگاهی تجاری، فرهن ...
 • رستورانی که برای تبلیغ، غذای رایگان داد
 • فعالیت های یک هایپرمارکت در جهت توسعه خدم ...
 • ارائه بسته‌های پیشنهادی کالا متناسب با ب ...
 • با تبلیغات متنی مشتریان خود را مجبور به خ ...
 • شهروند 24 ساعته در خدمت شهروندان
 • فروشگاهی با شکل تازه قفسه‌بندی
 •