» گلرنگ از تولید به اشتغال گسترده رسیده است
» محبوب ترین عکس اینستاگرام با 18 میلیون لایک
» بیلبوردی که دزدها را به خانه خالی راهنمایی می کند
» ششمین نشست تدوین بودجه شرکت های dnaunion کلید خورد
» مزیت رقابتی پایدار از هم افزایی ارکان مختلف سازمان حاصل می شود
» تلاقی لذت و کیفیت در بسته بندی جدید سن ایچ
» گلستان؛ ماندن یا نماندن در تبلیغات، مسئله این است؟
» Baby Dove: زندگی واقعی، زندگی زیبا
» تولید 1100 محصول داخلی توسط شرکت آریان کیمیا تک
» با Subway سر میزغذا عاشق شوید

» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
با پرچم داران سامسونگ از نو ببینید


ام بی ای نیوز: گلکسی‌های S9,S9+ به عنوان پرچمداران جدید سامسونگ در مراسمی خاص به مخاطبان ایرانی معرفی شدند. این مراسم با فاصله‌ی کمی از کنگره جهانی موبایل (MWC) در ایران برگزار شد. این مراسم از ایده پردازی و اجرای متفاوتی برخوردار بود. تفاوتی که باعث ایجاد هیجان و اشتیاق در مخاطبان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره پرچمداران کهکشان سامسونگ شده بود. مراسم به شکلی برنامه ریزی شده بود که مخاطبان لحظه به لحظه زوایای مختلفی از S9,S9+ را کشف می‌کردند.
این مراسم با همکاری مشترک شرکت ارتباط تصویر اشاره و DMN- A Brand Experience Agency از گروه dnaunion برنامه ریزی و اجرایی شد. مراسم رونمایی از بخش‌های متفاوتی تشکیل شده بود و مخاطبان از ابتدای آن یعنی ارسال دعوتنامه تا بخش‌های مختلف مراسم با پیام اصلی و معرفی محصول جدید سامسونگ آشنا و حس کنجکاوی شان به خوبی تحریک شده بود.

با پرچم داران سامسونگ از نو ببینید


جامعه ایران به مانند خانواده‌ی دوست داشتنی سامسونگ
این مراسم با صحبت‌های "بام سوک هنگ مدیرعامل دفتر ایران سامسونگ" آغاز شد، ایشان با تبریک پیشاپیش نوروز به حاضران گفت: شرکت سامسونگ، جامعه ایران را به مانند خانواده‌ی دوست داشتنی خود دانسته و برای آن اهمیت بسیاری قائل است. این موضوع در تمامی اقدامات سامسونگ مشهود بوده است. برای مثال سامسونگ همیشه معرفی پیشرفته ترین محصولات خود را همگام و یا در برخی موارد زودتر از بازارهای جهانی در ایران انجام می‌دهد. همچین شرکت سامسونگ در اجرای انواع فعالیت‌ها در زمینه‌ی مسئولیت اجتماعی پیشگام بوده است. اجرای کمپین‌هایی در حوزه محیط زیست و جنگل‌های ایران، کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، افتتاح و تجهیز کتابخانه‌های صوتی برای نابینایان از جمله فعالیت‌های شرکت در این زمینه بوده است. علاوه براین، سامسونگ مرکز پیشرفته فناوری یا آکادمی مهندسی امیرکبیر راه اندازی کرده است. بنابراین ما در هر کجای دنیا به جامعه، هنر و فرهنگ ایرانیان احترام گذاشته و در این مراسم کنار هم جمع شدیم تا پاسخگوی خواسته‌های کاربران باشیم. در این مراسم تازه ترین محصول سامسونگ گلگسی S9+,S9 معرفی می‌شود. محصولی که از مخاطبان می‌خواهیم تا با آن همه چیز را "از نو ببینند".

با پرچم داران سامسونگ از نو ببینید


قیمت گذاری و توزیع مناسب محصول جدید سامسونگ
در ادامه‌ی این مراسم علیرضا توسلی مدیر ارشد موبایل (سامسونگ) ضمن ابزار خوشحالی به دلیل متقارن شدن رونمایی محصول جدید سامسونگ با روزهای پایان سال و نوروز ایرانی گفت: سال گذشته شرکت سامسونگ موفقیت‌های بسیاری را بدست آورد. این شرکت در سال گذشته روابط سازنده و خوبی را با رسانه‌ها و نهادهای دولتی برقرار کرد. سامسونگ توجه ویژه ای به بازار ایران داشته و در راستای همین موضوع مهم، پرچمداران موبایل خود S9,S9+ را با فاصله کمی بعد از رونمایی جهانی و سریعتر از بسیاری از بازارهای دنیا در کشورمان ارائه کرده است. S9,S9+، اولین محصولات سامسونگ هستند که مشمول ثبت شناسا یا طرح رجیستری شده اند. این اتفاق درحالی رخ داده که سامسونگ طبق آمار ارائه شده توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ نزدیک به 50 درصد از سهم بازار ایران را از آن خود کرده است. سامسونگ در چنین شرایطی خود را متعهد به تغییر کلی فضای کسب و کار موبایل در بازار ایران می‌داند و همیشه در تلاش است، قانون مند و طبق شرایط حاکم در ایران عمل کند.

سامسونگ طرح رجیستری را طرحی می‌داند که باعث شفافیت وضیعت توزیع در بازار ایران شده و از طریق آن می‌توان از نهادها و شبکه‌های توزیع سالم حمایت کرد. براثر این طرح، کالای با اصالت و مورد تاکید سامسونگ بهتر در بازار ایران توزیع خواهد شد. در این حالت، کالا با قیمت گذاری همگن در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. این طرح مطمئنا پیامدهایی به مانند کمبود محصول و نوسانات قیمتی را در بازار به همراه خواهد داشت. سامسونگ به منظور رفع این پیامدها و در گامی بزرگ توزیع کنندگان عمده خود را از سه به سی عامل فروش منتخب ارتقاء داده است. این تغییر به منظور سرعت در توزیع محصول در بازار ایران بوده است. همچنین شرکت، فروشگاه‌هایی را با نام "ممتاز سامسونگ" راه اندازی کرده است. راه اندازی این فروشگاه‌ها از سال 2009 با چهار فروشگاه شروع و به دلیل استقبال مخاطبان این فروشگاه‌ها تا پایان سال 2018 به 120 عدد خواهند رسید. سامسونگ قصد دارد، تمامی این فروشگاه‌ها را براساس استانداردهای جهانی مدیریت و اداره کند. علاوه براین، سامسونگ خدمات VIP خود را بعد از ارائه S7 به مخاطبان عرضه کرده است. بعد از طی سالها و استقبال مخاطبان، این خدمات به عنوان مزیتی برای انتخاب برند در بازار تبدیل شده است. در همین راستا سامسونگ به مخاطبانی که تا پایان بهار 97 گوشی‌های گلگسی S9,S9+ را خریداری کنند تا پایان سال خدمات VIP را ارائه خواهد کرد. لازم به ذکر است، پیش فروش گوشی‌های گلگسی S9+,S9 همزمان با بازارهای پیشرو جهانی در ایران نیز شروع شد. این پیش فروش علاوه بر فضای مجازی در فروشگاه‌های منتخب سامسونگ نیز صورت گرفته است. این بار تعداد پیش فروش رشد قابل توجه‌ای داشته است. این موضوع نشان از باور مشتریان نسبت به زمان دقیق تحویل و تعهد سامسونگ نسبت به آنها دارد.

با پرچم داران سامسونگ از نو ببینید


نکته مهم این است، سامسونگ زودتر از زمان موعد و قبل از نوروز 97 شروع به ارائه گوشی‌های پیش فروش خود کرده است. گوشی‌ها با هدایای ویژه به علاقه مندان ارائه خواهد شد. همچنین سامسونگ، پرچمداران خود را در طرحی به نام فرش آبی با تخفیفات ویژه و تعداد محدود به خریدارانش ارائه خواهد کرد. فرش آبی به دلیل اینکه باعث ارتباط مستقیم سامسونگ با مخاطبانش شده، بسیار پراهمیت است. امیدواریم در آینده‌ای نزدیک در تمامی نقاط فروش سامسونگ، فرش آبی را اجرایی کنیم.
توسلی در ادامه افزود: فعالیت‌های سامسونگ فقط به ارائه محصول به بازار محدود نشده و در سال گذشته به منظور حمل مشعل زمستانی فراخوانی داده است. 16000 بیانیه بعد از این فراخوان به دفتر سامسونگ ارسال شد. از میان این تعداد 9 چهره‌ی الهام بخش انتخاب و آنها به نمایندگی از تمامی ایرانیان مسئولیت حمل مشعل را به همراه بهرام رادان نماینده سامسونگ برعهده گرفتند. جالب است بدانید، از میان تمامی دفاتر سامسونگ، فقط دفتر ایران به جزء استفاده از شخصیت‌های مشهور به سراغ افراد موثر اما گمنام جامعه برای حمل مشعل رفته است. علاوه براین، گروه سامسونگ در رونمایی نوت هشت وعده اجرای طرحی برای نقاشی دیجیتال را به مخاطبان داده بود. برای این کار مجددا فراخوانی داده شده و از مخاطبان خواسته شد، فضای اطراف خود را با ترکیب تصاویری از نقاشی، عکاسی و طراحی بازتعریف کنند. در راستای این فراخوان 4500 اثر فاخر از سراسر کشور برایمان ارسال شد. در نهایت و بعد از داوری توسط اساتید مطرح، 21 اثر برای نمایش عمومی انتخاب شد. در مرحله بعدی از منتخبان خواسته شد، اثر فاخر خود را با قلم جادویی گلگسی نوت هشتگ بازآفرینی کنند که در نهایت سه اثر انتخاب و در تبلیغات محیطی شهر به نمایش درآمد. سامسونگ به همراه مخاطبانش پیشرو بوده و به این موضوع افتخار می‌کند.

تطابق دوربین‌های S9,S9+ با محیط پیرامون
سومین سخنران این مراسم بینا فتحعلی مدیر بازاریابی موبایل سامسونگ در ایران بود. ایشان در ادامه افزود: در دنیای امروز تلفن همراه تبدیل به شخصی ترین وسیله برای افراد شده است. سامسونگ؛ همیشه سعی کرده گوشی‌های را ارائه کند تا مخاطبانش با زبان خودشان با محیط اطراف ارتباط برقرار کنند. بر همین اساس، نوت هشتگ و S8 به بازار ارائه شدند تا با طراحی صفحه‌های زیبای بدون مرز مخاطبان از این پس راحت‌تر فعالیت‌های خود را انجام دهند. در ادامه پرچمداران نیز به همین منظور به بازار ارائه شدند. در محصولات S9,S9+، دوربین از نو تعریف و در گوشی بینظیری قرار گرفته است. سامسونگ برای طراحی این محصول با چالش‌های متفاوتی روبرو بود. سئوال مهم این بود،آیا می‌توان دوربینی را طراحی کرد که مانند چشم انسان خود را با محیط اطراف منطیق کند؟ آیا می‌توان، گذر زمان را آهسته کرد؟ سئوالاتی که تمامی آنها در S9,S9+ به خوبی پاسخ داده شده است. دوربین محصول جدید سامسونگ، به مانند چشم انسان می‌تواند با نور محیط خود را منطبق کند. این دوربین دارای دیافراگم دوگانه‌ای دارد. دیافراگم دوگانه (Dual Aperture) سامسونگ (F1.5/F 2.4) همانند مردمک چشم انسان باز و بسته می‌شود و به این ترتیب بصورت خودکار در محیط‌هاي تاریک یا داراي نور کم، میزان نور ورودي به دوربین را کنترل کرده و در نتیجه عکسهایی واضح و شفاف ثبت می‌کند. حالت دیافراگم F1.5 با گشودگی بالاي خود تضمین کننده ثبت عکسهایی بدون نویز و شفاف در محیطهاي کم نور است و به کمک حالت دیافراگم F2.4 در طول روز یا اتاقهاي پرنور می‌توان عکسهایی واضح و زیبا را ثبت کرد. دوربین S9 دارای یک پردازنده‌ی مجزاست و به نسبت قبل چهار برابر بیشتر قدرت تجزیه و تحلیل داشته و عکس‌های باکیفیتی را در اختیار مخاطبان قرار دهد. همچنین پرچمداران سامسونگ مجهز به دوربین دوگانه با دو لرزش‌گیر اپتیکال مجزا هستند. همچنین سنسور دوربین گلگسی‌های S9,S9+ از ساختاری سه لایه برخوردار است. این لایه اضافه شده یک حافظه DRAM با قابلیت انتقال سریع اطلاعات است که کاربران را قادر می‌سازد تا ویدئوهایی با نرخ 960 فریم در ثانیه ضبط کنند. در این قابلیت یک صحنه با طول زمان 2/0 ثانیه به 6 ثانیه تبدیل می‌شود. این ویدئوها از رزولوشن HD پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند به کمک موسیقی‌های پیش فرض یا انتخابی خود آنها را مهیج تر کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند. فتحعلی در ادامه مخاطبان را به دیدن ویدیوهای از تجربه واقعی یک عکاس و یک بدلکار حرفه‌ای حین استفاده از گوشی S9 دعوت کرد. فتحعلی در پایان گفت: S9 هوش تصویری فوق‌العاده‌ای را وارد دنیای گوشی‌های همراه کرده است.

ایموجی‌های خاص S9,S9+
دامون بقراط مدير توسعه و آموزش سامسونگ یکی دیگر از سخنران این مراسم بود، ایشان گفت: مخاطبان امروزی بطور مرتب درحال شخصیت‌سازی پیام‌های ارسالی خود هستند و همین موضوع باعث استفاده آنها از ایموجی‌ها و کاراکترها شده است. ایموجی‌های استفاده شده در گوشی‌های همراه همگی بصورت علامت بوده و اثری از مخاطبان در آنها وجود ندارد. این درحالی ست؛ ایموجی واقعیت افزوده سامسونگ به کاربران خود این امکان را داده که از خود ایموجی‌هاي شبیه به خود را خلق و به اشتراک بگذارند. ایموجی‌های AR از یک الگوریتم یادگیری ماشینی بر پایه داده‌ها استفاده کرده و بعد از تحلیل و شبیه سازی خصوصیات چهره افراد یک مدل سه بعدی ایجاد می‌کند. این مدل سه بعدی حرکات چهره مانند چشمک زدن یا تکان دادن سر را تقلید کرده و تصویری شبیه به فرد را می‌سازد. بقراط در ادامه درباره صفحه نمایش S9 گفت: نمایشگر سوپرآمولد منحنی گلکسی S9 از رزولوشن کواداچ دی (1440 در 2960) و نسبت تصویر 18,5:9 بهره می‌برد. همچنین S9 مجهز به اسپیکرهای فراگیر است. بلندگوهای قدرتمند S9,S9+ توسط برند AKG طراحی شده و با بهره مندی از فناوری Dolby Atmos تجزبه شنیدن صدایی زنده و طبیعی را به کاربران انتقال می‌دهد. بقراط در پایان افزود: جدیدترین پرچمداران کهکشان سامسونگ در سه رنگ مشکی ،(Midnight Black)، خاکستری (Titanium Gray) و رنگ جدید بنفش نیلوفری به بازار ارائه شده است.

در ادامه این مراسم هیجان انگیز مخاطبان به شنیدن موسیقی دلنواز و در آخر تجربه نزدیک با S9,S9+ دعوت شدند. در تجربه نزدیک، مخاطبان امکان استفاده از گوشی‌ها و استفاده از بخش‌های مختلف آن را پیدا کردند. برای این بخش برگزارکنندگان فضای جذابی را تدارک دیده و مخاطبان می‌توانستند از صحنه‌های متفاوتی برای عکاسی و امکان اسلوموشن گوشی‌ سامسونگ استفاده کنند. چنین شرایطی مخاطبان را با دنیای واقعی پرچمداران سامسونگ آشنا و خاطره فراموش ناشدنی در ذهن آنها از مراسم رونمایی ایجاد کرد.

با پرچم داران سامسونگ از نو ببینید

mbanews.ir-نرگس فرجي
یکشنبه 19 فروردین 1397

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • پرچمداران جدید سامسونگ را بشناسید
 • گوشی گالکسی S III سامسونگ در ایران معرفی شد
 • گوشی جدید سامسونگ با چشم کنترل می‌شود
 • سامسونگ: در ایران حضور خواهیم داشت
 • ورود محصول جدید سامسونگ به فروشگاه‌های ا ...
 • سامسونگ گوشی فلزی ساخت
 • ترفند سامسونگ برای جذب کاربران آی‌فون
 • همکاری سامسونگ با رایتل در عرضه گوشی و سی ...
 • کپی‌کاری هوآوی از تبلیغات اپل و سامسونگ
 • گوشی جدید سری J سامسونگ لو رفت
 •