» گلرنگ از تولید به اشتغال گسترده رسیده است
» محبوب ترین عکس اینستاگرام با 18 میلیون لایک
» بیلبوردی که دزدها را به خانه خالی راهنمایی می کند
» ششمین نشست تدوین بودجه شرکت های dnaunion کلید خورد
» مزیت رقابتی پایدار از هم افزایی ارکان مختلف سازمان حاصل می شود
» تلاقی لذت و کیفیت در بسته بندی جدید سن ایچ
» گلستان؛ ماندن یا نماندن در تبلیغات، مسئله این است؟
» Baby Dove: زندگی واقعی، زندگی زیبا
» تولید 1100 محصول داخلی توسط شرکت آریان کیمیا تک
» با Subway سر میزغذا عاشق شوید

» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
قهرمانی فوتسال دختران ایران اکران شد


ام بی ای نیوز: قهرمانی مقتدرانه تیم ملی فوتسال دختران آسیا نقش برجسته ی تبلیغات محیطی این روزهای پایتخت شد.
طی روزهای گذشته خبر قهرمانی تیم ملی دختران ایران در رقابتهای آسیایی سوژه مهم رسانه ها بوده است و اهمیت این پیروزی در حوزه ی ورزش بانوان با همه مشکلات و موانعی که وجود دارد، باعث توجه جامعه ورزشی و البته مخاطبان این رویداد به خصوص بانوان به این موضوع شده است.
سازمان زیباسازی یک روز پس از اعلام این نتتیجه دلچسب نسبت به انتشار تصاویر قهرمانان آسیا روی بیلبوردهای شهر اقدام کرد، ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران دراین زمینه به ام بی ای نیوز گفت: پرداخت به موضوعاتی که برای مردم اهمیت دارد یکی از وظایف مهم رسانه ها است و با توجه به اینکه بیلبوردها به خصوص در سال های اخیر به عنوان رسانه هایی تاثیرگذار که به طورمستقیم و بی واسطه با مردم ارتباط برقرار می کنند، مطرح هستند، لذا شهرداری تهران در بخش تبلیغات فرهنگی به موضوعات مورد توجه و مهم برای شهروندان ومخاطبان این رسانه ها می پردازد.

با توجه به اینکه رسالت تبلیغات فرهنگی درسازمان زیباسازی در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی و هنری رویکردهای مختلفی را شامل می شود، پرداختن به چنین موضوعی ضمن حفظ رسالت رسانه نقش ترویجی و همچنین تقدیر از کسانی را دارد که با افتخار پرچم ایران را در مجامع جهانی بالا می برند.

ضرغامی افزود: همانطور که روز گذشته در شورای شهر نیز نسبت به این موضوع رویکردهای موافق و مثبتی مطرح شده است، شهرداری تهران به خصوص سازمان زیباسازی که درحوزه ی تبلیغات فرهنگی گام های بلند و البته تاثیر گذاری را طی سالهای اخیر برداشته است، تصمیم دارد سهم خود را درحوزه ی ورزش بانوان به خوبی ادا نماید که این اقدام بخشی از فعالیت هایی است که در شهرداری انجام می شود.

وی درادامه گفت: پس از اعلام نتیجه قهرمانی تیم فوتسال دختران در رقابتهای آسیایی همان شب همکاران برای اکران این رویداد مهم دست به کار شدند و از طراحانی که طی دوره های گذشته با سازمان زیباسازی همکاری داشتند خواسته شد که طرح های خود را در سریعترین زمان آماده و ارسال کنند و فردای اعلام نتایج نسبت به اکران طرح ها و پیام های تبلیغاتی آن اقدام شد.
مردم شاهد اقدامات شهرداری تهران در زمینه ی ایجاد امکانات ورزشی ارزان و حتی رایگان برای شهروندان تهرانی هستند. همچنین برگزاری مسابقات در مناطق بیست و دو گانه تهران و اکنون این اقدام ضمن همسو شدن با جریان و موج خوشحالی مخاطبان، گامی است در راستای حمایت از ورزش بانوان این سرزمین.

البته در دوره های قبل که خانم کیمیا علیزاده موفق به کسب مدال شده بود نیز سازمان زیباسازی نسبت به اکران در تبلیغات فرهنگی آن اقدام کرده بود.
موضوع ورزش بانوان و حضور بانوان در استادیوم های ورزشی و... این روزها به عنوان یکی از موضوعات مهم رسانه ها و محافل مختلف مطرح است و با توجه به کسب موفقیت های بزرگ توسط بانوان در مجامع بین المللی با وجود همه محدودیت هایی که برای بانوان ورزشکار ایرانی به لحاظ پوشش و شکل حضور وجود دارد، سطح مطالبات این قشر بزرگ جامعه برای بیشتر دیده شدن و مشارکت دربرخی محافل به لحاظ همین برتری ها افزایش یافته است.

قهرمانی فوتسال دختران ایران اکران شد

mbanews.ir - مريم غضنفري
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • جام جهانی روی بیلبوردهای شهر
 • ارایه بسته های تبلیغاتی به منظور برند ساز ...
 • تهران در ماتم حسینی نشست
 • تهران با اکران 70 هزار متر مربع تبلیغات فر ...
 • بیلبوردها خوش اخلاق شدند
 • "قرارما" کمپینی برای روزهای پاک
 • کالای ایرانی روی بیلبوردها نشست
 • اعلام آمادگی دانشگاه تهران برای همکاری ب ...
 • بیش از 5 هزار مترمربع تبلیغات فرهنگی به من ...
 • اکران تبلیغات فرهنگی
 •