» این کیسه برنج را بغل کنید
» Sprite با طعم خیار
» جلوی آلودگی های پلاستیکی دریا را بگیرید
» تغییر نام و ریبرندینگ میراث جگوار لندرور
» پرو؛ سرزمین رنگ‌های پر جنب و جوش
» "شهر در تعطیلات هم هست"
» چطور یک مسیر خسته‌کننده را با ماجراجویی لذت‌بخش کنیم؟
» کلیسایی که با هویت بصری جدیدش نونَوار شد
» Burger King: وقتی پدر نمره می خواهد
» مکدونالد: میشه مثل یک مادر بود

» کمپپین شیلا ”بنشان به لبش لبخند” برای حمایت از کودکان کار
» محصولات 2016 هوآوی: میت 8، یک تبلت و یک ساعت هوشمند
» غول‌ها جایزه می‌دهند!
» چالش سال 2016 مارک زاکربرگ: ساخت یک پیش خدمت هوش مصنوعی
» محصولات ضدلک Scotchgard
» نصب CarPlay اپل روی تمام خودروهای شرکت فورد
» 9 فرمان جدید گوگل برای Google Now
» لوازم خانگی Miele
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو
» منتشر شد: کتاب “تکنیکهای بازاریابی در بازار ایران”

 

 
قهرمانی فوتسال دختران ایران اکران شد


ام بی ای نیوز: قهرمانی مقتدرانه تیم ملی فوتسال دختران آسیا نقش برجسته ی تبلیغات محیطی این روزهای پایتخت شد.
طی روزهای گذشته خبر قهرمانی تیم ملی دختران ایران در رقابتهای آسیایی سوژه مهم رسانه ها بوده است و اهمیت این پیروزی در حوزه ی ورزش بانوان با همه مشکلات و موانعی که وجود دارد، باعث توجه جامعه ورزشی و البته مخاطبان این رویداد به خصوص بانوان به این موضوع شده است.
سازمان زیباسازی یک روز پس از اعلام این نتتیجه دلچسب نسبت به انتشار تصاویر قهرمانان آسیا روی بیلبوردهای شهر اقدام کرد، ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران دراین زمینه به ام بی ای نیوز گفت: پرداخت به موضوعاتی که برای مردم اهمیت دارد یکی از وظایف مهم رسانه ها است و با توجه به اینکه بیلبوردها به خصوص در سال های اخیر به عنوان رسانه هایی تاثیرگذار که به طورمستقیم و بی واسطه با مردم ارتباط برقرار می کنند، مطرح هستند، لذا شهرداری تهران در بخش تبلیغات فرهنگی به موضوعات مورد توجه و مهم برای شهروندان ومخاطبان این رسانه ها می پردازد.

با توجه به اینکه رسالت تبلیغات فرهنگی درسازمان زیباسازی در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی و هنری رویکردهای مختلفی را شامل می شود، پرداختن به چنین موضوعی ضمن حفظ رسالت رسانه نقش ترویجی و همچنین تقدیر از کسانی را دارد که با افتخار پرچم ایران را در مجامع جهانی بالا می برند.

ضرغامی افزود: همانطور که روز گذشته در شورای شهر نیز نسبت به این موضوع رویکردهای موافق و مثبتی مطرح شده است، شهرداری تهران به خصوص سازمان زیباسازی که درحوزه ی تبلیغات فرهنگی گام های بلند و البته تاثیر گذاری را طی سالهای اخیر برداشته است، تصمیم دارد سهم خود را درحوزه ی ورزش بانوان به خوبی ادا نماید که این اقدام بخشی از فعالیت هایی است که در شهرداری انجام می شود.

وی درادامه گفت: پس از اعلام نتیجه قهرمانی تیم فوتسال دختران در رقابتهای آسیایی همان شب همکاران برای اکران این رویداد مهم دست به کار شدند و از طراحانی که طی دوره های گذشته با سازمان زیباسازی همکاری داشتند خواسته شد که طرح های خود را در سریعترین زمان آماده و ارسال کنند و فردای اعلام نتایج نسبت به اکران طرح ها و پیام های تبلیغاتی آن اقدام شد.
مردم شاهد اقدامات شهرداری تهران در زمینه ی ایجاد امکانات ورزشی ارزان و حتی رایگان برای شهروندان تهرانی هستند. همچنین برگزاری مسابقات در مناطق بیست و دو گانه تهران و اکنون این اقدام ضمن همسو شدن با جریان و موج خوشحالی مخاطبان، گامی است در راستای حمایت از ورزش بانوان این سرزمین.

البته در دوره های قبل که خانم کیمیا علیزاده موفق به کسب مدال شده بود نیز سازمان زیباسازی نسبت به اکران در تبلیغات فرهنگی آن اقدام کرده بود.
موضوع ورزش بانوان و حضور بانوان در استادیوم های ورزشی و... این روزها به عنوان یکی از موضوعات مهم رسانه ها و محافل مختلف مطرح است و با توجه به کسب موفقیت های بزرگ توسط بانوان در مجامع بین المللی با وجود همه محدودیت هایی که برای بانوان ورزشکار ایرانی به لحاظ پوشش و شکل حضور وجود دارد، سطح مطالبات این قشر بزرگ جامعه برای بیشتر دیده شدن و مشارکت دربرخی محافل به لحاظ همین برتری ها افزایش یافته است.

قهرمانی فوتسال دختران ایران اکران شد

mbanews.ir - مريم غضنفري
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397

به اشتراک بگذارید

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • ارایه بسته های تبلیغاتی به منظور برند ساز ...
 • تهران در ماتم حسینی نشست
 • تهران با اکران 70 هزار متر مربع تبلیغات فر ...
 • کالای ایرانی روی بیلبوردها نشست
 • اعلام آمادگی دانشگاه تهران برای همکاری ب ...
 • اکران تبلیغات فرهنگی
 • بیش از 5 هزار مترمربع تبلیغات فرهنگی به من ...
 • اختصاص تمام تابلوهای تبلیغاتی پایتخت به ...
 • کمپین "حماسه عاشورا" پایه گذار سنت های نی ...
 • کمپین نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر از شهرد ...
 •  
   

   

   
   
  ارسال نظر