» این کیسه برنج را بغل کنید
» Sprite با طعم خیار
» جلوی آلودگی های پلاستیکی دریا را بگیرید
» تغییر نام و ریبرندینگ میراث جگوار لندرور
» پرو؛ سرزمین رنگ‌های پر جنب و جوش
» "شهر در تعطیلات هم هست"
» چطور یک مسیر خسته‌کننده را با ماجراجویی لذت‌بخش کنیم؟
» کلیسایی که با هویت بصری جدیدش نونَوار شد
» Burger King: وقتی پدر نمره می خواهد
» مکدونالد: میشه مثل یک مادر بود

» کمپپین شیلا ”بنشان به لبش لبخند” برای حمایت از کودکان کار
» محصولات 2016 هوآوی: میت 8، یک تبلت و یک ساعت هوشمند
» غول‌ها جایزه می‌دهند!
» چالش سال 2016 مارک زاکربرگ: ساخت یک پیش خدمت هوش مصنوعی
» محصولات ضدلک Scotchgard
» نصب CarPlay اپل روی تمام خودروهای شرکت فورد
» 9 فرمان جدید گوگل برای Google Now
» لوازم خانگی Miele
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو
» منتشر شد: کتاب “تکنیکهای بازاریابی در بازار ایران”

 

 
بزرگداشت روز مادر با سه حرف در والمارت کانادا


ام بی ای نیوز: والمارت با 410 شعیه در کانادا، یکی از شرکت هایی است که در روزهای آخر هفته به مناسبت روز مادر به طور مختصر برندسازی مجدد شد. فروشگاه والمارت در خیابان "Morningside" واقع در منطقه "Scarborough" شهر تورنتو در قالب یک حرکت کوچک و پیام تشکر آمیز با تغییر نام خود به "MOMmart" از مقام مادران تجلیل کرد.

بزرگداشت روز مادر با سه حرف در والمارت کانادا


همزمان با به پایان رسیدن کمپین سالیانه والمارت در حمایت از "Children’s Miracle Network" (سازمان غیر انتفاعی افزایش دهنده بودجه بیمارستان های کودکان، تحقیقات پزشکی و آگاهی جامعه از مسائل بهداشتی کودکان) که به پشتیبانی از 14 بیمارستان کودکان در کانادا می پردازد، کمپین مشارکت اجتماعی در همان محل در راستای جمع آوری پول برای بچه های دریافت کننده مراقبت در بیمارستان کودکان "SickKids" واقع در تورنتو و دیگر بیمارستان های کودکان در کشور راه اندازی شد.

بزرگداشت روز مادر با سه حرف در والمارت کانادا


مادران قهرمانان خانواده های خود هستند: فعالیت به عنوان مراقب، سازمان دهنده، سردسته تشویق کنندگان، راننده و غیره. فروشگاه والمارت در خیابان Morningside منطقه Scarborough تورنتو به عنوان یک نشانه تشکر و قدردانی از فعالیت های شگفت انگیز مادران، در روز های آخر هفته به مناسبت روز مادر (جمعه 11 ماه مه تا یک شنبه 13 ماه مه) به MOMmart تغییر نام می دهد. جشنواره های درون فروشگاهی روز جمعه آغاز شد و تا روز مادر ادامه یافت. مادران و خانواده های آن ها برای پیوستن به این جشن دعوت شدند.
به گفته تامی سادینسکی، معاون ارتباطات بازاریابی در والمارت کانادا، مادران هر روز بدون هر گونه چشمداشت به درک و تشخیص سایرین، کار های زیادی را انجام می دهند اما قطعا شایستگی تقدیر و تشکر را دارند. این تغییر بی نظیر در یکی از جامعه های هدف والمارت روش شرکت برای به اشتراک گذاری یک نشانه کوچک تشکر خود از مادران در سرتاسر جهان به حساب می آید.والمارت تایید می کند که خواسته واقعی همه مادران از بچه هایشان زندگی سالم، شاد و بدون نگرانی است. به همین دلیل والمارت به راه اندازی کمپین سالیانه Children’s Miracle Network خود جهت حمایت از 4900 کودک افتخار می کند که در 14 بیمارستان عضو کمپین او در کانادا معاینه و در صورت نیاز مداوا می شوند.
کمپین سال گذشته 11 میلیون و ششصد هزار دلار بودجه را جمع آوری کرد و آن را به حمایت از تحقیقات و آموزش انتقادی، خرید تجهیزات نجات بخش جان های انسان ها و اطمینان از مراقبت عالی و تمام عیار اختصاص داد. همه این موارد در راستای پشتیبانی از ماموریت سازمان جهت نجات و بهبود کیفیت زندگی بسیاری از کودکان کانادایی اتفاق افتادند. از سال 1994 میلادی تاکنون، والمارت کانادا بیش از 120 میلیون دلار را برای Children’s Miracle Network جمع آوری و به آن اهدا کرد. Walmart کانادا با اداره یک زنجیره از 410 فروشگاه در سرتاسر کشور روزانه به 1 میلیون و 200 هزار نفر مشتری خدمت ارائه می دهد.بزرگداشت روز مادر با سه حرف در والمارت کانادا

مترجم: مرضیه فروتن
www.brandchannel.com

جمعه 28 اردیبهشت 1397

به اشتراک بگذارید

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • فروش تی شرت با نام، نقش و پرچم ایران در آم ...
 • والمارت به سلامتی شما می اندیشد
 • وال استریت، از مرگ تدریجی والمارت و تارگت ...
 • آواز خواندن کودکان در تیزر اسکار Walmart
 • تقدیر گوگل از مادران با کمپین "Here’s to the Mom ...
 • مادران بدون ترس، به استقبال تجربه‌های جد ...
 • آغاز به کار نمایشگاه نوزاد، کودک، نوجوان ...
 • اقیانوس سرخ برای تجارت های آنلاین
 • کمپین وظیفه مراقبت از یک بنیاد حمایت از ک ...
 • پنجمین نمایشگاه نوزاد، کودک و نوجوان آغا ...
 •  
   

   

   
   
  ارسال نظر