» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
با پیت استاپ، ماشینت را آنلاین تعمیر کن


ام بی ای نیوز: نخستین اپلیکیشن امداد و تعمیرات خودرو برای ارائه خدمات به شهروندان تهرانی آغاز به کارکرد.
این اپلیکیشن که قابلیت نصب روی گوشی های اندروید را دارد امکان برقراری تماس از طریق سامانه ی پیامکی پیت استاپ را برای کاربران فراهم می کند. کشاورز مسئول فروش این سامانه با اعلام مطلب فوق گقت: این اپلیکیشن، تعمییرگاه مجازی ست که کاربران به محض ارسال پیامک عدد 5 به سامانه 10003030 و درج و ثبت اشکال پیش آمده در خودروشان در لیست نزدیکترین تعمیرگاه قرار گرفته و با ثبت ادرس و محل خود امکان دریافت خدمات در محل برایشان فراهم می شود.

به این صورت که این مرکز با تعمیرگاه های مجاز سطح شهروارد قرارداد شده و به محض دریافت آدرس و اطلاعات خودرویی که مشکل پیدا کرده باشد به نزدیکترین تعمیرگاه اطلاع رسانی شده و واحد سیار با مراجعه به محل نسبت به رفع مشکل و تعمیر خودرو اقدام کرده و یا اگر نیازبه حمل با چرثقیل داشته باشد هماهنگی توسط مرکز انجام شده و خودور به تعمیرگاه مورد نظر منتقل می شود.

او در مورد قطعات مورد نیازکه احتمالاَ در پروسه ی تعمیر مورد نیاز هستند گفت: کاربران در هنگام ثبت اطلاعات نظیر مکان و مشکل پیش آمده برای خودرویشان می توانند اگر قطعه ای مور نیاز باشد نیز اعلام کنند یا اینکه تکنسین های مجموعه با تشخیص اینکه خودرو احتمالاً به تعویض قطعه نیاز داشته باشد نسبت به این موضوع اقدام می کنند.

وی گفت: در حال حاضر 200 خودرو در سطح تهران به کار گشت زنی و ارائه خدمات امدادی تعمیراتی خودروهای در راه مانده می پردازند که با توجه به استقبال زیادی که از این طرح شده پوشش دهی جاده ها و سایر شهرهای بزرگ نیز در دست اقدام و طرح های بعدی قرار دارد.
لازم به ذکر است که حضور در نمایشگاه الکامپ و اطلاع رسانی به مخاطبان و نصب این نرم افزار روی دستگاه های گوشی تلفن همراهشان تاثیر بسزایی در جذب مخاطبان بیشتر و معرفی این خدمت داشته و همچنین بیلبوردهایی که طی هفته نخست اکران تبلیغات محیطی به ارائه ی پیام هایی دراین حوزه پرداختند نیز در این مسیر قدرتمند عمل کرده است.

او در ادامه در خصوص موضوع نظارت بر عملکرد تعمیرگاه های زیر مجموعه پیت استاپ گفت: پس از ارائه ی خدمات به مشتریان و کاربران از آنها در مورد کیفیت کار ارائه شده نظرسنجی و کسب امتیاز می شود و اگر تعمیرگاهی سه بار امتیاز منفی داشته باشد از لیست حذف خواهد شد و قیمت ها نیز بر اساس مصوبات اتحادیه و گاهی کمتر از آن در نظر گرفته شده که قبل از حضور در محل به کاربران اعلام می شود.

با پیت استاپ، ماشینت را آنلاین تعمیر کن

mbanews.ir - مريم غضنفري
چهارشنبه 10 مرداد 1397

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • خودروهای لوکس نمایندگی مجاز ندارند
 • رونمایی از اپلیکیشن ایران خودرو
 • عرضه "خودروهای یک بار مصرف" در بازار ایرا ...
 • بررسی وضعیت ارایه خدمات پس از فروش برندها ...
 • دریافت خدمات پستی روی موبایل
 • پیامکهایی که نیاز به مجوز دارند
 • 80 درصد کاربران گوشی در ایران مشکلات نرم ا ...
 • دهکده ای در شبکه اجتماعی
 • الزام اخذ تائیدیه برای تبلیغات پیامکی
 • ثبت 1600 شکایت در سامانه پیامک‌های انبوه
 •