» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 


ام بی ای نیوز: از زمان انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، استفاده او از توییتر یکی از تفرقه انداز ترین مسائل زمان ما بوده است.
در حالی که یک عده از مردم صداقت او را تحسین می کنند، دیگران به توییت های او به عنوان نشانه ای از یک فرد مبتلا به اختلالات ذهنی می نگرند و از آن ها شرمنده اند. هیچ کس واقعا از جدی بودن یا تحریک آمیز بودن آن ها با خبر نیست اما با بررسی اجمالی کمپین انتخاباتی سال 2016 و ورای آن در می یابیم که حساب توییتر ترامپ یک ابزار کمپینی بسیار موثر به شمار می رود. با به یاد داشتن این نکته، در زیر برخی لحظات جالب فعالیت ترامپ در توییتر ذکر شده اند:

توییت ترامپ درباره وضعیت روحی و ذهنی خود#
دفاع رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از وضعیت روحی و ذهنی خود همیشه دلگرم کننده نیست اما در ادامه نمونه ای از آن را می بینیم:

"واقعا بزرگ ترین سرمایه های من در زندگی، ثبات ذهنی و هوشمندی من بوده اند. هیلاری کلینتون نتیجه بازی بسیار بد خود با این کارت ها را دید و در شعله های آتش سوخت. من از یک تاجر بسیار موفق به یک ستاره تلویزیون تبدیل شدم."
دونالد ترامپ، 6 ژانویه 2018

"در حال حاضر تقلب در روسیه، پس از یک مطالعه گسترده، ثابت کرده که در حق مردم آمریکا یک کلاهبرداری کلی صورت گرفته است. از جمله این کلاهبرداری ها می توان از دموکرات ها و سگ های دست آموزشان، انتشار اخبار جعلی توسط رسانه های بزرگ، استفاده از کتاب های قدیمی رونالد ریگان و در بوق و کرنا کردن ثبات ذهنی و هوش بالای او نام برد."
دونالد ترامپ، 6 ژانویه 2018

"در اولین حرکت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، من خود را فردی شایسته، نه هوشمند بلکه نابغه می دانم. من در همه شرایط نبوغ خود را به شدت حفظ می کنم."
دونالد ترامپ، 6 ژانویه 2018

ترامپ خطاب به سی ان ان
ترامپ همیشه احساس خود نسبت به "اخبار جعلی" را آشکارا بیان کرده است اما هیچ کس برای توییت یک ویدیو از او در راستای توهین به سی ان ان و منسوخ خواندن آن از قبل آمادگی نداشت. او در این توییت اخبار سی ان ان را تقلبی و جعلی خواند.
"FNN pic.twitter.com/WYUnHjjUjg##FraudNewsCNN "
دونالد ترامپ 2 جولای 2017

retweet های نفرت انگیز و شنیع ترامپ از سخنان یکی از اعضای حزب "Britain First"
در نوامبر 2017 ترامپ ابتدا دست به ارسال مجدد توییت هایی از "جیدا فرانسن"، معاون رهبر حزب راست افراطی "Britain First" نژادپرست زد که حالا دیگر به خاطر انتشار سخنان نفرت انگیزش از حضور و فعالیت در توییتر منع شده است. انتشار فیلم هایی که به سرعت از توییتر پاک می شوند، فقط با هدف تشویق مردم به ابراز احساسات منفی نسبت به مسلمانان رخ می دهد. از جمله این ویدیو ها که ترامپ دست به توییت مجدد آن ها زده است می توان به "پایین کشیدن یک نوجوان از پشت بام توسط یک ستیزه جو مسلمان و کنک زدن او تا سرحد مرگ"، "خراب کردن مجسمه مریم باکره توسط یک مسلمان" و "ضرب و شتم یک پسر هلندی توسط یک مهاجر مسلمان با عصا" اشاره کرد. جیدا فرانسن این ویدیو ها را در توییتر منتشر کرده بود.

توییت های ترامپ راجع به انتقاداتش نسبت به زنان
در کمپین انتخاباتی سال 2016، او آلیشیا ماچادو، Miss Universe سال 1996 را هرزه و بی آبرو خواند و بر علیه رقیبش، هیلاری کلینتون، از ماچادو (یکی از حامیان خانم کلینتون) به عنوان زنی نفرت انگیز نام برد. ترامپ ادعای حضور ماچادو در یک فیلم اروتیک را مطرح کرد که البته هرگز کشف نشد.

"آیا هبلاری به آلیشیای منفور کمک کرد تا با تبدیل شدن به یک شهروند آمریکایی (اشاره به لاتین تبار بودن او) بتواند در مناظرات از وی بهره ببرد؟"
دونالد ترامپ، 30 سپتامبر 2016

عجیب ترین توییت های ترامپ (قسمت اول)

مترجم: مرضیه فروتن
www.indy100.com
چهارشنبه 17 مرداد 1397

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • کتابخانه ای خارق العاده از جنس توییت های ...
 • عجیب ترین توییت های ترامپ (قسمت دوم)
 • هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ هر دو در بی ...
 • دختر شایسته‌ی جهان علیه ترامپ
 • عذرخواهی یکی از موسسان توییتر بابت احتما ...
 • ثبات برند محرک تجارت است؛ چیزی که در مورد ...
 • سوتی های بی ادبانه ترامپ در آگهی ریباک
 • استفاده‌ی کلینتون از جملات ترامپ، علیه ت ...
 • دونالد ترامپ در صحنه هاي فيلم هاي ترسناك ...
 • طرح خیره‌کننده‌ی مجله‌ی Der در مورد ترام ...
 •