» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
عجیب ترین توییت های ترامپ (قسمت دوم)


ام بی ای نیوز: توییت ترامپ درباره مسلمانان
در کمپین انتخاباتی سال 2016، ترامپ اغلب اوقات حضور مسلمانان را یک خطر و تهدید برای آمریکا معرفی می کرد. او در دوران ریاست جمهوری خود دست به اجرای قانون مفتضح ممنوعیت سفر مسلمانان به این کشور زد.

"عدم توجه هیلاری به لزوم ایجاد حس امنیت، با وجود حملات وحشتناک در بروکسل در امروز، باعث می شود تا بخواهد مرزها را باز بگذارد و به مسلمانان اجازه ورود به ایالات متحده آمریکا را بدهد. انتخاب او مفید نخواهد بود."
دونالد ترامپ، 23 مارس 2016

"امروز تعداد حملات اسلامی رادیکال افزایش یافته است. این حملات هرگز پایان نمی یابند! مرزها را تقویت کنیم. باید بیدار و باهوش باشیم. افزایش حملات بیش از این دیگر صحیح نیست."
دونالد ترامپ، 16 ژانویه 2016

در پی انتقاد ترزا می از ترامپ به خاطر توییت مجدد سخنان فعالان راست افراطی حزب "Britain First"، ترامپ با دیپلماسی خاص خود در انظار عمومی او را در توییتر محکوم کرد.
"ترزا می به جای تمرکز بر روی من، بر روی تروریسم اسلامی رادیکال مخربی تمرکز کن که در انگلستان ریشه می دواند. ما فقط کار درست را انجام می دهیم!"
دونالد ترامپ، 30 نوامبر 2017

توییت ترامپ درباره سیستم خدمات بهداشت ملی (NHS)
علی رغم هزینه کمتر مردم بریتانیا برای مراقبت های بهداشتی در مقایسه با آمریکایی ها و پیش بینی زندگی کوتاه تر برای آن ها، ترامپ تصمیم گرفت تا به سراغ NHS برود.
"در حالی دموکرات ها برای راه اندازی سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی تلاش می کنند، هزاران نفر در انگلستان به دلیل شکست و عدم کارایی سیستم مراقبت های بهداشت "U" خود دست به تظاهرات می زنند. دموکرات ها تمایل به افزایش قابل توجه مالیات برای مراقبت های بهداشتی واقعا بد و غیر شخصی دارند. ممنون نیازی به انجام این کار نیست!"
دونالد ترامپ، 5 فوریه 2018

توییت ترامپ درباره هیلاری کلینتون
ترامپ توییت های بسیار زیادی را علیه هیلاری کلینتون ارسال کرده و او را با الفاظ زشت خطاب قرار داده است اما انتشار ویدیوی پرتاب توپ گلف به سوی کلینتون توسط ترامپ در یک ویدیو در تاریخ 14 سپتامبر 2017، مردم را به این فکر واداشت که او چقدر می تواند در انحطاط غرق شود.

توییت ترامپ درباره دموکرات ها
ترامپ هیچ وقت با مخالفانش در حزب دموکرات مهربان نبوده است اما این توییت که در آن دموکرات ها را تقریبا به خاطر همه چیز سرزنش و در صورت انتخاب آن ها، یک آخرالزمان مجازی را پیش بینی می کند، به طور خاص غیر عادی است.
"رای به دموکرات ها در ماه نوامبر به معنای رای به ترویج خشونت در جوامع ما، اجازه ورود مواد مخدر به شهرهای ما و گرفتن کار و مزایا از آمریکایی های زحمت کش است. دموکرات ها تمایل به هرج و مرج، عفو عمومی و آشفتگی و جمهوری خواهان تمایل به قانون، نظم و عدالت دارند.
دونالد ترامپ، 6 جولای 2018

توییت ترامپ پیرامون سفر به انگلستان
وقتی مشخص شد که خیل عظیمی از جمعیت نسبت به دیدار ترامپ از لندن معترض هستند، او ناگهان به روش خاص خود سفرش را لغو کرد – درست حدس زدید، از طریق توییتر! او مقامات انگلستان را سرزنش کرد که روند لغو سفر در سفارت جدید ایالات متحده آمریکا در لندن در حد استاندارد های بالای او نیست.
"دلیل لغو سفر من به لندن این است که من از جمله طرفداران پر و پا قرص دولت اوباما به حساب نمی آیم. دولت گذشته احتمالا بهترین و سفارشی ترین جا را به بادام زمینی ها (انگلیسی ها) فقط برای احداث یک ساختمان جدید به ارزش 1 میلیارد و 200 میلیون دلار فروخت. یک معامله بد. از من می خواهید آن جا را افتتاح کنم؟ نه."
دونالد ترامپ، 12 ژانویه 2018

توییت راجع به صادق خان
ترامپ همواره شهردار لندن، صادق خان، را به خاطر واکنش هایش نسبت به جرم و جنایت ها ملامت کرده است. در عرض چند دقیقه پس از حمله تروریستی به لندن، انگشت سرزنش ترامپ سریع به سمت صادق خان نشانه رفت.
"عذرخواهی شهردار لندن، صادق خان، رقت انگیز بود. او مجبور شد تا درباره بیانیه خود مبنی بر "وجود هیچ دلیلی برای هشدار" به سرعت فکر کند. رسانه های مهم خبری سخت تلاش کردند تا پیام او منتقل شود."
دونالد ترامپ، 5 ژوئن 2017

ما شاید بدانیم که دوران ریاست جمهوری ترامپ تا چه زمانی طول می کشد اما در طول مسیر با توییت های عجیب تر از این رو به رو خواهیم شد.

عجیب ترین توییت های ترامپ (قسمت دوم)

مترجم: مرضیه فروتن
www.indy100.com

شنبه 20 مرداد 1397

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • کتابخانه ای خارق العاده از جنس توییت های ...
 • هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ هر دو در بی ...
 • دختر شایسته‌ی جهان علیه ترامپ
 • عجیب ترین توییت های ترامپ (قسمت اول)
 • زوکربرگ علیه ترامپ
 • دفاع زوکربرگ از حقوق مسلمانان
 • سوتی های بی ادبانه ترامپ در آگهی ریباک
 • دونالد ترامپ در صحنه هاي فيلم هاي ترسناك ...
 • بایکوت برندهای طرفدار ترامپ با اپلیکیشن ...
 • ثبات برند محرک تجارت است؛ چیزی که در مورد ...
 •