» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
"پت واش" اولین شرکت خدمات شستشو و آرایش حیوانات خانگی


ام بی ای نیوز: چندی است با توجه به زیاد شدن علاقه مردم به نگهداری از حیوانات خانگی درایران، کسب و کارهای نیز حول این تقاضا شکل گرفته است؛ پت واش یک شرکت تخصصی در جهت شستشو و آرایش حیوانات است که برای اولین بار در ایران این خدمات را ارائه میدهد، ام بی ای نیوز با شهریار حقوقی مدیرعامل این شرکت گفتگوی داشته که در ادامه میخوانیم.

حقوقی درخصوص ایده شکل گیری این خدمت در ایران گفت: پت واش به صورت کاملا مستقل و فقط در جهت ارائه خدمات شستشو و استایلینگ حیوانات جدا از خدمات پزشکی و غیره شکل گرفت. ایده به وجود آمدن این خدمات در سفری به کشورهای خارجی ایجاد شد ما نمونه این کسب و کار را در آنجا دیدیم که بسیار مورد استقبال مشتریان بود و سعی کردیم با الگو گرفتن از نمونه های که در آنجا مشاهده کردیم خدماتی کاملی را برای راحتی حیوان خانگی و افرادی که از آنها نگهداری می کنند ایجاد کنیم. البته نمونه این خدمات در کشورهای منطقه هم وجود داشت که بسیار نمونه ضعیف و ناموفقی بود. اما ما تلاش کردیم همه ی ابزارهای مورد نیاز را با بهترین کیفیت تهیه کنیم و قصد ما براین بود که بتوانیم خدمات را به صورتی به مشتری ارائه کنیم که مشتری هم بتواند با استفاده از سرویس در محل مورد نظرش در وقت خود صرفه جویی کنند.

"پت واش" اولین شرکت خدمات شستشو و آرایش حیوانات خانگی


دراین راستا ماشینی متناسب با خیابان های تهران تهیه کردیم و شروع به تجهز ماشین نمودیم، امکاناتی که در حال حاضر در این ماشین وجود دارد حتی در نمونه اصلی این کسب و کار هم وجود ندارد، برای مثال اسپلیت سرد و گرم، منبع آب با ظرفیت بالا و استفاده از انرژی خوشیدی برای این تجهیزات، که برای اولین بار در جهان است و ثبت اختراع نیز شده است، دراین ماشین استفاده شده. ما تمایل داشتیم که این کسب و کار حامی انرژی پاک باشد، در کشورهای دیگربه دلیل هزینه بالای تجهیزات انرژی خورشیدی از برق شهری برای این خدمات استفاده می شود. البته ژنراتور و اتصال به برق شهری نیز در ماشین تعبیه شده است و همچنین کلیه امکانات مورد نیاز برای ارائه بهترین خدمات به حیوانات و پذیرایی از صاحب حیوان در ماشین موجود است که در محل به مشتریان ارائه می شود و باعث می شود از تجمع حیوانات در آرایشگاه یا محیط سالن که باعث ناآرامی و یا استرس در آنها می شود جلوگیری کنیم. اما علاوه بر ماشین، ما سالن آرایش هم برای مشتریانی که تمایل دارند از سالن استفاده کنند فراهم کرده ایم.
ما قصد داریم در شهرهای بزرگ ایران این خدمات را گسترش دهیم و بخش های دیگری را برحسب گرفتن مجوز اضافه کنیم. اکنون پت واش درحال همکاری با اپلیکیشن هایی است که بستر سفارش آنلاین خدمات هستند.

"پت واش" اولین شرکت خدمات شستشو و آرایش حیوانات خانگی


"پت واش" اولین شرکت خدمات شستشو و آرایش حیوانات خانگی

mbanews-ندا عزيزي
دوشنبه 26 شهریور 1397

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • چگونه مشتریان خوب را حفظ کنیم؟
 • تپ‌سی؛ جلب مشتریان با خدمات گوناگون
 • بچه‌ها از کجا می‌آیند؟
 • #منو_بشور با بسپار
 • اسنپ، پل ارتباطی میان شما و رانندگان شهر
 • عرضه ماشین‏های مجازی آمازون برای سازمان ...
 • چراغ جلوی مازراتی گرانتر است یا پراید؟!
 • بهترین فرصت‌های کسب‌وکار در صنایع مختلف ...
 • در مسیر آغاز کسب و کار خانگی موفق
 • سه گام لازم برای حفظ مشتریان موجود
 •