» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
جریان در شریان


ام بی ای نیوز: فیبریلاسیون دهلیزی علت یک سوم سکته‌های مغزی در جهان است. فیبریلاسیون دهلیزی؛ بیماری مهمی‌ست که ابتلا به آن منجر به بیمارهای خطرناکتر دیگری می‌شود. بسیاری از مبتلایان به این بیماری، نسبت به آن آگاهی درست ندارند.
این بیماری از چنان اهمیتی برخوردار است که در جهان، روزی را به آن اختصاص داده‌اند. روزی که در آن داروسازی دکترعبیدی در راستای مسئولیت اجتماعی خود تصمیم به اطلاع رسانی عموم مردم نسبت به فیبریلاسیون دهلیزی گرفت. برای این اطلاع رسانی شرکت داروسازی دکتر عبیدی رویدادی را با برنامه‌ریزی و اجرای "شرکت ارتباط تصویر اشاره از گروه شرکت‌های dnaunion" برگزار کرده است.
با توجه به اینکه این بیماری موجب‌ لخته‌ی خون و در نهایت سکته‌ی مغزی می‌شود، مدیر خلاقیت این رویداد مجتبی روحانی شعار"جریان در شریان" را برای این رویداد در نظر گرفته و مورد تایید مدیران پروژه و مدیر برند داروسازی دکتر عبیدی قرار گرفته است.
"سهراب خلیق مدیر برند داروسازی دکترعبیدی" درباره‌ی این رویداد گفت: به دلیل اهمیت فیبریلاسیون دهلیزی در سطح جهان و لزوم اطلاع رسانی بیماران نسبت به این بیماری، روزی را در جهان به نام آن اختصاص داده‌اند. در همین راستا داروسازی دکترعبیدی به منظور اطلاع رسانی به عموم مردم درباره این بیماری و عوارض آن که می‌تواند، بدون علامت باشد، رویدادی را برگزار کرده است.
با توجه به اینکه مخاطبان رویداد جریان در شریان؛ عموم جامعه بودند و باید مردم اطلاعات مفیدی را در مورد این بیماری بدست بیاورند، مدیر پروژه و مدیر اجرایی کامیار ذوالفقاری و میعاد دهقانی پس از تحقیق، بام تهران را به عنوان محل مناسب جهت برگزاری مراسم انتخاب کردند که مورد تایید ما نیز قرار گرفت.

جریان در شریان


مدیربرند داروسازی دکتر عبیدی می‌گوید: در راستای این رویداد، دکتر محمدحسین نجفی، متخصص قلب و عروق و فوق‌تخصص آنژیوپلاستی با بیانی ساده از ضرورت و اهمیت آگاهی‌رسانی درباره بیماری و دلایل بروز آن گفت: ایشان در این سخنرانی به حاضران در رویداد گفت: "زمانی که دهلیز‌ها ضربان را می‌سازند، منقبض می‌شوند و خون را به بطن‌ها منتقل می‌کنند، اگر به هر علتی دهلیز‌ها به صورت همزمان منقبض نشوند، ریتمی تحت عنوان فیبریلاسیون دهلیزی اتفاق خواهد افتاد که در این حالت بیمار احساس تپش قلب خواهد کرد."
در ادامه این رویداد؛ فریبا کوثری (بازیگر) به عنوان سفیر بیماری فیبریلاسیون دهلیزی به عموم مردم معرفی شد. همچنین در راستای رویداد "جریان در شریان" غرفه‌ای تعبیه شده بود که در آن فشار خون حاضران اندازه گیری شد. علاوه بر این موارد: رویداد از بخش‌های مختلف دیگری مانند اجرای موسیقی زنده و... تشکیل شده بود. رویداد مورد نظر با بازخوردهای مختلفی از طرف رسانه‌ها مواجه و حاضران در آن اطلاعات مفیدی را درباره بیماری بدست آوردند.

جریان در شریان

mbanews.ir-نرگس فرجي
یکشنبه 22 مهر 1397

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • کیفیت برای سلامت با داروسازی دکتر عبیدی
 • عبیدی: ۱۸باور نادرست در رابطه با دیابت چی ...
 • داروسازی دکتر عبیدی، تحولی در صنعت داروی ...
 • داروسازی دکتر عبیدی، پیشتاز در صنعت دارو ...
 • برگزاری نمایشگاه پاییزه بین المللی صنعت ...
 • واکنش دکتر عبیدی به بحران مولکول والسارت ...
 • رویداد یک سالگی صبح خلاق تهران برگزار می ...
 • تشخیص بیماری‏های خطرناک با مسواک هوشمند
 • وقوع بزرگترین رویداد پزشکی خاورمیانه در ...
 • اولين پرديس تفريحي بدون دخانيات در ايران
 •