» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
بازگشت کرسی به خانه های ایرانی


ام بی ای نیوز: یک مجموعه کارگاهی اقدام به تولید و عرضه ی انبوه کرسی های سنتی با همه ملزومات آن کرده و از طریق تراکت و فضای مجازی تبلیغات و اطلاع رسانی گسترده ای را پوشش داد ه است.
ایرانیان از دیرباز در فصول سرد سال از سیستم های گرمایشی خاصی به نام کرسی استفاده می کردند که امروزه دردنیا ثابت شده مزایای علمی و حتی طبی خاصی داراست. مجموعه ی پوشیکا تولید کننده ی انواع کرسی های سنتی ایرانی است که این روزها درفضای مجازی تبلیغات داشته و مورد توجه مخاطبان بسیاری قرارگرفته است.

سید مسعود شریفی مدیرعامل و مجری طرح کرسی های تاشو است که از نحوه ی تولید این کالای نوستالوژیک فراموش شده می گوید: کرسی های تولید شده برقی و ذغالی بوده و درابعاد 70 در 70 و 90 در 90 به شکل تاشو هستند که بعد از تاشدن درابعاد یک کیف سامسونت به راحتی قابل حمل است و در منازل آپارتمانی این روزها کم جا طراحی شده و به دلیل شکل ظاهری شکیل و استفاه از چوب مرغوب و با کیفیت امکان استفاده درمنزل به عنوان میز را هم داراست.
همچنین تمام ملزومات نظیر لحاف کرسی سنتی و تشک های کوچک و مخده ها به سفارش شرکت در روستا دوخته می شود و پک کامل در بسته بندی کم جا درب منزل مشتری تحویل داده می شود.

بازگشت کرسی به خانه های ایرانی


وی در مورد ایده ی طراحی چنین وسیله ای گفت: هنوز هم در برخی نقاط سردسیر کشور که درفصل زمستان به دلیل برودت هوا لوله های انتقال گاز یخ می زند و وسایل گرمایشی از کارمی افتد استفاده ازکرسی های قدیمی نیاز مردم این مناطق است اما به لحاظ تغییر ساختار اجتماعی و زندگی شهرنشینی امکان تهیه آن برای همه مقدور نیست، لذا در ابتدا در شبکه مجازی تبلیغات این کار را شروع کردیم که در سرتاسر ایران مورد استقبال قرار گرفت و سفارش های زیادی دریافت شد که با توجه به نزدیک بودن فصل سرما بایستی به سرعت بیشتری نسبت به تولید آن و البته زمانبر بودن تولید ملزومات نظیر لحاف کرسی سنتی و... اقدام می شد لذا درمرحله اول کارگاهی ورشکسته را در شهرک صنعتی جاجرود که به دلایل شرایط اقتصادی و نوسانات نرخ ارز با مشکلاتی مواجه بود و هیچ سفارش دیگری نداشت، برای تولید انبوه درنظر گرفتیم و کار تولید را اغاز کردیم و سعی شده تمام مواد اولیه تولید از کالای ایرانی تهیه شود تا وابستگی به دلار مشکلی ایجاد نکند.

بازگشت کرسی به خانه های ایرانی

بازگشت کرسی به خانه های ایرانی


قیمت این کالا به شکل پک کامل و تحویل رایگان درب منزل یک میلیون و هفتصدهزار تومان است که ضمن ایجاد اشتغال برای عده ای افراد که کار طراحی و گرافیگ امور کارگاهی را عهده دار هستند و همچنین زنان روستایی که اقدام به دوخت لحاف کرسی های شکیل می کنند، ارزش افزوده ای را نیز به همراه داشته است.

حتی دربخش هایی از تهران که تراکت پخش شد تماس ها و ثبت سفارشهایی از سوی مخاطبانی که مشکلات درد مفاصل و آرتروز و... داشتند به دستمان رسید و برخی نیز در تماس هایشان متعجب بودند از تولید چنین کالایی نوستالوژیک و حتی برخی فقط برای ایجاد دکور سنتی در بخشی از منزل خود مشتری ما شدند.

وی از برنامه صادرات این محصول با جذب سرمایه بیشتر می گوید و اینکه در بسته بندی کالا به دو زبان روسی و انگلیسی مشخصات و نحوه ی کار درج شده و همچنین استانداردهای برقی نظیر نصب فیش برق و... روی دستگاه رعایت شده است. و البته با افتخار واژه ی Mada in IRAN روی بسته بندی کرسی ایرانی درج گردیده است.

بازگشت کرسی به خانه های ایرانی

بازگشت کرسی به خانه های ایرانی


بازگشت کرسی به خانه های ایرانی

mbanews.ir - مريم غضنفري
یکشنبه 29 مهر 1397

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • طرح جامع فروشگاههای زنجیره ای، تولید، تب ...
 • بسته بندی که شما را به گذشته می برد
 • بسته بندی خاص یک آب معدنی ایرانی
 • استقبال بی نظیر از تخفیف 99درصدی
 • آب معدنی در بسته بندی جُرعه ای
 • دو لیوان شیر برای کودکان در یک بطری
 • برگزاری اولین نمایشگاه فروشنده های خاموش
 • ستاره‌ای که در روستا درخشید
 • آموزش و پژوهش وارد سومین سال مراسم "بسته ...
 • فروش کالا با برند ایرانی و بارکد چینی
 •