» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
پر تقاضا ترین و داغ ترین شغل ها در سال 2019


ام بی ای نیوز: یک وبسایت آمریکایی متمرکز روی حقوق، منافع کاری و داده های اطلاعاتی جبرانی به نام "PayScale" اخیرا گزارش خود با رویکرد اقتصادی را منتشر کرده است که با نگاهی به عقب و سال 2018 پیش بینی هایی را برای سال 2019 انجام می دهد.
شغل های مرتبط با فناوری مدرن بر روی فهرست "داغ ترین شغل ها در سال 2018" تسلط داشتند. این فهرست شامل عناوین شغلی با بالا ترین سرعت رشد می شود.

از سال 2017 تاکنون developer های نرم افزار با پشتوانه کامل، شاهد بیشترین رشد یعنی 572% بودند. این رشد تا حد زیادی به علت سرمایه گذاری تعداد بیشتری از شرکت ها در استفاده ان ها از اینترنت است. این پیشرفت همچنین به تحریک مهارت های طراحی گرافیک کلیدی برای سال 2019 می پردازد.
مدیران مشارکت اجتماعی و طراحان گرافیک اصلی در نمودار جایگاه چندان پایینی ندارند که اخیرا در مقایسه با سال 2017، 234% رشد و پیشرفت کرده اند. طراحان گرافیک تقریبا توانایی کار در همه جا و ترکیب هنر با فناوری به منظور تولید محصول نهایی را دارند.

یا توجه به اطلاعات دریافتی از وبسایت Yahoo Finance، طراحان گرافیک اصلی و کلیدی از پرداخت متوسط 47 هزار و 900 دلار در سال 2018 لذت می برند.
دیگر عناوین شغلی خلاق موجود در این فهرست را طراحان گرافیک موشن، developer های ارشد موبایل و طراحان اصلی محصول تشکیل می دهند.
با مشاهده اینفوگرافیک زیر و اطلاعات به دست آمده از گزارش PayScale، پر تقاضا ترین حوزه های شغلی برای سال 2019، فناوری اطلاعات و بازاریابی دیجیتال را در بر می گیرد.

پر تقاضا ترین و داغ ترین شغل ها در سال 2019


داغ ترین شغل ها در سال 2018 مهندس هوش کسب و کار (کامپیوتر و ریاضیات)، معمار راه حل های cloud (کامپیوتر و ریاضیات)، راننده کامیون تجاری (حمل و نقل و انبار داری)، مهندس بینایی کامپیوتر (کامپیوتر و ریاضیات)، مدیر محتوا (هنر، دیزاین، سرگرمی، ورزش و غیره)، تحلیل گر امنیت سایبری (کامپیوتر و ریاضیات)، مهندس امنیت سایبری (کامپیوتر و ریاضیات)، مدیر علم اطلاعات (کامپیوتر و ریاضیات)، متخصص تجسم داده های اطلاعاتی (هنر، دیزاین، سرگرمی، ورزش و غیره)، تحلیل گر بازاریابی دیجیتال (هنر، دیزیان، سرگرمی، ورزش و غیره)، هماهنگ کننده بازاریابی دیجیتال (هنر، دیزاین، سرگرمی، ورزش و غیره)، مدیر مشارکت اجتماعی (خدمات جامعه و اجتماعی)، مدیر مشارکت کارمندان (کسب و کار و امور مالی)، developer نرم افزار با پشتوانه کامل (کامپیوتر و ریاضیات)، متخصص تحرک و پویایی جهانی (کسب و مار و امور مالی)، دانشمند اصلی داده های اطلاعاتی (کامپیوتر و ریاضیات)، طراح گرافیک اصلی (هنر، دیزاین، سرگرمی، ورزش و غیره)، مهندس یادگیری ماشین (کاپیوتر و ریاضیات)، رئیس، تیم موفقیت مشتری (پشتیبانی اجرایی و اداری)، طراح گرافیک موشن (کامپیوتر و ریاضیات)، مدیر بهداشت جامعه (خدمات جامعه و اجتماعی)، رئیس دفتر مدیریت پروژه (کسب و کار و امور مالی)، مشاور نیروی فروش (کامپیوتر و ریاضیات)، مهندس ارشد داده های اطالاعاتی (کامپیوتر و ریاضیات)، developer ارشد موبایل (کامپیوتر و ریاضیات)، طراح ارشد محصول (هنر، دیزاین، سرگرمی، ورزش و غیره)، مهندس ارشد راه حل ها (کامپیوتر و ریاضیات)، مهندس اعتبار سایت (کامپیوتر و ریاضیات)، متخصص منابع استراتژیک (کسب و کار و امور مالی)، باز کردن مصنوعی زخم و سرگیجه (مراقبت های بهداشتی) هستند.
پر تقاضا ترین شغل های سال 2019 را نیز محاسبات یا پردازش cloud، هوش مصنوعی، داده های اطالاعاتی کلان، امنیت سایبری، واقعیت مجازی یا افزوده . بازاریابی دیجیتال تشکیل می دهند.

پر تقاضا ترین و داغ ترین شغل ها در سال 2019

پر تقاضا ترین و داغ ترین شغل ها در سال 2019


پر تقاضا ترین و داغ ترین شغل ها در سال 2019

مترجم: مرضیه فروتن
www.designtaxi.com
www.payscale.com

سه شنبه 18 دی 1397

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • ساخت سریعترین سوپر کامپیوتر جهان در چین
 • برای سال 2019 خود را به این مهارت ها مجهز کن ...
 • سامسونگ دو کامپیوتر جدید معرفی می کند
 • نمایشگاه‌های بین‌المللی کامپیوتر و مخا ...
 • با گوگل از همه فایل های سیستم کامپیوتر بک ...
 • فروشگاه‌ سامسونگ در مرکز کامپیوتر ایران ...
 • امکان کنترل کامپیوتر با موبایل فراهم شد
 • با موبایل، داخل کامپیوتر، شیر بریزید
 • تبلیغات اپل در طول تاریخ
 • پرطرفدارترین مشاغل IT چه درآمدی دارند؟
 •