» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
اجرای آزمایشی طرح تبلیغات بر روی تاکسی ها در2 مسیراصلی تهران
هرچند قراربود با اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها و برای جلوگیری از افزایش قیمت کرایه تاکسی ها سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری سازمان تاکسیرانی، تبلیغات بر روی تاکسی ها را به اجرا در آورد اما با گذشت سه ماه از اجرای طرح هدفمندسازی ،هنوز تبلیغات بر روی تاکسی ها اجرایی نشده است؛با این حال مدیرعامل سازمان زیباسازی وعده داده که اجرای آزمایشی این طرح به زودی دردو خط از خطوط تاکسی رانی تهران آغاز خواهد شد.
محمد جواد شوشتری مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در این رابطه به خبرنگارام بی ای نیوز گفت: تبلیغاتی که باید بر روی تاکسی ها اجرا شود بسیار خاص و متفاوت است زیرا 70 درصد از سود این تبلیغات به رانندگان تاکسی ، 20 درصد به سازمان تاکسیرانی و 10 درصد از آن به شرکت بهره بردار اعطاء می شود .
شوشتری با اشاره به اینکه در حال حاضر 90 هزار تاکسی در شهرتهران وجود دارد، گفت: بستن قرارداد با این تعداد راننده بسیار سخت و مشکل است چراکه بسیاری از این تاکسی ها عضوهیچ شرکت بخش خصوصی نیستند و این موضوع کار ما را سخت تر کرده است اما سازمان زیباسازی شهر تهران با دو شرکت در حال مذاکره است و به زودی طرح تبلیغات بر روی تاکسی ها از مسیر ولیعصر تا تجریش و مسیر آزادی تا تهران پارس به طور آزمایشی با 500 راننده انجام می شود.
شوشتری افزود: یکی دیگراز مشکلاتی که کار ما را سخت تر کرده این است که ما باید توجه کنیم ازچه سازه ای برای تبلیغات بر روی تاکسی ها استفاده شود و تبلیغات داخل تاکسی ها نیز چگونه انجام شود که تمام این موضوعات بسیار زمان بر است و باید پروسه زمانی خود را طی کند.
وی در پایان با تاکید بر اینکه تبلیغات بر روی هر خودرویی امکان پذیر نیست و تاکسی ها باید دارای کلاس خاصی باشند گفت: چون این کار را برای اولین بار انجام می دهیم باید تمام دقت خود را به کار ببندیم تا از بروز هرگونه اعتراض و یا مشکلی جلوگیری کنیم که این موضوع به سخت تر شدن و زمان بر بودن این پروژه دامن می زند و تنها کارممکن این است که اجازه دهیم این موضوع پروسه زمانی خود را طی کند.
شوشتری به تبلیغات بر روی اتوبوسها نیز اشاره نمود و گفت:در تبلیغات بر روی اتوبوسها ممنوعیت هایی ابلاغ شده ولی به زودی تبلیغات اتوبوسها و پایانه های مسافر بری هم توسط سازمان زیباسازی شهر تهران به مرحله اجرا در می آید.

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • آغاز آزمایشی تبلیغات بر روی 2 هزار تاکسی د ...
 • آغاز تبلیغات سقفی تاکسی‌های قائمشهر
 • تجهیز 1000 تاکسی پایتخت به تبلیغات
 • احتمال تغییر درسازه های تبلیغاتی تاکسی ه ...
 • تاکسی‌های اصفهان محل تبلیغات می‌شود
 • موج جدیدی از تاکسی های تبلیغاتی به خیابان ...
 • پول تبلیغات روی تاکسی‌ها درجیب شهرداری!
 • راه‌اندازی مجدد تابلوهای تبلیغاتی روی ت ...
 • برگزاری مزایده تبلیغات بر روی سقف تاکسی ...
 • سازمان تاکسی رانی نیار به حمایت دارد
 •