» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
هکرها بار دیگر سونی را هدف گرفتند
پس از آن که ماه قبل هکرها اطلاعات شخصی افراد را از حساب 100 میلیون کاربر اینترنتی سونی بیرون کشیدند، سه روزقبل بار دیگر سونی مورد حمله هکرها قرار گرفت.
به گزارش ام بی ای نیوز و به نقل از سایت www.uaeblogging، یک صفحه هک شده در سایت سونی در تایلند ،کاربران را به سوی یک سایت جعلی به عنوان یک شرکت ایتالیایی ارائه دهنده کارت اعتباری راهنمایی می کرد. این سایت برای دزدیدن اطلاعات از مشتریان طراحی شد. در ادامه پرونده شرکت امنیت اینترنتی F-Secure روز جمعه افشا شد.
این موضوع یکی از جدید ترین مشکلات امنیتی برای سونی به شمار می رود که در ماه آوریل ورود هکر ها به شبکه پلی استیشن سونی و سرقت اطلاعات از بیش از 77 میلیون حساب را در بر گرفت. در روز دوم می، سونی به افشای نام هکرهایی پرداخت که اطلاعات 25 میلیون حساب کاربری را از وب سایت بازی اینترنتی سونی، یک سرویس ارائه دهنده بازی بر اساس کامپیوترهای شخصی استخراج کردند.
حمله به پلی استیشن، بزرگ ترین اتفاق در تاریخ اینترنت به شمار رفته که غول الکترونیک ژاپن را به تعطیل کردن PlayStation Network و دیگر خدمات برای یک ماه واداشت.
آخرین حمله هکرها که به گفته شرکت امنیتی F-Secure بعد از هجوم آن ها در آوریل رخ داد، فقط چند ساعت پس از ایجاد یک محل دیگر برای استفاده از سوی سونی برای مشتریان گزارش داده شد.
So-Net، واحد فراهم کننده خدمات اینترنت در سونی، پنج شنبه به مشتریان هشدار داد که یک مزاحم به سیستم راه یافته و اطلاعات مجازی را به ارزش هزار و 225 دلار از صاحبان حساب دزدیده است. منتقدان این شرکت را به عدم حمایت امنیتی از شبکه ها متهم کرده و تاخیر سونی در اعلام خبر حمله و سرقت اطلاعات کارت اعتباری، قانون گذاران و مقامات دولتی را به بررسی این موضوع تحریک کرد.
هفته گذشته، سونی یکی از وب سایت های خود را برای کمک به میلیون ها کاربر جهت تغییر پسوورد های خود پس از حمله های امنیتی تعطیل کرد.
سونی همیشه درمسیر حل معایب خود حرکت می کند اما هکر ها نیز همین فرایند را در پیش گرفته و زودتر از سونی به کاستی های آن پی می برند.
کارشناسان در گفتگو با رویترز گفته اند که شبکه های سونی در سرتاسر جهان هنوز در برابر حمله آسیب پذیر هستند.

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • رشد فروش Xbox پس از حمله به سونی
 • سونی همچنان ضرر می‌دهد
 • تبلت جدید سونی در راه ژاپن
 • همکاری اپل و سونی در تولید آیفون
 • سونی 5 میلیون دلار به جیمز باند پرداخت
 • غول اینترنت دنیا هک شد
 • سونی زیان‌ده شد
 • سیستم استریم سونی، پلی استیشن را به تلویز ...
 • ورود اولین تبلت سونی به بازار
 • سونی تغییرات جدیدی در کسب و کارش ایجاد می ...
 •