» بازی عجیب شهرداری در تبلیغات شهری تئاترها
» تبلیغات آزار دهنده اپراتورنماها روی تلفن همراه/ چاره حذف تبلیغات چیست؟
» رتبه نخست کنکور تجربی 97 در تبلیغات سه مؤسسه کنکور
» چک ۱۰ میلیاردی تبلیغات محیطی برگشت خورد
» تبلیغات ماهواره‌ای برای درمان کوتاهی قد دروغ است
» ضرورت قانون‌گذاری صریح در زمینه ممنوعیت تبلیغات پزشکی
» سامسونگ درصدد ادغام سری گلکسی نوت با گلکسی اس است
» عادل درباره تبلیغات بیست هجده شفاف‌سازی کند
» درصد محبوبیت کالاهای ساخت ایران در بین 53 کشور
» اختلال در شبکه استیم درست شب آغاز تعطیلات سال نو

عضویت در خبرنامه

 
احتمال تغییر درسازه های تبلیغاتی تاکسی ها

شنبه 29 بهمن 1390
سازه های تبلیغاتی نصب شده بر روی سقف تاکسی های شهر تهران در پی اعتراض تاکسیرانان تغییر می کند.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز، پس از این که سازمان زیباسازی شهر تهران طی فراخوانی در فروردین ماه سال جاری ازکلیه افراد حقیقی وحقوقی شامل شرکتها،موسسات ومتخصصین توانمند درزمینه طراحی و ساخت نمونه پنلهای تبلیغاتی به منظور نصب برروی سقف تاکسی های شهر تهران برای خودروهای پراید ، پژو و سمند دعوت به عمل آورد ،شرکت تصویر آیینه هنر، متولی اکران آگهی بر روی تاکسی های تبلیغاتی شهر تهران شد .
ازمرداد ماه سال جاری با آغاز طرح آزمایشی ، 2000 دستگاه تاکسی تبلیغاتی در مسیر راه آهن به تجریش و آزادی به تهران پارس وارد خیابانها شدند.
اما ورود تاکسی های تبلیغاتی به خیابانها و تعلل سازمان زیباسازی در پرداخت حق تبلیغ تاکسیرانان ، موج اعتراض رئیس و اعضای شورای شهر تهران را به دلیل مغایرت آن با مصوبه تبلیغات بر روی تاکسی ها بر شمردند. درپی این اعتراضات ،سازمان تاکسیرانی حق تبلیغ تاکسیرانان را پرداخت کرده و از ورود موج جدیدی از تاکسی های تبلیغاتی به شهر خبر داد.
اما در ادامه محمد جواد شوشتری مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در رابطه با ادعای سازمان تاکسیرانی مبنی بر ورود موج جدیدی از تاکسی های تبلیغاتی به خیابان های تهران گفت: در پی اعتراض تاکسیرانان نسبت به سنگینی المانهای نصب شده بر روی سقف تاکسی های تبلیغاتی،افزایش تعداد این رسانه ها متوقف شده است.
وی افزود: صاحبان تاکسی های تبلیغاتی پورتالهای نصب شده بر روی سقف تاکسی ها را سنگین دانسته ومعتقدند سازه های مذکور به خودروها آسیب می رساند.
وی تصریح کرد: پس از مطالعه و پیگری اعتراض تاکسیرانان ،سنگینی سازه ها بر روی سقف تاکسی ها تایید واحتمال تغییر در المانهای نصب شده بر روی سقف تاکسی ها قوت گرفت .
به گفته وی، بر اساس ماده 207 قانون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کشور، نصب هر نوع علائم و پلاکهای متفرقه بر روی اتومبیل ها به منظور تجارت و تبلیغ ممنوع است مگر این که بر اساس ضوابط پیشنهادی شورای عالی ترافیک شهرداری های کشور به تصویب وزیر کشور برسد به همین دلیل سازه های تبلیغاتی باید بر روی سقف تاکسی ها نصب شوند و تغییرات احتمالی فقط در جنس و اندازه سازه های تبلیغاتی اعمال می شود.

 
 

 
   
 
 
 
 
 

اخبار مرتبط

 • موج جدیدی از تاکسی های تبلیغاتی به خیابان ...
 • فراخوان برای طراحی پنلهای تبلیغاتی تاکسی ...
 • راه‌اندازی مجدد تابلوهای تبلیغاتی روی ت ...
 • آغاز آزمایشی تبلیغات بر روی 2 هزار تاکسی د ...
 • پیگیری حق تبلیغ تاکسیرانان از شهرداری
 • حق تبلیغ تاکسیرانان پرداخت شد
 • اجرای آزمایشی طرح تبلیغات بر روی تاکسی ها ...
 • تاکسی‌های اصفهان محل تبلیغات می‌شود
 • سازمان تاکسی رانی نیار به حمایت دارد
 • آغاز تبلیغات سقفی تاکسی‌های قائمشهر
 •